Elesse Cream RECENZJA 2024

opis:

ممنوع استخدام Małgorzata Socha و Dorota Szelągowska!!

Ograniczenia ofert promocyjnych: Zabrania się w ofertach i kreacjach promocyjnych wykorzystywania szablonów stron internetowych należących do jakiegokolwiek Ministerstwa Zdrowia, a także kopiowania symboli państw. W projektach nie ma lokalnych gwiazd!

Wiek docelowy: 35-40+

Składniki: Woda, palmitynian etyloheksylu, olej Prunus Amygdalus Dulcis, kopolimer akryloilodimetylotaurynianu amonu/VP, gliceryna, alkohol fenetylowy, glikol kaprylowy, lecytyna, katechiny Camellia sinensis, ubichinon, kultura komórkowa Malus domowa IT (i) guma ksantanowa, fenoksyetanol, ksantan guma, fosfolipidy. Sposób użycia: Nałożyć niewielką ilość kremu na leczoną część ciała. Środki ostrożności: Do stosowania zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku kontaktu z oczami i błonami śluzowymi przemyć dużą ilością wody. Trzymać z dala od dzieci. 

Ruch na Tik Toku jest niedopuszczalny!!

Krem Alicja

Jedyny produkt  odmładzający  , który faktycznie redukuje zmarszczki mimiczne. Nauka udowodniła jego prawdziwą skuteczność.

Czym właściwie jest ten krem ​​Elise?

Pryszcze, blizny, cienie pod oczami itp. Nie ogranicza się to tylko do naszych problemów skórnych. Z drugiej strony oznaki przedwczesnego starzenia można zaobserwować także u nastolatków i młodych dorosłych.

Choroby skóry mogą przybierać różne formy, ale wszystkie mają wspólną cechę: są bardzo nieprzyjemne. Nawet blizna może spowodować, że komórki stresowe w mózgu będą się namnażać w większej liczbie. Czy jesteś tego świadomy? Te komórki stresowe będą powodować więcej trądziku, wykonując swoją pracę.

Jeśli coś cię ekscytuje przede wszystkim z powodu wydarzenia, tuż przed dniem wydarzenia lub w dniu samego wydarzenia, gdy spojrzysz w lustro, zauważysz pryszcz na twarzy.

Są to nasze hormony, ale bariera, jaką tworzy nasza skóra, może chronić nas przed wszelkiego rodzaju problemami kosmetycznymi, które mogą się pojawić. Bariera ta traci na sile w miarę starzenia się naszego zbiorowego wieku.

Krem Elissy to produkt, który pomaga w odbudowie, odmłodzeniu i przywróceniu młodzieńczego wyglądu Twojej skórze. Dzięki temu przepisowi Twoja skóra po użyciu będzie wyglądać nieskazitelnie, promiennie i gładko.

Główną możliwością jest to, że będzie stymulować tworzenie kolagenu lub peptydów. Czy masz pojęcie, jaką rolę odgrywa kolagen w Twoim organizmie i jak wpływa na Twoją skórę? W Twoim organizmie odpowiada za budowę tkanki łącznej, odbudowę stawów, poprawę wielkości kości i inne istotne rzeczy.

W Twojej skórze odgrywa ważną rolę w procesie odbudowy jej jędrności, przyczyniając się do jej młodego wyglądu i pewności siebie. U osób, u których produkcja kolagenu jest niska, pojawiają się zmarszczki i drobne linie. Krótko mówiąc, u tych osób zaczynają pojawiać się oznaki starzenia.

Stan naszego poziomu kolagenu determinuje ogólny wygląd naszej skóry. Jeśli nie będziesz wystarczająco zdrowy, będziesz musiał stawić czoła wielkim trudnościom.

Krem Elesse nie tylko zwiększy produkcję kolagenu, ale także pomoże Ci pokonać wyzwania związane z oznakami starzenia. Kiedy zażywasz kolagen, pomoże to również w uwalnianiu innych związków w organizmie.

Zaangażowane substancje będą sprzyjać zarówno rozwojowi nowych komórek skóry, jak i reorganizacji jej tkanek. Usunie martwe komórki naskórka, a jednocześnie wypełni pory skóry, dzięki czemu będziesz wyglądać na gładszą i promienną.

Rysy twarzy będą wyglądać bardziej wyraziście, jeśli zapewnisz skórze niezbędne witaminy i minerały, których potrzebuje. Usunięcie przebarwień i przebarwień ze skóry spowoduje odnowienie kolorytu i młodszy wygląd twarzy.

Zgłoś tutaj – „Strona internetowa:

Czym właściwie jest retinol? Czy retinoidy pomagają zmniejszyć widoczność zmarszczek? Co na ten temat mówią wyniki badań?

Witamina A to potoczna nazwa tej substancji, która doskonale wpływa na zdrowie skóry. Ta substancja chemiczna jest jedną z najlepiej zbadanych substancji przeciwdziałających starzeniu się i jest bardzo skuteczna w redukcji drobnych linii i zmarszczek.

Jest to składnik, który pomaga Twojej skórze i zapewnia wsparcie w walce ze starzeniem się, łagodzeniem trądziku i ogólnym odmłodzeniem skóry. Jeśli potrzebujesz wielofunkcyjnej witaminy A, nie będzie trudno ją zdobyć.

Jest skuteczny w leczeniu szerokiego zakresu problemów skórnych, między innymi od wyprysków po uszkodzenia spowodowane promieniowaniem UV. Przeprowadźmy więc osobne badanie, aby dowiedzieć się, jaki jest pozytywny wpływ retinolu na skórę.

młoda miłość.

Jakie czynniki przyczyniają się do rozwoju trądziku? Trądzik jest wynikiem gromadzenia się martwych komórek skóry. Jaką rolę odgrywa retinol w leczeniu tej choroby? W jaki sposób dokładnie pomoże Ci to lepiej wyjść z tej sytuacji?

Ten składnik ułatwia Ci pracę, zapobiegając zatykaniu porów. Dodatkowo hamuje powstawanie nowych komórek skóry, co pomaga utrzymać pory w czystości. Ponadto całkowicie hamuje mechanizmy prowadzące do stanu zapalnego.

Z drugiej strony, jest on przydatny nie tylko w leczeniu trądziku lub szeregu zabiegów na wypryski, ale także pomaga zmniejszyć zaczerwienienie lub obrzęk związany z tymi schorzeniami.

Wspomaga dobre starzenie się i długowieczność.

Regularna odnowa komórek skóry pozwala odkryć młodsze komórki tuż pod powierzchnią. Cały ten proces może jednak zostać przerwany z powodu szeregu różnych okoliczności. Wiesz, co mam na myśli, prawda? Są to wszystkie nasze rutyny, decyzje, które podejmujemy dotyczące naszego stylu życia, naszych wzorców snu, tego, czy używamy filtrów przeciwsłonecznych, czy nie, czy narażamy naszą skórę na działanie chemikaliów, czy nie, itp.

W miarę starzenia się proces ten coraz bardziej zwalnia, w wyniku czego skóra staje się mniej intensywna. Jest to główna przyczyna drobnych linii i zmarszczek, która może wystąpić w każdym wieku.

Retinol może przyspieszyć naturalny proces wymiany komórek skóry, dzięki czemu skóra staje się jaśniejsza i świeższa. Dodatkowo ma zdolność przenikania w głąb skóry, stymulując produkcję kolagenu i pomagając regulować dodatkową pulchność naszej skóry.

Bariery ochronne przed działaniem promieni słonecznych.

Kiedy komórki skóry regenerują się zdrowo i szybko, koloryt skóry i kształt twarzy nabierają blasku. Jeśli Twoja skóra jest zniszczona przez słońce, ochroni Cię to przed zmarszczkami, drobnymi liniami, przebarwieniami itp.

Ponieważ spaja skórę i chroni ją przed dodatkowymi szkodami środowiskowymi. Jednak retinol jest ogólnie źle rozumiany i nie jest nauczany jako koncepcja, mimo że zawsze jest zdrowym składnikiem.

Dodatkowe uprawnienia.

Twoja skóra stanie się bardziej sucha z powodu gromadzenia się martwych komórek skóry. Znasz te martwe komórki, których trudno się pozbyć. Retinol robi to jednak skuteczniej i wydajniej. Ponieważ składnik ten kojarzony jest z szerokim spektrum pozytywnego działania na skórę, należy starać się spożywać odpowiednią ilość retinolu.

Jak działa krem ​​Ellis?

Nasza skóra jest największym organem żywych komórek. Z czasem i ciągłą ekspozycją na promienie UV tracą swoją wytrzymałość i nie są już w stanie utrzymać tej samej objętości kolagenu.

Ellis Cream  – to biologicznie aktywny krem ​​wzbogacony o najlepsze, odkryte przez naukę, naturalne produkty do odmładzania skóry, które wnikają w podskórną tkankę tłuszczową, nasycając ją dobroczynnymi składnikami odżywczymi, uruchamiającymi proces regeneracji skóry.

Dlaczego warto stosować krem ​​Elissie? Zalety

Niesamowita formuła rewitalizująca skórę.

Jakie Twoim zdaniem cechy powinna mieć cera mieszana? Myślisz, że łatwo byłoby Ci znaleźć świetną recepturę produktu do pielęgnacji skóry? Aby uzyskać formułę odpowiednią dla Twojej skóry, trzeba zainwestować dużą sumę pieniędzy.

Ponieważ dermatolog może zbadać Twoją skórę i określić, które produkty najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom, a które nie, skonsultuj się z nim, powinieneś to zrobić. Co więcej, wiąże się to z bardzo wysokimi opłatami.

Kiedy wszyscy próbują wyłudzić pieniądze w Internecie, czy może to mieć znaczący wpływ na zawartość Twojego portfela? Dlatego zawsze kupuj ostrożnie. Nigdy nie przekazuj pieniędzy sprzedającemu przed dostarczeniem przedmiotu.

Nie każdy ma takie same możliwości finansowe. Prawdą jest, że trudno jest uwierzyć w coś, co czytasz w Internecie, zwłaszcza jeśli wydaje się to podejrzane. Z drugiej strony produkowana jest formuła kremu Elise.

Dzięki składnikom zawartym w tym przepisie staje się to niesamowitym i niesamowitym sposobem na całkowite odmłodzenie skóry w doskonały sposób.

Oznaki starzenia całkowicie znikną, nie pozostawiając śladu.

Oznaki starzenia, jak więc preferować naturalne, skoro są naprawdę irytujące? Nawet te oznaki starzenia znacząco przyczyniają się do uczucia niepokoju i beznadziejności.

Każdy, łącznie z nami, jest stale narażony na szkodliwe działanie promieni słonecznych na skórę. Wszystko to przyczynia się do pojawienia się objawów starzenia. Jeśli sam nie zadbasz o oznaki starzenia, nie będziesz w stanie odwrócić jego skutków.

Aby zachować dobrą higienę osobistą, powinieneś wysypiać się, ograniczać czas spędzany na telefonie i myć twarz tuż przed snem. Te sugestie będą dla Ciebie bardzo przydatne.

Jednak wstrzykiwanie do organizmu peptydów czy kolagenu nie ma nic wspólnego z tym problemem. Krem Elysée wspomaga naturalną produkcję peptydów i kolagenu, które są korzystne dla skóry. Wszystko to pomaga zredukować objawy starzenia.

Dzięki zastosowaniu kolagenu struktura Twojej skóry ulegnie poprawie. Zauważa, że ​​dzięki temu Twoja skóra stanie się mocniejsza i bardziej elastyczna, co doprowadzi do naturalnego zaniku wszelkich oznak Twojego wieku. 0        RDER NAW

Ujawnia promienną i jedwabistą skórę.

To, co sprawia, że ​​Twoja skóra staje się jaśniejsza, jeśli nie chronisz jej przed poparzeniem słonecznym, promieniami UV lub innymi czynnikami środowiskowymi, będzie miało bezpośredni wpływ na blask i gładkość Twojej skóry.

Czy to prawda, że ​​kluczem do atrakcyjności jest gładka skóra? Ponadto skóra ta wymaga wielu zabiegów pielęgnacyjnych. Czy posiadanie nieskazitelnej skóry gwiazdy nie byłoby trudnym zadaniem?

Wiadomo, że używanie telefonów komórkowych, niewystarczająca ilość snu i inne czynniki mogą przyczyniać się do problemów z jasnością i elastycznością skóry.

W tym zabiegu pomoże Ci krem ​​Elesse na bazie retinolu. Dzięki tej modyfikacji cały proces regeneracji skóry będzie teraz znacznie płynniejszy.

Dodatkowo pomoże Ci pozbyć się martwych komórek naskórka, dzięki czemu Twoja skóra będzie całkowicie czysta. To właśnie one przyczyniają się do blasku i miękkości Twojej skóry.

Ekskluzywne, naturalne składniki kremu Elesse

0 ZAMÓW NAW

Zwiększa gęstość skóry,  głęboko odbudowuje  jej strukturę, sprawiając, że zmarszczki stają się zauważalnie mniejsze i pełniejsze.

Pomaga zatrzymać wilgoć w głębszych warstwach  skóry  , czyniąc ją miękką  i elastyczną  .

Czyste i naturalne glikozydy roślinne   .

Jego zadaniem jest  delikatne rozluźnienie  mięśni twarzy, które mimowolnie napinamy.  Zapobiega  powstawaniu zmarszczek i bruzd na twarzy. Nadaje skórze jaśniejszy  i młodszy wygląd  .

Substancja o niespotykanych zdolnościach rewitalizujących  i likwidujących oznaki zmęczenia.

Składnik ten jest biostymulatorem tkanek, który znacząco zwiększa poziom głębokiego nawilżenia skóry. Wspomaga  naturalną produkcję   elastyny  ​​i kolagenu  Usuwa zwiotczenie  tkanek twarzy poprzez uniesienie policzków.

Uznany za  najbardziej innowacyjny  składnik kosmetyków roku 2020.

Jest uznawana za najpotężniejszą  naturalną  substancję  przeciwstarzeniową 

Poprawia  jędrność i jędrność  skóry dojrzałej,  wyrównuje koloryt skóry,  zmniejsza pory i zwalcza wszelkie niedoskonałości.

Wskazówki, jak zachować młodość skóry

Chroń się przed słońcem

 • Codziennie stosuj filtry przeciwsłoneczne o szerokim spektrum działania (30+), aby chronić skórę przed uszkodzeniami słonecznymi.
 • Zakryj ciało odzieżą chroniącą przed promieniami UV, np. długimi rękawami i spodniami.

Jedz zdrowe produkty

 • Jedz łososia i inne ryby bogate w zdrowe białka.
 • Zwiększ swoją dietę o owoce zawierające witaminę C, która pomaga chronić przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
 • Jedz produkty przeciwutleniające, takie jak suszone owoce.
 • Unikaj picia alkoholu, który może powodować odwodnienie.

zwilżanie

 • Dbaj o nawilżenie skóry stosując odpowiednie kremy i balsamy
 • Wybieraj produkty zawierające składniki nawilżające, np. krem ​​Elisse.
 • Regularnie pij wodę.
 • Unikaj bardzo długich i gorących pryszniców, ponieważ mogą wysuszyć skórę.

Stosuj krem ​​Elise!

 • Regularnie stosuj  krem ​​Elesse  lub inny produkt zawierający  Sytenol  i  Sterocare  , które są naturalnymi produktami pomagającymi zwalczać oznaki starzenia, takie jak drobne linie i utrata elastyczności.
 • Stosuj techniki relaksacyjne, aby zmniejszyć stres, który może przyczynić się do przedwczesnego starzenia się skóry.

KREM ELESSE

– Rewolucyjny krem do pielęgnacji skóry na bazie komórek macierzystych, naturalne odmłodzenie twarzy na poziomie międzykomórkowym.

Indywidualna50% ZNIŻKAjest dostępna dla Ciebie

Zamów teraz ELESSE CREAM, jeśli jest jeszcze dostępny w magazynie. Do końca oferty pozostało jeszcze trochę czasu:

Zostaw wniosek, a my skontaktujemy się z Tobą w jak najkrótszym czasie.

Egipt

Nowa
cena

378 189  

Nadaje skórze sprężystość i jędrność

Przywróci naturalny kolagen

Usuwa zmarszczki, a nawet linie ekspresji

Normalizuje pH i natłuszczenie skóry

Odżywia, chroni i utrzymuje w dobrej kondycji

Długotrwały efekt (od kilku miesięcy)

JAK DZIAŁA ELESSE CREAM                order naw

Nasza skóra jest największym organem składającym się z żywych komórek. Z powodu upływu czasu i ciągłej ekspozycji na promienie UV, tracą one swoją wytrzymałość i nie są już w stanie utrzymać takiej samej ilości kolagenu. Jest to tzw. starzenie kosmetyczne – skóra traci swoją elastyczność i dawną świeżość.

Jedynym naturalnym mechanizmem w naszym organizmie, który może kontrolować starzenie się skóry są komórki macierzyste, które znajdują się zarówno w naszym organizmie, jak i w zwykłym jabłku.

ELESSE CREAM – to bioaktywny krem wzbogacony o komórki macierzyste z zielonego jabłka, które wnikają w podskórną tkankę tłuszczową nasycając ją dobroczynnymi składnikami odżywczymi, które uruchamiają proces regeneracji.

FOTORELACJE KLIENTÓW

Już 25 422 kobiety pozytywnie oceniły skuteczność działania ELESSE CREAM. Teraz twoja kolej:

4 FAKTY O KREMIE ELESSE CREAM

Odmładza, a nie ukrywa niedoskonałości

Krem działa na poziomie międzykomórkowym i przywraca metabolizm warstwy podskórnej.

Wchłania się całkowicie, natychmiast

Naturalny skład gwarantuje 100% biodostępność wszystkich składników kremu.

Zatwierdzono przez Medycynę Estetyczną

Jedyny kosmetyk posiadający certyfikat “Produkt Odmładzający”

Wzbogacony o ekstrakty roślinne

Ekstrakt z 8 roślin, bez dodatku syntetycznych barwników i konserwantów

METODA STOSOWANIA I EFEKT

Nanieść ELLESSE CREAM i delikatnie wmasować.

12-15 dzień stosowania

stosowanie. Efekt wygładzający, redukcja zmarszczek.

16-30 dzień stosowania

stosowanie. stosowanie. Normalizacja metabolizmu międzykomórkowego.

32-45 dzień stosowania

Regeneracja komórek skóry, przywrócenie elastyczności

45+ dzień stosowania

Odżywiają skórę i utrwalają rezultat.

ELESSE CREAM zaleca się stosować do momentu utrwalenia rezultatu (widoczne odmłodzenie skóry do 2-3 lat w zależności od wieku). Kolejne kursy mogą być powtarzane co sześć miesięcy.

Przypominamy, że nadal obowiązuje indywidualna50% ZNIŻKAna pierwsze zamówienie. Zniżka zostanie dezaktywowana w ciągu:

OTRZYMUJEMY «DZIĘKUJĘ»

Agnieszka
Haik

Dziewczyny, chcę się podzielić moimi wynikami. Jestem zszokowana, ale to naprawdę działa! Wszystkie inne kosmetyki wyrzuciłam do kosza – teraz tylko ELESSE!

Ewy
Kowal

Miałam szczęście dostać ten produkt z rabatem, ponieważ wzięłam go na prezent dla mojej mamy. Efekt jest niesamowity, nie mogę w to uwierzyć. Zamówiłam go również dla siebie za pełną cenę, ale warto.

Małgorzata
Golecki

Próbowałam wielu kremów, nic nie działa. Chciałam nawet skorzystać z zastrzyków, ale zdecydowałam się wypróbować ten krem. W moim przypadku rezultat jest bardzo widoczny – zmarszczki na czole rozprostowały się, skóra napięła się i stała się przyjemniejsza w dotyku. To jest cud!

WYNIKI BADAŃ KLINICZNYCH
W INSTYTUCIE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ (NIEMCY)

W badaniu wzięły udział 742 kobiety w wieku od 35 do 72 lat.
Pacjenci stosowali ELESSE CREAM przez 35 dni:

98% uczestników zauważyło wyraźny efekt odmładzający.u 2% badanych nie zaobserwowano znaczących rezultatów.Głębokość zmarszczek została zredukowana o 82%.Ilość elastyny wzrosła o 14 (!) punktów.Ilość kolagenu wzrosła o 207%.

Wszystkie 742 kobiety były całkowicie pozbawione reakcji alergicznych, a biodostępność kremu wynosiła rekordowe 10/10.

Udowodniono, że najlepszym okresem na stosowanie ELESSE CREAM jest WRZESIEŃ – ze względu na sezonowe zmniejszenie promieniowania UV pochodzącego ze słońca.

JAK ZAMÓWIĆ ELESSE

1. Wypełnij formularz zamówienia

Wypełnij formularz, zostaw swoje dane kontaktowe

2. Oczekuj na telefon od menedżera.

Zaczekaj, aż menedżer zadzwoni, aby wyjaśnić szczegóły zamówienia.

3. Odbierz towar w określonym czasie

Przygotuj się na komplementy i pełne podziwu spojrzenia.

Możliwa płatność przy odbiorze.

Krem jest wyprodukowany zgodnie z normami Sanepidu.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *