Elesse Cream POSOUZENÍ 2024

Popis:

Omezení promo akcí:
V promo akcích a kreativách je zakázáno používat šablony stránek jakéhokoli ministerstva zdravotnictví, stejně jako kopírování státních symbolů.
ŽÁDNÉ místní celebrity v kreativách!
Cílový věk: 35-40+
SLOŽENÍ: AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, OLEJ PRUNUS AMYGDALUS DULCIS, AMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, GLYCRIN, FENETHYL ALKOHOL, CAMRYLYL GICAINTHELL, CAM , MALUS DOMESTICA OVOCNÁ BUNĚČNÁ KULTURA (A) XANTHAN GUM, PHENOXYETHANOL, XANTHAN GUM, FOSFOLIPIDY. Jak používat: naneste malé množství krému na ošetřovanou část. Opatření: Pro vnější použití. Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi. V případě kontaktu s očima a sliznicemi vypláchněte velkým množstvím vody. Držte mimo dosah dětí.

Provoz Tik-tok není přijatelný!!

Shrnutí Alice Cream

Stručně řečeno, Elesse Cream je   efektivní, důvěryhodné a cenově dostupné řešení v boji proti vráskám. Je dovedně formulován za použití přírodních ingrediencí a silných extraktů k boji proti všem typům vrásek a stimuluje přirozenou regeneraci na buněčné úrovni. Snadno se nanáší, působí na všechny typy pleti a poskytuje dlouhotrvající účinky. Produkt je k dispozici výhradně na oficiálních stránkách výrobce, aby bylo zajištěno, že získáte autentický produkt. Objevte tajemství krásy s Elise Cream, pečlivě navrženým omlazujícím krémem na obličej, který kombinuje nejlepší přírodní ingredience s nejnovějšími technologiemi péče o pleť.

Jaký je krém Alice                                                objednat

Elysée Cream je špičkový krém na obličej proti vráskám určený k boji proti stárnutí přirozeným oživením pokožky na buněčné úrovni. Jeho cílem je zvýšit elasticitu pokožky, sjednotit tón pleti a výrazně zvýšit produkci kolagenu. Pravidelným používáním krému můžete výrazně zlepšit vzhled pleti a zároveň redukovat vrásky a zvýšit vitalitu.

Ingredience krému Alice

Elysée Cream je unikátní směs přírodních ingrediencí, účinných rostlinných extraktů, kmenových buněk a kyseliny hyaluronové.

Seznam ingrediencí s popisem

  • Kyselina hyaluronová  : Pomáhá udržet vlhkost a vytváří polštářovitý efekt, který pomáhá redukovat vrásky a jemné linky.
  • Kmenové buňky  : Omlazují vaši pokožku stimulací buněčného obratu.
  • Přírodní rostlinné výtažky (z 8 různých rostlin)  : Tyto výtažky působí v synergii na revitalizaci a výživu pokožky.

Výhody krému Elissy

Krém Elesse je nabitý mnoha výhodami, které zlepšují zdraví a vzhled pokožky.

Seznam výhod a nevýhod

  • Zuřivě bojuje proti vráskám a podporuje mladistvý vzhled.
  • Stimuluje přirozené omlazení obličeje na buněčné úrovni.
  • Zlepšuje elasticitu pokožky podporou produkce elastinu a kolagenu.
  • Hydratuje a vyrovnává tón pleti, poskytuje zdravý, zářivý lesk.
  • Tento krém účinně působí na všechny typy vrásek.
  • Lze zakoupit pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek.
  • K dosažení požadovaných výsledků může vyžadovat důslednou aplikaci.

Hodnota spočívá ve vaší zkušenosti s produktem. Při rozsáhlém používání jsem zaznamenal viditelné zlepšení redukce vrásek a celkového zdraví mé pleti. Po aplikaci krému Elesse mám pleť hydratovanou a omlazenou. Pamatujte, že zdravý životní styl doplňuje a umocňuje účinky tohoto krému, čímž získáte krásnou a zářivou pleť. Tento krém vám poskytne kvalitní hodnotu za vaše peníze, protože trvalé účinky lze pozorovat po dobu několika měsíců. Tak proč čekat? Vydejte se na cestu ke krásné a zdravé pleti s krémem Elesse.

Klíčové vlastnosti a výhody

HLUBOKÁ HYDRATACE: Aqua a Glycerin synergicky působí a poskytují pokožce hlubokou hydrataci, dodávají jí plnost a jas.

VYŽIVUJÍCÍ VLHKOSTI: Díky luxusnímu doteku etylen palmitátu a oleje Prunus Amygdalus Dulcis zahaluje Ellis Cream pokožku do sametové a vyživené vrstvy, která dodává pokožce hebkost a vláčnost.

SÍLA ZELENÉHO ČAJE: Elise bohatá na silné antioxidanty Camellia Sinensis poskytuje antioxidační ochranu, chrání pokožku před negativními vlivy prostředí a předčasným stárnutím.

KOMPLEX OBNOVY PLEŤ: Inovativní kombinace UBIQUINONE, známého jako CoQ10, a ovoce MALUS DOMESTICA aktivuje kožní buňky, zlepšuje produkci kolagenu a obnovuje mladistvou pružnost pokožky.

BEZPEČNÉ A JEMNÉ SLOŽENÍ: Fenylalkohol, kaprylylglykol a fenethoxyethanol působí jako jemné konzervační látky, které dodávají Elise svěžest a účinnost, aniž by dráždily citlivou pokožku obličeje.

MĚKKÁ TEXTURA: Ammonium Acryloyl Dimethyl Taurate/VP COPOLYMER a XANTHAN GUM dodávají krému Ellese luxusní, hladkou a snadno roztíratelnou texturu, díky které se příjemně nanáší.

Nežádoucí účinky krému Elissy

Jako vášnivý uživatel Elesse Cream mohu potvrdit absenci jakýchkoli znatelných vedlejších účinků. Ingredience v tomto nádherném krému jsou neuvěřitelně čisté a přirozeně extrahované, takže je zcela šetrný k pokožce. Kromě dalších prospěšných složek obsahuje kyselinu hyaluronovou a kmenové buňky. Produkt také nemá žádné specifické kontraindikace, což znamená, že je bezpečný pro všechny typy pleti.

Funguje krém Elise?

rozhodně ano! Moje osobní zkušenost s krémem Elesse byla revoluční. Krém se zaměřuje na redukci vrásek a zlepšení elasticity pokožky, s patrnými účinky během několika týdnů. Zvyšuje přirozenou produkci kolagenu a elastinu a hraje tajného hrdinu za vaší svěží pletí. Jeho účinnost není jednodenní zázrak, ale projevuje se časem, což dokazuje přísloví „trpělivost se vyplácí“.

Kdy byste měli užívat krém Elissie?

Aplikace Elesse Cream by měla být součástí vašeho denního režimu péče o pleť. Pro maximální účinek používejte po čištění, když je vaše pleť bez jakýchkoli stop make-upu nebo znečištění životního prostředí. Jemně ho vmasírujte do obličeje, abyste pomohli absorbovat jeho výživné složky. Pamatujte, že konzistence je klíčová, pravidelné používání vede k nejlepším výsledkům.                                         

                                                                                                                   objednat

HELENA MUSILOVÁ: Jak omládnout v 56 letech bez chirurgických zákroků a injekci botoxu pouze za 920 CZK!

Chci vám povědět svůj příběh ohledně omlazení. Možná se to bude hodit jiným ženám, které sní i po padesátce vypadat krásně a půvabně. Můj způsob je dobrý tím, že je efektivní, levný a nepotřebuje hodně času.

Na začátek něco málo o mě

Jmenuji se Helena, žiji v malé vesničce Dobrovice. Pracuji jako učitelka. Jsem vdaná. Dcera je už dospělá a darovala nám krásnou vnučku Marii.

Dcera s manželem darovali nám krásnou vnučku Marii

Proč jsem se rozhodla omladit obličej? Jen protože jsem chtěla být krásnou a dále se líbit manželovi. Vždyť je to normální pro ženu! „Krása zachrání svět! – věřím na to.

Ke svým 56 letem jsem vypadala skoro stejně jako všechny ženy v takovém věku.

Můj obličej ještě 4 měsíce zpátky. Můžete nekomentovat. Brýle byly jako obvyklý doplněk, aby schovat kruhy pod očima.

Jak jsem omládla

K věci omlazení jsem podstoupila, jako učitelka, která se připravuje k neznámému tématu – pořádně jsem ji prozkoumala.

Radikální způsoby omlazení existují pouze tři:

• Přístrojová kosmetologie – laserový peeling, ultrazvuk, magnety atd.
• Injekce botoxu.
• Plastická chirurgie.

První způsob se mi nehodil z důvodu toho, že nebyla takový služba v mé lokalitě. A do jiného města jet – (více než 200km!) – to by bylo moc na 10-15 procedur. A vše je to drahé. Není to pro výplatu učitelky.

Injekce botoxu jsem se bála. Moje kamarádka to udělala v nějeké klinice v Praze, tak pak měla otekla místa po očima – naprosto hrůza. Tři týdny se nemohla ukázat na veřejnosti.
Navíc mám alergii na hodně léků – od obyčejných kapek do nosu a až po antibiotika. Takže jsem nechtěla riskovat. A zase ta cena!

Na plastickou chirurgii jsem vůbec nemyslela. Za tyto peníze bych mohla koupit celou naši vesnici.

Trochu jsem byla zklamaná, ale když ne, tak ne.

Pomohla mi náhoda

A pak jsem zahlédla v televizi pořád o 65 leté celebritě. Pořád natáčeli u ni doma před její narozeninami.

Jako obvykle, moderátor dává obyčejné komplimenty, jak dobře vypadá a najednou ta odpověděla zvláštně:

– Děkuji Čechům! Ve svém věku se bojím dělat plastické operace.

Ukázalo se, že před 7 lety téměř nezemřela v české klinice z plastické chirurgie a dlouhodobě zastavila nebezpečné experimenty svého vzhledu. Botox nedělala, protože tvář je jako panenka, žádné výrazy na obličeji. Ale v loňském roce český institut krásy nabídnul ještě lepší způsob – revoluční krém Elesse Cream. Ještě účinnější než Botox, ale absolutně bezpečný a bez injekcí! A jako důkaz jeho účinnosti, ukazuje fotografie před 3 měsíci.

Pak se moderátor začal vyptávat zpěvačku o jejich dětech a vnoučatách. Ale už to pro mě nebylo zajímavé. Už jsem so přála Elesse Cream!

Začala jsem hledat na internetu informaci. A našla jsem! Mimochodem, výrobce v rámci celého financování Asociaci kosmetologů ČR se zavázal prodávat určité množství přípravku jen za 920 CZK! Snížená cena je od   23.04.2024   do   30.04.2024   (včetně). Takže holky, jestli chcete omládnout díky tomuto přípravku a ještě za pár korun – pospěšte si! Po promo akci cena bude už ne moc příjemná! Pro objednání přejděte na OFICIÁLNÍ STRÁNKU NA TOMTO ODKAZU (nebo dole kliknout Získat Elesse Cream za 920 CZK

Což jsem i udělala! Hned jsme si objednala! Cena byla opravdu 920 CZK!

A po 10 dnech jsem měla očekávaný balíček. Jak bylo napsáno v pokynech, začal jsem užívat Elesse Cream před spaním. Změny se projevily téměř příští den! “Husí tlapky” se zřetelně vyhladily. Výrazně se zmenšily záhyby u nosu, vrásky na čele, zesvětlela kůže,zpevnil se tvar obličeje. Moc jsem se radovala! A každý den jsem zaznamenala radostné změny na obličeji.

Byla to fantastika!A rozhodla jsem se ji zachytit, občas jsem fotila svůj obličej zblízka. A vzniklo tohle.

Dva dny užívání Elesse Cream

Tři týdny s Elesse Cream

Měsíc s Elesse Cream a 15 let, jakoby se nechumelilo!

Tady je pro názornost – efektivita Elesse Cream

Uteklo 4 měsíce

4 měsíce uplynulo od mé zázračné transformace. Co se od té doby změnilo? Řeknu jednoznačně – ještě více miluji život a sebe samotnou. Začala jsem se více smát a radovat se i maličkostem. Změnila jsem barvu vlasů a účes na modernější. Manžel říká, že jsem o 15 let mladší než můj obličej a o 30let duševně!

S omlazením obličejem můžete si vzpomenout na mládí a trochu se pobavit. Nebude to vypadat trapně

Omlazující efekt revoluční syrovátky Elesse Cream nezmizel. A návodu výrobce slibují ponechání výsledku na rok, rok a půl! Déle než u botoxu. A pouze za 920 CZK! Věda nestojí ne místě.

Elesse Cream– je to opravdový elixír mládí, který jsem objevila!

Takový je můj příběh. Budu ráda, pokud to pomůže někomu z vás se stát krásnou a půvabnou!

Holky, připomínám, všechny, kdo chce omládnout, odstranit vrásky a vaky pod očima a přitom stihnout akční cenu 920 CZK – pospěšte si objednat na webu výrobce ( pro přesměrování – níže je tlačítko “ZÍSKAT Elesse Cream ZA 920 CZK “)! Akční cena je k dispozici od   23.04.2024   do   30.04.2024   (včetně)!

Helena Musilová, o. Dobrovice

1840 Kč 920 Kč

Egypt 

Anička MironováA jak dlouho vydrží efekt při jednorázovým použití Elesse Cream?
HELENA MUSILOVÁ

Aničko, při jednorázovým použití Elesse Cream efekt se drží kolem 24h. Při pravidelném používání tato doba se prodlužuje a vy nakonec pochopíte, že Elesse Cream už nepotřebujete!

Мoje poslední fotka.

LenkaPodporuji! Moc efektivní přípravek proti vakům pod očima! Malé vrásky také mizí celkem rychle. Ještě cena byla pro mě hodně dobrá!!! 920 CZK – to je zadarmo!

HELENA MUSILOVÁ

Lenko, děkuji za foto! Výborný výsledek!

Holky, pište ještě o svých výsledcích! Je to moc zajímavé.

Мarieobjednala jsem včera na oficiálním webu 920 CZK, doufám, že pomůže!
АlenaDobrý den! Je mi 45 let, a samozřejmě mám vrásky kolem oči. Chci zkusit syrovátku Elesse Cream, kterou doporučujete, moc se mi líbil popis, chci odstranit vrásky a vrátit svým očím krásu.
HELENA MUSILOVÁ

Určitě vyzkoušejte! A napište o výsledku! A všichni, kdo užíval Elesse Cream, pište o svých úspěchách. Budeme navzájem pomáhat!

Viktorie

Jedna moje kamarádka mi přivezla Elesse Cream z Izraele, výsledek je super! Pochlubím se, to je za měsíc použití

HELENA MUSILOVÁ

Viktorie, super!) Sama jsem o tom zjistila náhodou. Takové věci určitě je třeba povídat ostatním!

Kateřina Kubancová

Elesse Cream za 920 CZK je naprosto zázrak! Vaky pod očima a vrásky zmizely za týden!

Sára Fascinuje!
HELENA MUSILOVÁ

Kateřino, výborný výsledek!

Nikola Jsem redaktor časopisu. Každý den musíte číst hodně materiálu. Na konci dne jsou oči hrozně unavené. Stavají se červenými a pálí. Moje dcera se neustále ptá: Mami. Proč plačeš? A přirozeně se z toho objevily obrovské vaky! Elesse Cream mi koupil můj manžel. Používám to už měsíc. Kdybych se znovu narodila. Vaky a vrásky jsou úplně pryč. Už jsem přemýšlela o změně své práce.
Lenka

Měla jsem pod očima vrásky a hrozné vaky. Elesse Cream za 920 CZK je zcela odstranil po dobu jednoho měsíce! Dokonce i v prvním týdnu byly vaky mnohem světlejší, a pak zcela zmizely. Úžasný výsledek, posuďte sami:

HELENA MUSILOVÁ

Lenko, moc viditelný efekt! Pouze měsíce? Výborný výsledek! Děkuji za komentář)))

Lenka Heleno, děkuji vám! Za článek.
Ivana Veselá

Helena píše správně. U žen v jakémkoliv věku musí být vlastní štěstí. Je mi už 63 let, ale nehodlám se vzdávat! Tady je můj výsledek.

HELENA MUSILOVÁ

Ivano, jste šikula. Jsem fascinována vašim výsledkem!

Кlára

Pracuji jako učitelka. Nervy mám velké, ne menší, než mají herci. Každý den musím luštit, co píšou žáci do sešitů, musím psát vzdělávací plány, číst literaturu. Dlouho jsem nemohla usnout. Elesse Cream za 920 CZK se stal mým zachráncem. Užívám 3 týdny. Moc pomáhá – oči omládly!

Markéta A můžu používat Elesse Cream, když mám citlivou pokožku?
HELENA MUSILOVÁ

V návodu je napsané, že Elesse Cream je hypoalergenní a prošel certifikaci u nás v zemi. Kontraindikace nejsou.

Markéta

Děkuji!

Jitka. Moc dobrý přípravek, jak vidím… takže objednám. To je dobré, že se hodí k jakémukoliv typu pleti, mám ji hodně citlivou, a to je důležité. Budu zkoušet, děkuji!
Hanka Jsem vám moc vděčná za informace o syrovátce Elesse Cream. Dávno jsem hledala něco podobného. Nemůžu se dočkat balíku! Děkuji!
Тereza

Nemůžu se zvyknout na své nové oči. Tento přípravek – zázrak. A ještě tak úsporný-920 CZK.Používala jsem během 2 týdnů, zapomněla jsem na to, co to jsou vaky a kruhy pod očima.

HELENA MUSILOVÁ

Terezo, děkuji za komentář! Fascinuje!

Аnna Dobrý den! Chci oznámit, že je můj Elesse Cream na cestě! Doufám, že mě zbaví vrásek a vaků pod očima)))
Markéta

Koupila jsem, líbilo se mi! Používala jsem během 2 týdnů. Opravdu je to elixír mládí, ne jinak!!! Výsledek je níže

Lada Malá Nedávno jsem o tom řekla mámě, ta byla nadšená!!! Má opravdu účinek SILNÉHO ÚČINNÉHO LEFTINGU OBLIČEJE!

Získat za 920 CZK

Terms and Conditions  |

Privacy Policy

*This Advertorial is based on fiction and any similarity to real people, places, or events are purely coincidental.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *