Detox Care GÖRNÜŞ 2024

Description:

A natural detox food supplement

NO SMS TRAFFIC
CC working hours: inweek 10am till 7-8pm weekends 10.30am to 5.30pm Sunday’s team is half smaller.

When someone is addicted to alcohol or drugs, they often need to undergo detoxification (detox), as an important first step in their recovery from addiction.

Detoxification is based on the principle that a person suffering from a physical illness will have difficulty treating any underlying mental illness . Therefore, the purpose of detox is to address the physical aspect of addiction as a first step, so that patients are prepared to address the psychological features of their addiction, as part of an intensive addiction rehabilitation program.

What is detox?

Detox is the process by which all traces of alcohol and drugs are removed from the body, ensuring that the person is physically stable and ready to begin treatment to overcome their addiction. It is not always part of addiction treatment, but it is often what is expected when entering rehab .

Alcohol or drug addiction causes people’s bodies to become accustomed to having these substances in their system. When these substances are gradually reduced and removed during the detoxification process, the brain will have to adapt to the sudden decrease in these chemicals. This usually causes people to experience a set of unpleasant symptoms known as “withdrawal symptoms.”

The detox process aims to minimize the negative impact of withdrawal symptoms and make the experience as safe and comfortable as possible. The most effective form of detox is one that is medically guided and supported by trained professionals. This usually occurs within a specialized detox center or facility, under the care of doctors, nurses, and other health care professionals. Attempting to detox on your own is rarely successful, and people are likely to experience unnecessary withdrawal symptoms and become unmotivated from too many failed attempts.

Additional reading

What happens during medically assisted drug or alcohol detox?

Medical evaluation

The first step in medically assisted detox is for patients to receive a comprehensive medical evaluation in order to build an accurate picture of their individual needs. During this evaluation, the expert will collect information about the patient’s medical history and details about their addiction, and use that to develop a personalized detox plan.

withdrawal

As the amount of alcohol/drugs in a patient’s system gradually decreases, they usually begin to experience withdrawal symptoms. Drug withdrawal symptoms and alcohol withdrawal symptoms can be quite similar, so many people undergoing detox may experience similar symptoms. However, the type of withdrawal symptoms experienced, as well as how severe they are, depends on how long a person has been addicted to alcohol or drugs, what type of substance they are addicted to, and how much they are consuming. Their general mental and physical health.

It is important to understand that each person experiences detox in a unique way, and that every new detox is completely different, regardless of whether the person has undergone a previous detox or not.

Withdrawal can lead to a wide range of physical and psychological symptoms.

Physical withdrawal symptoms may include:

 • Nausea, diarrhea and vomiting
 • Shaking and trembling
 • Sweating
 • Runny nose
 • High temperature and/or chills
 • Increased heart rate
 • Increased blood pressure
 • Headache
 • Colic
 • Musculoskeletal pain
 • exhaustion
 • Vivid and unpleasant dreams

Psychological withdrawal symptoms may include:

 • Irritability
 • anxiety
 • confusion
 • Paranoia
 • insomnia
 • depression
 • Incitement
 • Inability to concentrate
 • Severe mood swings
 • An intense desire to consume the substance

More serious withdrawal symptoms include:

 • Hallucinations
 • delirium
 • Seizures

medicine

In order to help patients deal with withdrawal, they will be given appropriately controlled medications as part of the detox process. There is no medication that prevents all withdrawal symptoms, but some types of medications can help relieve anxiety and depression, enable adequate sleep, and counteract as many other problems as possible.

Around the clock support

Research has shown that supportive, compassionate care is as important as medication in enabling successful detoxification and achieving the best possible outcomes for patients. Therefore, every person undergoing detox at a Priory facility can expect to be carefully monitored, 24 hours a day, for the duration of the process.

How long does detox last?

On average, the detoxification process usually takes between 7 and 10 days. However, this can vary from person to person and depends on a number of factors including:

 • The amount of alcohol/drugs they were consuming
 • How severe their withdrawal symptoms are
 • Their physical and mental functions

  Vücuttaki papillomlar – vücudun cürufunun bir işareti!

  Boyun, kollar ve diğer yerlerdeki papillomlar bir alarm sinyalidir: sağlığınız tehlikede!

  Yorumlar: 194

  Vücutta çok fazla papillom varsa, bu, toksinlerin karaciğer, bağırsaklar, ve akciğerlerinizi yavaş yavaş tükettiği anlamına gelir.

  İstatistiklere göre, 1 milyardan fazla insan vücudun cüruflanmasıyla ilişkili hastalıklardan muzdarip. Detox için en doğru endikasyon vücuttaki papillomlardır.

  Sorularınızı yanıtlayan:
  Dr. Leyla Toksöz

  Biyokimyacı, toksikolog. Vücut ve vücut ekolojisinin temizlenmesi üzerine 20’den fazla bilimsel makalenin yazarı.

  İş deneyimi: 15 yıldan fazla

  Editörden: Toksikoloji Enstitüsü’nde vücuttaki papillomların gerçek nedenini buldular: dış ortamdan gelen toksinler (gıda, hava, zararlı dumanlar vb.). Kronik zehirlenme, cilt neoplazmaları için bir ortam yaratır. Dolayısıyla – “ekstra” benler, siğiller ve papillomlar.

  Bu haberi Enstitü’nün önde gelen biyokimyacısı Leyla Toksöz ile tartıştık.


  İyi günler, Dr. Toksöz. Temel soru ile başlayacağım: Vücudumuzun bu kadar cüruf olduğu doğru mu?

  Leyla Toksöz: Evet. Ülkemiz her türlü zehirlenmede ön sıralarda gelmektedir. Her şey kötü ekoloji, yetersiz beslenme ve yetkililerin hareketsizliği ile ilgili.

  Her yıl insanlar vücudun kronik zehirlenmesinden kaynaklanan hastalıklardan ölmektedir. Ancak ölüm belgelerinde “ölüm nedeni kirli hava, fast food, sigara vb.” yazdığını görmezsiniz. Çok nadir durumlarda “zehirlenme” tanısı konur. Örneğin, hasta bir seferde çok fazla alkol içtiyse, kimyasalları soluduysa veya zehirli bir yılan tarafından ısırıldıysa. Doktorlar, mobilyalarımızdan ve tabaklarımızdan yayılan egzoz gazları, gıda koruyucuları, tütün, formaldehitlerin neden olduğu kronik zehirlenme konusunda sessizdir. İnsanlar alarmı çalarsa, iş ve sanayi çöker.


  Muhabir: Vücuttaki papillomların kronik zehirlenme belirtisi olduğu doğru mu?

  Leyla Toksöz: Evet. Vücuttaki toksinler, deride ve iç organlarda neoplazmların büyümesi için uygun bir ortam yaratır. Bunlar sadece “sıradan” papillomlar değil, aynı zamanda iyi huylu tümörler ve hatta kanserdir. Bu, vücudunda papillom olan her kişinin potansiyel bir onkolog hastası olduğu anlamına gelir.

  89 onkolojik hastalık sadece vücudu temizleyerek önlenebilirdi.


  Muhabir: Yani, toksinler bize yiyecek, su ve hava ile gelen “kimyasal”dır. Sıradan bir hamburger ya da gazoz bu kadar mı tehlikeli?

  Leyla Toksöz: Ne yediğimizi, ne içtiğimizi, ne soluduğumuzu düşünmemek büyük bir hatadır. Ama kendimizi her şeyden kurtaramayız. İçki ve sigara içmeseniz ve doğru beslenseniz bile toksinlerden kaçamazsınız. Bunlar sebze ve meyvelerdeki nitratlar, şehirlerin ve otoyolların havası ve üreticilerin et ve süte kattığı antibiyotiklerdir. Tüm bu iğrençlik vücutta birikir, onu zehirler, bağışıklık sistemini zayıflatır ve nihayetinde kansere, karaciğer sirozuna, böbrek yetmezliğine vb. yol açar.

  Toksinler akciğerlerimize, karaciğerimize, kalbimize, midemize yerleşir, kan damarlarını tıkar, kanın bileşimini değiştirir. Bu süreç asemptomatiktir – ancak şimdilik. Çok fazla toksin olduğunda, hoş olmayan semptomlar ortaya çıkar: yorgunluk, nefes darlığı, kızarıklık, kabızlık, ishal vb.

  Artık herkesin vücudunda toksinler var. Kişi hasta olana kadar tespit edilmesi zordur. Bazen vücudun zehirlenmesi sadece otopside belirlenir.

  Vücudun cürufunun tek açık belirtisi papillomlardır.

  Muhabir: Deneyiminizden somut örnekler verebilir misiniz?

  Leyla Toksöz: Yüzlerce var! Size en ilginçlerinden bahsedeceğim.

  1. İlk vaka mutlu sonla sonuçlandı. Kadın yemek yedikten sonra karın ağrısı, mide ekşimesi, dışkı ile ilgili sorunlardan şikayetçiydi. Klinik gastrit olduğunu söyledi. Ve araştırmalarımız bağırsaklarının toksinlerden tamamen siyaha büründüğünü gösterdi! Bazı yerlerde bağırsaklar asitle aşınmıştı. Yoğun bir detoks uyguladık, bağırsaklarını temizledik. Çürük doku cerrahi olarak çıkarıldı. Şimdi bu kadın sağlıklı ve harika hissediyor.

  2. Akciğerler, duman ve cüruftan kararmış. Hasta – sigara içen bir adam, bir sanayi bölgesinin merkezinde yaşıyor, bir fabrikada çalışıyordu. Ne yazık ki onu kurtarmak mümkün olmadı. Toksinlerin hacmi, akciğerlerin kendisinin birkaç katı büyüklüğündeydi. Çok sayıda ameliyat ve yoğun terapiden sonra adam sadece 3 yıl yaşadı.

  3. Plastik ve mobilya formaldehitinden çıkan dumanların solunmasından kaynaklanan kalpteki kistler. Çok geç keşfedildiler. Doktorlar başlangıçta kalp yetmezliği veya anjina olduğunu düşündüler. Ama gerçekte, her şey çok daha kötüydü. Geleneksel tedavi yardımcı olmadı, operasyon işe yaramadı. Kalp nakli yapmak istedik ama donör bulunamadı. Sonuç olarak, hasta bilincini geri kazanmadan öldü.


  Muhabir: Vücudun cüruf derecesi nasıl belirlenir?

  Leyla Toksöz: Evrensel bir analiz yok. Çok fazla toksin var ve kimyasal bileşim herkeste farklı. Ülkemizde sadece birkaç yerde toksinlerin hacmi ve türleri için tam bir inceleme yapılmaktadır. Bu çok pahalı.

  İlk zehirlenme belirtileri:

  – Papillomalar;
  – Ağız kokusu;
  – Alerjiler (döküntü, gözlerde sulanma, burun akıntısı);
  – Ciltte kızarıklık ve hassasiyet;
  – Sık grip olma, boğaz ağrısı, burun tıkanıklığı;
  – Kronik yorgunluk (ne yaparsanız yapın çabuk yorulursunuz);
  – Sık baş ağrıları;
  – Kabızlık veya ishal;
  – Eklem ve kas ağrıları;
  – Gerginlik, uykusuzluk ve iştah bozuklukları;
  – Göz çevresinde koyu halkalar ve torbalar;

  Bu belirtilerden en az biri gözlemleniyorsa, toksinler vücudunuzda tüm hızıyla yayılmaya devam ediyor. Bir an önce onlardan kurtulmalısınız!


  Muhabir: Toksinleri nasıl arınabiliriz?

  Leyla Toksöz: Özel detoks ürünleri var. Çoğu belirli toksinleri hedefler. Örneğin, yalnızca tütün dumanı veya gıda koruyucuları ve kanserojenler. Ama her birimizin vücudunda – 7-8 çeşit toksin var! Hatta bazı insanlarda 11-14’ü var.

  Bugün sadece bir ürün bu kadar çok toksinle başa çıkabilir – bitkisel Detox Care damlaları. Klinik deneyleri inanılmaz sonuçlar verdi. Evet, öyle ki yetkililer, her Türk vatandaşına sağlanana kadar bu ürünün ithalatını kategorik olarak yasakladı!


  Muhabir: Bu damlaların diğer detoks ürünlerinden farkı nedir?

  Leyla Toksöz: Detox Care dediğim gibi vücudumuzda bulunan her türlü toksine karşı savaşır. Mideyi, bağırsakları, karaciğeri ve diğer organları – beyinden ve kalpten küçük kılcal damarlara kadar tamamen temizler. Bu nedenle yabancı ilaç firmaları da onun peşinden koşuyor. Bu pazardaki hiçbir ürün bu kadar iyi çalışmıyor.

  Ayrıca bu kimyasal bir ürün değil tamamen doğal ve bu da hastalığı geleneksel haplarla tedavi etmek sonucunda ortaya çıkan alerjik reaksiyonları, bağırsak florasının bozulmasını ve vücuda çok fazla kimyasal bileşen girmesinden kaynaklanan diğer sorunları ortadan kaldırıyor.

  ÖNEMLİ! Üretici özel bir program başlattı, bu sayede ürün şu anda %50 indirimle alınabiliyor!

  Bu sınırlı süreli bir fırsat. Orijinal Detox Care ürünü RESMI WEB SITESINDEN ALINABILIR %50 İNDİRİMLE!


  ORDER NAW


  1. Detox Care’ün etkililiği standart tekni

:


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *