Hemomax RISHIKIM 2024

Përshkrim:

Produkti ndihmon në lehtësimin e lëvizjeve të zorrëve, ka një efekt anti-inflamator, lehtëson ngërçet, ka një efekt relaksues dhe kundër fryrjes, lehtëson vështirësitë në venat e inflamuara hemorroidale si ënjtje, dhimbje, kruajtje, gjakderdhje, zbut jashtëqitjen. Bimët medicinale përmbajnë glikozide antrakinone, glikozide cianogjene, germakranolide, poliacetilene, triterpene, sterole, tanine, kolinë, vitaminë K dhe vajra esencialë.

JO personazhe të famshëm vendas në kreativë (zbritje, ulje dhe parulla)

 Materialet reklamuese nuk duhet të përmbajnë asnjë përmbajtje që është në kundërshtim me ligjin ose zakonet e mira.

Çdo Faqe Landing që promovon suplemente ushqimore duhet të përmbajë shënimet vijuese:
*Ky reklamë bazohet në trillime dhe çdo ngjashmëri me njerëz, vende ose ngjarje reale është thjesht rastësi.
*Produkti i reklamuar është një suplement dietik. Suplementet dietike janë produkte të destinuara për të plotësuar dietën. Ato nuk janë ilaçe dhe nuk synojnë të trajtojnë, diagnostikojnë, zbutin, parandalojnë ose kurojnë sëmundje.
Ndalohet:
– Ndalohet çdo lloj përmendjeje e punonjësve mjekësorë/shëndetësorë, objekteve mjekësore, pacientëve dhe komenteve të tyre;
– imazhet e njerëzve që mund t’i ngjajnë një punonjësi mjekësor;
– deklaratat që denigrojnë mjekësinë tradicionale dhe ilaçet alopatike;
– t’i atribuohet suplementeve ushqimore vetinë e parandalimit, trajtimit ose shërimit të një sëmundjeje njerëzore ose referimi ndaj vetive të tilla;
– përfshini deklarata të drejtpërdrejta ose sugjeroni që një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar nuk mund të sigurojë sasi të mjaftueshme të lëndëve ushqyese në përgjithësi. Suplementet ushqimore administrohen për të ruajtur shëndetin, për të nxitur rritjen dhe zhvillimin e trupit.
– për të garantuar një efekt
– për të garantuar mungesën e efekteve link image

Keni ulçerë apo gastrit?

Shumë njerëz vuajnë nga gastriti ose ulcera pa e ditur se vuajnë nga këto sëmundje, të cilat mund të jenë shumë të rënda.

Siç do të shohim, rajoni i Ballkanit është një terren shumë pjellor për zhvillimin e këtyre sëmundjeve, pasi dieta është përgjithësisht më e yndyrshme dhe konsumimi i kafesë, alkoolit dhe cigareve është i zakonshëm, të cilat së bashku kontribuojnë në zhvillimin e sëmundje. Duhet të theksohet se  shkaku i vetë sëmundjes nuk janë ushqimet e yndyrshme, alkooli apo duhani  ! Është një armik i vogël, i padukshëm.

Si të dalloni nëse keni gastrit apo ulçerë?

Studimet diagnostike do të ndihmojnë në identifikimin e saktë të sëmundjes:

 • Gastroskopi – ekzaminim duke përdorur një tub të pajisur me një aparat fotografik.
 • Biopsi – Një metodë me të cilën merret një pjesë e indit nga stomaku i prekur për të zbuluar ulcerat ose tumoret.
 • Analizat – gjaku dhe jashtëqitja.
 • Testi i frymëmarrjes.

Megjithatë, ka edhe shenja që sëmundja është në fazën e hershme, beninje.

Për shembull, nëse disa orë pas ngrënies ndjeni një ndjesi djegieje rreth stomakut, fryrje ose gromësirë, kjo mund të tregojë një problem me stomakun, ezofagun ose duodenin.

Këto do të jenë simptomat e para të hershme.

Ndërsa sëmundja përparon, simptomat bëhen më të theksuara dhe mos trajtimi i saj mund të çojë në një përfundim fatal.

Bakteret që shkaktojnë ulçera dhe gastrit në stomak

Helicobacter pylori

Helicobacter pylori (H. Pylori) është një lloj bakteri. Bakteret Helicobacter pylori mund të   hyjnë në trupin tuaj dhe të jetojnë në traktin tuaj të tretjes. Pas shumë vitesh, bakteret mund të formojnë ulçera  në mukozën e stomakut ose në pjesën e sipërme të zorrës së hollë  . Infeksioni i patrajtuar mund të çojë në kancer të stomakut.

Si të sëmur H. pylori?

Për dekada me radhë, mjekët mendonin se njerëzit kishin ulçera për shkak të stresit, ushqimit pikant, alkoolit, pirjes së duhanit ose zakoneve të tjera të jetesës. Por kur shkencëtarët zbuluan Helicobacter pylori në 1982, ata zbuluan  se mikroorganizmi ishte shkaku i shumicës së  ulcerave në stomak.

Pasi H. pylori hyn në trupin tuaj, ai sulmon mukozën tuaj të stomakut, e cila normalisht ju mbron nga acidi që trupi juaj përdor për të tretur ushqimin. Pasi bakteret shkaktojnë dëme të mjaftueshme, acidi mund të kalojë përmes mukozës, duke çuar në ulçera. Ato mund të rrjedhin gjak, të shkaktojnë infeksion ose të parandalojnë lëvizjen e ushqimit nëpër traktin tretës.

HemoMax  është një çaj tërësisht natyral për të përmirësuar funksionimin e sistemit tretës. Shpërndahet lehtësisht në Evropë nga prodhuesi “Pharmaceutical Quality”. Produkti për pastrimin e stomakut dhe zorrës së trashë është veçanërisht i popullarizuar në Maqedoni dhe Serbi. Hemomax punon 24/7 për të lehtësuar  dhimbjet dhe ngërçet e stomakut  . Kjo zgjidhje bimore për dhimbjet e stomakut nuk është një ilaç apo pilulë, por një produkt për normalizimin e baktereve të zorrëve me një efekt të fortë që nuk shkakton efekte anësore apo kundërindikacione. Nuk është e nevojshme të ndiqni  një dietë të veçantë  për ta marrë atë në mënyrë të sigurt, thonë ekspertët që kanë mbikëqyrur provat klinike të saj. Konsumatorët shprehin miratimin e tyre për HemoMax në komente dhe opinione të shumta në forumet në internet për shëndetin dhe ushqimin. Dëshmitë konfirmojnë se çaji organik për dhimbjet e stomakut mund të trajtojë me sukses dhe të pastrojë bakteret e këqija, si  Helicobacter pylori  . Gjithashtu eliminon gastritin dhe ulcerat e stomakut.

Sa të rrezikshme janë bakteret e stomakut, si Helicobacter pylori?                                urdhëroj

Si infektohet një person me bakteret Helicobacter pylori?

Ju mund të merrni H. pylori përmes ushqimit, ujit ose enëve. Është më e zakonshme në vendet ose komunitetet që nuk kanë ujë të pastër ose sisteme të mira sanitare. Ju gjithashtu mund të kapni bakteret  përmes kontaktit me pështymë ose lëngje të tjera trupore të njerëzve të infektuar  .

Shumë njerëz infektohen me H. pylori gjatë fëmijërisë, si dhe të rriturit. Mikrobet jetojnë në trup me vite përpara se të shfaqen simptomat, por shumica e njerëzve që infektohen nuk zhvillojnë kurrë ulçerë. Mjekët nuk janë të sigurt pse vetëm disa njerëz zhvillojnë ulçera pas një infeksioni.

Sa të rrezikshme janë bakteret e stomakut, si Helicobacter pylori?

 • Dhimbje stomaku pas ngrënies.
 • Belching  , si dhe erë e pakëndshme dhe shije të pakëndshme;
 • të vjella dhe të përziera;
 • Fryrje dhe fryrje.
 • Kapsllëk, i ndjekur nga diarre.
 • Vështirësi në gëlltitje, humbje oreksi dhe humbje e shpejtë në peshë.
 • Prania e gjakut në jashtëqitje ose të vjella.

Sipas statistikave, më shumë se 50% e popullsisë së botës mbart bakteret Helicobacter pylori. Këto baktere jetojnë në sistemin tonë të tretjes dhe kontribuojnë në zhvillimin e gastritit kronik dhe ulcerave peptike. Këto kushte më parë mendohej se ishin të fituara gjenetikisht. Një tjetër shkak i zakonshëm i tyre është rritja e stresit dhe një sistem i dobët imunitar. Por infeksioni me H. pylori mund të transmetohet edhe nëpërmjet pështymës ose puthjes. Kjo shpjegon numrin e madh të njerëzve që mbartin bakteret. Rreth 30% e rasteve nuk kanë simptoma, kështu që ata as nuk e dinë se janë në rrezik të shtuar të zhvillimit të ulçerës duodenale.

Ja si të dini se keni Helicobacter pylori, sipas parazitologëve:

Simptomat e Heliobaktereve

Thjesht prania e baktereve nuk e alarmon sistemin imunitar dhe për këtë arsye pacienti nuk shfaq asnjë simptomë.  Simptomat e Helicobacter pylori  janë dytësore ndaj sëmundjeve të shkaktuara nga bakteret – gastriti, ulçera, kanceri.

Prania e baktereve përcaktohet  nga të njëjtat analiza të përshkruara më sipër si për gastrit  dhe ulcerat, pasi këto baktere janë shkaku i drejtpërdrejtë i këtyre sëmundjeve.

Si ndodh gastriti?

Gastriti është  një inflamacion i mukozës së stomakut  që mund të shkaktohet nga një sërë kushtesh. Stomaku përmban një shtresë mukusi që ndihmon në mbrojtjen e mureve të stomakut ose mukozës nga acidet dhe lëngjet e tjera që përdoren për të tretur ushqimin. Kur kjo shtresë e mukozës dëmtohet ose dobësohet, muri i stomakut ose mukoza i ekspozohet acidit, i cili shkakton inflamacion.

Gastriti mund të jetë akut ose kronik. Gastriti akut ndodh   kur inflamacioni i mukozës së stomakut ndodh papritur dhe është serioz.  Gastriti kronik  është kur gjendja zhvillohet gradualisht dhe një individ mund të ketë gastrit kronik për vite pa përjetuar asnjë simptomë.

Simptomat e gastritit

Kur një person ka gastrit akut, ai ka të ngjarë të përjetojë dhimbje të papritur djegëse në zonën e sipërme të barkut, së bashku me të përzier. Njerëzit me gastrit kronik mund të mos kenë  ndonjë simptomë të dukshme  , ose mund të kenë simptoma që fillojnë të shfaqen gradualisht, si dhimbje të shurdhër, humbje oreksi ose ndjenjë ngopjeje pasi kanë ngrënë disa kafshata ushqimi.

Gastriti gjithashtu mund të shkaktojë humbje peshe, të vjella, fryrje dhe belçim. Në raste të rralla, mund të ndodhë gjakderdhje nga stomaku, e cila do të vërehet kur të vjella ose pas jashtëqitjes me jashtëqitje të zezë dhe të turbullt.

Shkaqet që lidhen me gastrit                                 

urdhëroj

Shkaku më i zakonshëm i gastritit kronik është bakteri Helicobacter pylori ose H.pylori.

Nuk dihet pse këto baktere shkaktojnë komplikime tek disa njerëz dhe jo tek të tjerët. Mendohet se njerëzit mund të jenë më të ndjeshëm ndaj infeksionit nga H. pylori për shkak të faktorëve gjenetikë ose të stilit të jetesës si duhani dhe nivelet e stresit të tepërt.

Gastriti akut dhe kronik mund të  shkaktohet nga përdorimi i rregullt i qetësuesve të dhimbjes  të quajtur barna anti-inflamatore josteroidale (NSAIDs). NSAID-të më të zakonshme janë aspirina dhe ibuprofeni, të cilat mund të merren pa recetë pa recetë. Për shembull, paracetamoli ka një efekt shumë të butë anti-inflamator dhe nuk konsiderohet një NSAID, kështu që supozohet se nuk i paraprin fillimit të gastritit.

Marrja e tepërt e alkoolit  mund të shkaktojë gastrit dhe zakonisht shoqërohet me raste të rënda. Djegiet e rënda, operacionet e mëdha, sëmundjet e rënda dhe lëndimet traumatike shoqërohen gjithashtu me zhvillimin e gastritit në disa individë.

Trajtimi i gastritit

Trajtimi i gastritit varet nga lloji dhe shkaku i gastritit.

Në raste të rralla, si gastriti i shkaktuar nga alkooli ose NSAID, kur këto substanca eliminohen,  gastriti mund të largohet vetë  .

Kur gastriti shkaktohet nga infeksioni me Helicobacter pylori, pacienti trajtohet me antibiotikë për të shkatërruar bakteret.

Të gjitha rastet e gastritit zakonisht trajtohen me medikamente antiacid për të reduktuar acidin e stomakut së bashku me çdo mjekim të përshkruar për të trajtuar shkakun themelor.

Edhe pse shumë lloje të gastritit mund të kontrollohen me medikamente pa recetë, nëse keni ndonjë simptomë serioze ose ndonjë gjakderdhje – sado e vogël – në të vjella ose jashtëqitje, është thelbësore të shihni mjekun tuaj sa më shpejt të jetë e mundur.

Ndihmë e madhe për mëlçinë: Produkti i vetëm që mund të shpëtojë mëlçinë nga dëmtimi i pashmangshëm”…

Doktor David J.: Përshëndetje të gjithëve!

Diskutimi ynë sot ka të bëjë me një sëmundje shumë të rrezikshme dhe shumë të përhapur. Në fazat e saj të hershme, sëmundja është shpesh e padukshme dhe nuk ka simptoma, dhe pak njerëz janë të vetëdijshëm sa nuk ka arritur një fazë shumë të rëndë.

Në të vërtetë, tani, ne do të flasim për sëmundjen e mëlçisë!

Si të ruajmë mëlçinë të shëndetshme? Nëse vuani nga kjo sëmundje, atëherë si shëroheni ose trajtoni këtë organ jetësor të njeriut?

Sot, ne do t’i përgjigjemi këtyre pyetjeve.

Shfaq fotot

Doktor David J.: Për ata që nuk e dinë, dua t’ju them se mëlçia vepron si një filtër për të gjithë trupin. Ky organ i nënshtrohet shumë presionit dhe stresit çdo ditë: Nëse pini shumë alkool, hani shumë ushqime të skuqura ose merrni shpesh ilaçe me kimikate – të gjitha këto e dëmtojnë mëlçinë.

 Nëse nuk keni ndonjë simptomë – kjo nuk do të thotë që mëlçia juaj është mirë!

Ka shumë simptoma që mund të tregojnë se mëlçia juaj është në rrezik!

Kontrolloni veten tani:

Indikacionet kryesore:

 • Ngjyrë e verdhë në pjesën e bardhë të syve
 • Shije e hidhur në gojë
 • Erë e keqe që vjen nga fyti
 • Shtresë e bezdisshme e verdhë në gjuhë

Indikacionet dytësore:

 • Dhimbje në kafazin e poshtëm të brinjëve në të djathtë
 • Fryrje të barkut
 • Skuqje të lëkurës, alergji dhe kruajtje
 • Dobësi trupore dhe gjendje e dobët shëndetësore
 • Dhimbje koke pa pushim

Indikacione të rënda:

 • Probleme në kryerjen e veprimeve me mend
 • Dhimbje në zonën e mëlçisë (shenjat e një mëlçie të fryrë)
 • Sekretimi i shtuar i djersës dhe inflamacion

Sipas Institutit Shëndetësor për Sëmundjet e Mëlçisë, afërsisht 5,300,000 njerëz vdiqën nga sëmundja e mëlçisë në vitin 2018 (thjesht imagjinoni për një moment)! Ka pasur një rritje prej 76% të shkallës së vdekjes në vend për shkak të kësaj sëmundjeje. Dhe, më besoni, vdekja e shkaktuar nga kjo sëmundje është shumë e dhimbshme!

Mëlçia normale Mëlçia e helmuar

Si mund të dëmtohet mëlçia?

Cirroza e mëlçisë

Mëlçia filtron të gjithë gjakun tonë 400 herë në ditë dhe neutralizon të gjitha substancat toksike duke filtruar gjithçka nga gjaku. Sidoqoftë, natyra nuk merr parasysh ngarkesën e madhe të toksinave me të cilën duhet të përballet mëlçia moderne e njeriut. Është e vështirë për qelizat e mëlçisë të trajtojnë të gjitha këto në të njëjtën kohë.

Në përpjekje për të mbrojtur veten, këto qeliza fillojnë të ruajnë yndyrën, duke u përpjekur të mbajnë papastërtitë e ndryshme dhe substancat toksike në to dhe t’i mbajnë ato në depozita yndyre.

Kjo quhet Steatoza Hepatike ose Degjenerimi i Dhjamit i qelizave të mëlçisë. Fatkeqësisht, të gjithë njerëzit modernë e kanë këtë problem, në shkallë të ndryshme.

Mëlçia moderne e njeriut është e mbushur me papastërti toksike në shkallë të ndryshme. Kjo ndodh veçanërisht për ata që jetojnë në qytete të mëdha dhe zona industriale.

Shfaq fotot

Papastërtitë dhe substancat toksike që grumbullohen në mëlçi shkaktojnë shumë sëmundje, të tilla si:

 • Gurë në tëmth
 • Probleme të traktit tretës
 • Lëkurë, flokë dhe thonj të pashëndetshëm
 • Diabet
 • Shtim në peshë
 • Ateroskleroza (sëmundje kardiovaskulare)
 • Keqformim kardiovaskular
 • Sëmundje neurologjike dhe neuroza
 • Dobësim ose humbje e shikimit
 • Probleme shëndetësore të burrave dhe grave
 • Rënie e funksionit të gjëndrës tiroide

Nëse vuani nga ndonjë prej problemeve shëndetësore të përmendura më lart – duhet të filloni të mendoni për një zgjidhje! Kështu “bërtet” mëlçia juaj e sëmurë për ndihmë!

Në të vërtetë, diagnoza e sëmundjes së mëlçisë është e mundur vetëm në fazë të përparuar të sëmundjes, por nëse e keni arritur atë pikë, mjekët nuk mund t’ju ndihmojnë më!

Një njeri mund të jetojë pa shpretkë, veshkë, gjëndër tiroide, por ai do të vdesë menjëherë pa mëlçi.

Shfaq fotot

Çfarë mund ta shpëtojë mëlçinë?

Ayurveda

“Trajtimi i çdo sëmundje duhet të fillojë me pastrimin e mëlçisë.”

(Praktika e lashtë mjekësore indiane e cila ka ekzistuar për rreth 4,000 vjet)

Mëlçia është një organ i jashtëzakonshëm. Shërimi i plotë mund të ndodhë edhe vetëm me 10% të mëlçisë së mbetur. Sidoqoftë, që mëlçia të jetë përsëri e shëndetshme, është e rëndësishme të hiqni qafe toksinat që janë grumbulluar në të.

Miqtë e mi, sot dua t’ju tregoj për një zhvillim shumë inovativ – një produkt unik, i cili bën të mundur shërimin e mëlçisë në të gjitha fazat e kësaj sëmundjeje. Ky produkt është një zbulim i ri në fushën e Hepatologjisë në vitin 2019, dhe mund të ndihmojë edhe në raste të rënda të neglizhuara më parë.

Për ta shpjeguar atë, unë intervistova një nga pacientët e mi, i cili mund të mos ishte në gjendje të ishte me ne sot për shkak të sëmundjes së mëlçisë po të mos kishte marrë produktin modern!

Prezantimi – Filip A.!

– Filip A.: Përshëndetje doktor!

– Doktor David J.: Duke parë gjendjen tuaj aktuale, është e vështirë të imagjinosh se ky trup po luftonte me një sëmundje vdekjeprurëse deri disa ditë më parë. A nuk është kështu Filip?

Filip: E drejtë, doktor! Dhe shkaku është dëmtimi i mëlçisë! Unë mund të mos isha gjallë sot nëse mjekët nuk do të gjenin një kurë në kohë për të ndaluar sëmundjen plotësisht dhe për të rikthyer mëlçinë time në normalitet.

– Doktor David J. : Shumë njerëz besojnë se dëmtimi i mëlçisë shkaktohet vetëm nga alkooli. Por unë ju siguroj se ka shumë shkaqe më të rrezikshme se kaq. E para është mjedisi ynë – Thjesht imagjinoni se sa toksina hyjnë në trupin tonë nga ndotja e mjedisit?

Thjesht të menduarit për të është e tmerrshme! Dhe shumë nga ne pinë duhan gjithashtu! Shkaku i dytë janë ushqimet e pashëndetshme. Ajo që ne hamë çdo ditë? Aditivë dhe konservantë të ndryshëm … thjesht mendoni për këtë, a mundet mëlçia jonë t’i trajtojë të gjitha këto e vetme? Sigurisht që jo!

– Doktor David J.: Kur të arrijmë 40 vjeç, mëlçia dhe trupi ynë do të jenë plot toksina. Të gjitha këto toksina po shkatërrojnë në heshtje trupat tanë dhe ne nuk jemi plotësisht të vetëdijshëm për to. Mëlçia jonë nuk mund t’i trajtojë të gjitha këto vetëm.

Ndërkohë, shumë prej nesh injorojnë shenjat e dëmtimit të mëlçisë të shkaktuara nga toksinat. Shenjat e hershme janë shfaqja e llojeve të ndryshme të alergjive, skuqjet e lëkurës, problemet e tretjes, aroma e keqe e trupit dhe plakja e parakohshme …

– Filip A.: Unë i kisha të gjitha këto probleme. Sidoqoftë, unë shkova te mjeku vetëm kur fillova të kem dhimbje shumë të forta në anë të trupit. Mëlçia ime e sëmurë ishte fryrë aq sa filloi të bënte presion në organet përreth! Mjeku më tha shkakun e problemit tim – mungesa e vëmendjes ndaj ushqimit gjatë udhëtimeve jashtë qytetit dhe mungesa e vëmendjes ndaj sasisë së alkoolit. Në atë kohë, unë pija si shumica e burrave dhe duhet ta pranoj, vazhdoj edhe sot e kësaj dite. Por tani, pi vetëm sasi të vogël… Nuk mund të bëj asgjë për këtë, sepse kërkohet në vendin tim të punës.

Shpesh kur shkoja në spital, ata më jepnin vetëm ilaçe. Mora pilula dhe pastaj i harroja, dhe jeta vazhdoi si zakonisht, dhe gjatë asaj kohe, mëlçia ime vazhdonte të vuante!

Gjashtë muaj më vonë, më dërguan me nxitim në dhomën e urgjencës sepse mëlçia ime gati sa nuk ndaloi së funksionuari. Pastaj u diagnostikova me një problem vdekjeprurës të mëlçisë dhe u shtrova në spital për dhjetë ditë. Unë mund të kisha vdekur nëse do të mjekohesha shumë vonë…

– Doktor David J.: Me sa di unë, ju e morët ndihmën në kohë, apo jo?

– Filip A.: Familja ime filloi të kërkonte për qendra hepatologjike në Tiranë. Dhe së fundmi, gjetëm një hepatolog me përvojë që rekomandoi “Hemomax” për mua.

– Doktor David J.: Filip, më falni që ju ndërpres për një moment. Do të doja t’u tregoja lexuesve të mi më shumë detaje për “Hemomax”. Ky është një produkt unik që arriti të shpëtojë mëlçinë e sëmurë të artistit tonë të famshëm.

Ekspertë kryesorë nga Instituti Shëndetësor për Sëmundjet e Mëlçisë tani e rekomandojnë “Hemomax” për të gjithë pacientët që vuajnë nga ndonjë problem i lidhur me mëlçinë: të tillë si cirroza, fibroza, mëlçia yndyrore, tumori i mëlçisë, apo edhe nekroza.

“Hemomax” ka një efekt të menjëhershëm dhe gjithëpërfshirës:

 1. Ky produkt tret “sipërfaqen dhjamore” në mëlçi dhe e përdor drejtpërdrejt për të pastruar toksinat.
 2. Pasi marrjes, ky produkt zvogëlon peshën e mëlçisë – që do të thotë se merr përsipër funksionin e pastrimit dhe zvogëlon peshën e organit të sëmurë.
 3. Stimulon rigjenerimin në mënyrë aktive dhe prodhon pjesë të reja dhe qeliza të shëndetshme. Në një kohë të shkurtër, mëlçia fillon të rigjenerohet plotësisht dhe është në gjendje të kryejë përsëri të gjitha funksionet e saj siç duhet.

Përfitimet për shëndetin e mëlçisë pas marrjes së “Hemomax”

Rezultati Pas Pas Pas

Përvoja e 30,000 pacientëve ka provuar se kura e trajtimit duke përdorur këtë produkt:

 • Pastron substancat toksike nga mëlçia,
 • Lehtëson dhimbjen,
 • Pastron tëmthin nga mëlçia,
 • Formon një shtresë mbrojtëse që mbron organet nga faktorë të ndryshëm të mjedisit të jashtëm.
 • Ky produkt është krijuar posaçërisht për të rigjeneruar mëlçinë nga mbipesha dhe për të siguruar mbrojtje të besueshme.

– Doktor David J.: Filip, ju jeni një nga pacientët me fat që ju është rekomanduar të përdorni “Hemomax”, dhe keni arritur të merrni ndihmë në kohën e duhur për sëmundjen tuaj me mëlçinë. Ju lutem, na tregoni më shumë rreth asaj se si jeni ndierë gjatë procesit.

– Filip: Fillova të ndjehem shumë më i shëndetshëm. Gjatë kësaj periudhe të trajtimit, ënjtja ime u zhduk, edhe pse para se të merrja këtë produkt, stomaku im ishte gjithnjë i fryrë. Unë fillova menjëherë të ndjehem më i lehtë, dhe “presioni” mbi organet e tjera u qetësua. Pas marrjes së këtij produkti, unë dola nga spitali dhe shkova në shtëpi, ku mjekimi im vazhdoi por nuk kisha më nevojë për mbikëqyrje të vazhdueshme të ekspertëve.

– Doktor David: Po tani, çfarë thonë ekspertët?

– Filip: Ekzaminimi im i fundit tregoi se gjendja ime e mëlçisë tani është normale. Thjesht mos bëni “mëkatin” e ngrënies së ushqimeve të skuqura dhe ushqimeve që përmbajnë substanca të ndryshme të dëmshme (qesh).

– Doktor David: Shkëlqyeshëm! Filip, unë personalisht do të zemërohem nëse ju dhe të tjerët e neglizhoni kujdesin ndaj shëndetin tuaj!

– Filip: Në atë kohë, nuk e kuptoja se nuk duhet të bënim numra me shëndetin. Duhet të kemi kujdes që nga fillimi, kurse unë e shtyja trajtimin deri në pikën e fundit. Unë pata fatin të mësoja për “Hemomax” sa nuk ishte vonë. Nëse të kundërt, nuk e di se çfarë do të ndodhte nëse nuk do të filloja trajtimin në kohë.

Jam shumë me fat që ndihem i shëndetshëm përsëri në moshën 45 vjeçare dhe mund të pushoj i qetë tani! Nuk mund të thoja të njëjtën gjë disa muaj më parë!

– Doktor David: Filip, shpresoj që historia juaj t’i bëjë lexuesit tanë të fillojnë të mendojnë për shëndetin e tyre. Para përfundimit të kësaj interviste, shpresoj që këshillat tona për të mbrojtur dhe shëruar mëlçinë t’ju ndihmojnë. Kur mendon për vuajtjen nga dhimbja dhe sëmundja, marrja e masave paraprake është sigurisht zgjedhja më e mirë.

Të dashur miq, faleminderit që ndoqët intervistën tonë! Kujdesuni për shëndetin tuaj, veçanërisht për mëlçinë tuaj. Njerëzit nuk mund të jetojnë pa të. Nëse mëlçia sëmuret, jeta mund të duket si ferr.

Filloni të kujdeseni për shëndetin e mëlçisë tuaj duke filluar nga sot.

Vëmendje ju lutem!

Ne jo vetëm që kemi arritur të bëjmë një produkt shumë efektiv për trajtimin e mëlçisë, por gjithashtu kemi arritur ta bëjmë atë të disponueshëm për publikun e gjerë! Pas diskutimeve të gjata me vendimmarrësit, ne patëm sukses të fillonim programin “Gjendja e shëndetshme”. Ky program synon t’u japë të gjithëve mundësinë për të trajtuar mëlçinë pavarësisht nga gjendja e tyre financiare në mënyrë që të mos përfundojnë me cerozë dhe sëmundje të tjera vdekjeprurëse. Sipas këtij programi, ofrohet zbritje deri në 50% të çmimit të këtij produkti!

Deri në fund të periudhës së zbritjes, “Hemomax” mund të porositet me 50% zbritje përmes faqes zyrtare të internetit ose duke plotësuar formularin më poshtë!

Plotësoni informacionin këtu për të marrë Hemomax me 50% zbritje!

9600 ALL
Numri i produkteve të ofruara është i kufizuar
4800 ALL

-50% Zbritje

POROSIT

9600 ALL
4800 ALL
Komente:
Elda (Tiranë)

8 ditë më parë
E pamundur! Ulja prej 50% është reale! E kam porositur dhe do t’ju shkruaj për rezultatet më vonë. Faleminderit shumë për këtë program.
Keta (Durrës)

8 ditë më parë
A mund të marrim “Hemomax” për të trajtuar Hepatitin? Shikoni sytë e fëmijës tim, dhe mjeku nuk mund të bëjë asgjë fare!
Megi (Vlorë)

8 ditë më parë
Të lutem më thuaj, e ka provuar ndokush? Si është efikasiteti?
Roni (Shkodër)

8 ditë më parë
Keta, edhe unë kisha hepatit. Në atë kohë, nuk e dija se çfarë më ndodhi në sy. Pastaj mora “Hemomax”. Tani mund të dal nga shtëpia pa drojë. Përndryshe, nuk do të guxoja të hiqja syzet për shkak të sikletit!
Roza (Tiranë)

8 ditë më parë
Unë e kam ndjerë vetë efikasitetin e saj. Më parë, gjendja ime e mëlçisë më shqetësoi shumë. Ndjeja dhimbje në bel dhe kisha frikë të shkoja te mjeku. Pastaj mora “Hemomax”. Tani, ndihem shumë më e shëndetshme.
Klajd (Fier)

8 ditë më parë
Çfarë produkti i jashtëzakonshëm! E porosita disa kohë më parë, dhe si rezultat, u shërova. Simptomat që dukeshin qartë në fytyrën time tani po ikin e jam përmirësuar shumë!
Xhorxh (Tiranë)

8 ditë më parë
Ju lutem më tregoni, a shitet ky produkt në farmaci? Unë e vlerësoj çdo ndihmë që mund të jepni. Dua ta blej për gruan time sepse mjekët japin vetëm ilaçe të padobishme. Mëlçia e saj po ia rrezikon shëndetin!
Liljana (Durrës)

8 ditë më parë
Nuk e gjeta këtë produkt në farmaci. Ata thanë se ky produkt nuk shitet në farmaci. Unë e porosita atë në këtë faqe, të cilën gjithashtu ma rekomandoi Doktor Davidi. Në atë faqe, gjithçka është zyrtare dhe ka edhe certifikata. Kam marrë Hemomax për 3 ditë. Unë do të shkruaj më vonë për rezultatet.
Klea (Korçë)

8 ditë më parë
Faleminderit shumë doktor Davidit që më këshilloi të merrja “Hemomax”, gjë që më ka ndihmuar vërtet. Tani nuk ndiej më dhimbje dhe problemet e mia të tretjes janë zhdukur të gjitha. Gjithashtu, kam humbur 10 kg për shkak të të gjitha papastërtive që ishin brenda trupit tim, ndaj dhe isha gjithmonë e fryrë. Tani lëkura ime është e lëmuar dhe ndihem shumë e shëndetshme! Është vërtet jetësore që mëlçia të jetë e pastër. Mëlçia është filtri kryesor i shëndetit tonë!
David

8 ditë më parë
Nuk mund ta injoroj këtë koment … Ju lutem, Klea! Unë jam shumë i lumtur për ju. Dhe tani edhe po dobësoheni, gjë që tregon se mëlçia juaj tani po funksionon mirë!
Amalia (Vlorë)

8 ditë më parë
Mëlçia e burrit tim më në fund u shërua pas viteve e sëmurë. Pas marrjes së këtij produkti, madhësia e mëlçisë së tij shkoi në normale sipas skanerit. Edhe unë e kam marrë këtë produkt, por meqenëse nuk kam ndonjë problem shëndetësor, nuk ndiej ndonjë ndryshim. Por mëlçia është organi më i rëndësishëm, dhe shëndeti i përgjithshëm i trupit varet nga ky organ, kështu që unë patjetër do të vazhdoj ta marr atë. Unë ju rekomandoj ta merrni atë.
Rakel (Tiranë)

8 ditë më parë
Unë kam marrë shumë produkte për mëlçinë, dhe ky produkt ka efikasitetin më të mirë. Unë kisha një problem me lëkurën më parë, dhe vetëm Hemomax arriti të më ndihmonte, dhe tani as nuk e çoj nëpër mend fare. Do të vazhdoj ta marr në mënyrë që procesi i rigjenerimit të mëlçisë time të jetë më i plotë.
Xhoni (Durrës)

8 ditë më parë
E kam marrë produktin dhe nuk ndiej asgjë. Unë madje kam një shije të thartë që vazhdon ende.
Altin (Berat)

8 ditë më parë
Xhoni, edhe unë e mora, dhe para kësaj, kisha dhimbje në anën e djathtë të stomakut tim, ku ndodhet mëlçia. Më parë, unë pata marrë Hemomax por nuk e përfundova kurën e plotë të trajtimit, dhe përfundimisht, shija e thartë filloi të shfaqej përsëri. Pastaj fillova ta merrja përsëri, por kësaj here duke ndjekur udhëzimet. Gjithçka është në rregull pasi përfundova të tërë kurën e trajtimit,! Tani e marr ende dy herë në ditë për të kuruar mëlçinë. Para kësaj, unë haja gjithçka pa ndonjë rregull, mish, ushqim të skuqur, dhe gjithashtu pija shpesh alkool. Në skaner mëlçia ime nuk dukej mirë. Do vazhdoj ta pi. Çmimi është super për mua.
Greta (Shkodër)

8 ditë më parë
Kam lexuar me kujdes përmbajtjen para se ta porosis, dhe ky produkt përmban vetëm ekstrakte natyrore, kështu që është i përshtatshëm edhe për njerëzit që janë të ndjeshëm ndaj gjërave të ndryshme. Për shkak të kësaj, unë, që kam alergji, vazhdoj të marr Hemomax pa hezitim. Produktet e tjera nuk janë të përshtatshme për mua për shkak të përbërjes së tyre. Si rezultat, sëmundja që kisha më parë u zhduk pasi piva këtë! Faleminderit shumë!
Stela (Tiranë)

8 ditë më parë
Unë mund ta marr këtë produkt në çdo kohë. Ky produkt ka një përbërje të mirë, dhe tani mëlçia ime është shumë e shëndetshme.
Berti (Durrës)

8 ditë më parë
Sapo mësova për Hemomax, e porosita menjëherë. Vendi im i punës është i rrezikshëm, dhe unë duhet të mbroj mëlçinë me produkte nga jashtë. Pasi e piva, fillova të ndjehem më mirë. Këtë produkt ua rekomandoj edhe kolegëve të mi në fabrikë.
Flora (Vlorë)

8 ditë më parë
Ky produkt e ndihmoi tej mase burrin tim! Menjëherë pas marrjes së tij, mëlçia e tij filloi të pastrohej… Mjekët janë të befasuar me ekzaminimin sepse mëlçia e tij tani është shumë e shëndetshme.
Martin (Korçë)

8 ditë më parë
Unë dua të heq qafe sëmundjen e mëlçisë sa më shpejt të jetë e mundur, dhe më e rëndësishmja, dua të shpëtoj pa dhimbje dhe lehtë. Ky produkt është pikërisht ajo që unë dua. Do ta porosis sot. Shpresoj që “Hemomax” të mos ketë mbaruar.
Merita (Durrës)

8 ditë më parë
Burri im ka hepatit, dhe kanë kaluar 2 vjet që nga koha kur shkonte herë pas here te mjeku për trajtim. Ju e treguat këtë histori në kohën e përsosur për ne. Kjo na jep shpresë të madhe, sepse kishim provuar gjithçka më parë, por gjendja e mëlçisë së tij vazhdonte të përkeqësohej.
Katerina (Tiranë)

8 ditë më parë
Unë nuk besoj aspak në produktin tuaj të mrekullive. Kam shpenzuar shumë para për produkte të tilla – mendoj se një ditë do të vdes sepse mëlçia ime është dëmtuar shumë nga marrja e produkteve të tilla.
Sandër (Tiranë)

8 ditë më parë
Cili është problemi yt Katerina? Supozoni që një produkt nuk funksionon për ju. Në vend që të ankoheni për të në forume, është më mirë të lexoni të gjitha informacionet në lidhje me Hemomax dhe të lexoni mendimet e njerëzve në lidhje me të. Ju do të kuptoni që ky produkt nuk është si një nga produktet kimike të zakonshme që merrni zakonisht. Ky produkt përbëhet nga përbërës natyralë. Nuk befasohem që ky produkt nuk shitet në farmaci, dhe prodhuesi është vërtet i mençur. Ata vendosën ta shesin produktin vetëm në faqen zyrtare të internetit në mënyrë që konsumatorët të besojnë se nuk po u shiten produkte të falsifikuara. Unë e kam porositur dhe kam filluar të marr kurën e trajtimeve, dhe tani jam krejtësisht i shëndetshëm! Mund të qëndroj në këmbët e mia!
Xheni (Fier)

8 ditë më parë
Përshëndetje! Fatkeqësisht,
Hemomax nuk ka arritur ende të kurojë sëmundjen time. Ndjeva se dhimbja u qetësua pak, por nuk pati ndonjë ndryshim të madh. Do vazhdoj mjekimin. Ndoshta për mua, do të duhet më shumë kohë se të tjerët që produkti të më shërojë. Nuk dua të bëj operacion. Ndjej që trupat tanë mund të luftojnë çdo sëmundje!
David

8 ditë më parë
Programi shëndetësor është gjithmonë i gatshëm t’ju ndihmojë në trajtimin e sëmundjes tuaj. Ju lutemi na dërgoni informacionin tuaj të kontaktit. Edhe një herë, unë do të doja t’ju informoj të gjithëve që Hemomax mund të blihet me zbritje vetëm në faqen zyrtare të internetit, ndërsa programi është ende aktiv, ndaj nxitoni të merrni produktin. Kujdes nga produktet e rreme!

Porositni “Hemomax” me zbritje >>>

urdhëroj


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *