Sposoby pozbycia się bólu stawów powodują jedynie oszołomienie». Słynny japoński reumatolog udzielił publikacji szczerego wywiadu

Doktor Yoshinori Ohsumi— profesor Uniwersytetu Medycznego w Tokio, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny. Otrzymał Nagrodę Nobla za odkrycie mechanizmu autofagii – leczenia i odmładzania organizmu na poziomie komórkowym.

23.02.2024
Doktor Yoshinori Ohsumi: «Nadal praktykowane jest nieskuteczne podejście do leczenia chorób stawów u osób starszych»

W ubiegłym roku Yoshinori Osumi przyjechał do Europy, aby dowiedzieć się o doświadczeniach swoich kolegów. Według niego to, co widział w Europie, przeczy wyjaśnieniu. Według doktora Osumi w krajach europejskich po prostu nie ma lekarstwa jako takiego….

Po głośnych występach w Japonii doktor Osumi zgodził się udzielić wywiadu publikacji. Co słynnemu lekarzowi nie spodobało się w reumatologii? I dlaczego twierdzi, że w Europie NIE można w zasadzie pozbyć się chorób stawów?

Reporter: Rozmawiając z japońskimi dziennikarzami, powiedział Pan, że to, co zobaczył Pan w Europie, zszokowało cię. Czy mógłbyś to skomentować?

Doktor Yoshinori Ohsumi: Chcę od razu powiedzieć, że mam dobre podejście do Europy, kultury europejskiej jako całości i jej obywateli. Ale stan, w którym znajduje się medycyna naprawdę wywołuje szok u naszych lekarzy. Wasza medycyna jest opóźniona o co najmniej 20, a może i całe 30 lat. W każdym razie w dziedzinie reumatologii.

Głównymi metodami leczenia stawów są KYTTA-SALBE, ARTHROVITAN i inne podobne leki

Jednak każdy japoński lekarz wie, że te środki NIE LECĄ CHORÓB STAWÓW! Nie są do tego zdolni! Wszystko, co mogą zrobić, to na chwilę uśmierzyć ból. Oznacza to, że ból i obrzęk przechodzą, czlowiek cieszy się zdrowiem, ale w rzeczywistości kardynalne zmiany w stawie nie występują. Pozostaje tak samo zniszczony, jak był. Dlatego po chwili znów zaczyna boleć. Co robią lekarze w tym przypadku? Mówią, że choroba jest przewlekła i nie można jej całkowicie wyleczyć.

W Japonii nie ma obecnie takich pojęć, jak CHRONICZNE ZAPALENIE STAWÓW lub CHRONICZNA ARTROZA. Dlaczego? Ponieważ zarówno artroza, jak i zapalenie stawów, podobnie jak inne choroby stawów, mogą być skutecznie leczone.

Dlaczego lekarze to robią? Moim zdaniem cała sprawa dotyczy samego systemu medycyny. Faktem jest, że nikt – ani lekarz, ani sieć aptek – nie są zainteresowane sprawieniem, by osoba była całkowicie zdrowa. Przeciwnie, korzystne jest, aby ludzie zwracali się do nich raz po raz. Ale najbardziej zaskoczyło mnie to, że w telewizji ciągle rozmawiają o rzekomo istniejącej mafii aptecznej. I nikt jej nic nie robi. Nie przejmują się!

Wasze lekarze i farmaceuci wyciągają ostatnie pieniądze z emerytów, co uważa się za normalne.

Reporter: A co z leczeniem chorych stawów w Japonii?

Doktor Yoshinori Ohsumi: Zdecydowaną większość chorób stawów można skutecznie leczyć. Japońscy naukowcy od dawna zdają sobie sprawę, że konieczne jest wyeliminowanie konsekwencji patologii (bólu, ograniczenia ruchliwości, stanów zapalnych itp.), ale i też przyczyn choroby. To znaczy, aby wyeliminować to, co powoduje zapadanie się stawów. A są niszczone z powodu pogorszenia krążenia krwi, które występuje u WSZYSTKICH osób w wieku.

Spróbuję wyjaśnić prostym językiem. Dopływ krwi do stawu zaczyna się od dużych pni tętniczych, które znajdują się obok niego. Przepływ krwi, przechodząc przez ich gałęzie naczyniowe, nasyca tkanki okołostawowe. Gałęzie naczyniowe to małe naczynia włosowate. Z wiekiem zapychają się cholesterolem i krew przestaje przez nie przepływać. W rezultacie pogarsza się zarówno dostawa składników odżywczych do stawu, jak i usuwanie niepotrzebnych substancji ze stawów.

Przykład zniszczenia chrząstki stawowej w kolanie

W rezultacie pogarsza się stan chrząstki, rozpoczyna się w niej patologiczny proces wysychania, staw traci elastyczność. Co dalej? A potem dzieje się tak – zwęża się przestrzeń stawowa, kości zaczynają dotykać i powodować tarcie. Z tego dochodzi chrupanie i zagłuszanie stawu.

Ponieważ przetworzone substancje przestają usuwać się ze stawu, jest on dosłownie zanieczyszczony i powstają narośle kości – osteofity – ich szybka proliferacja prowadzi do naruszenia naczyń krwionośnych i zakończeń nerwowych, co prowadzi do stanu zapalnego i bólu.

Wszystkie choroby stawów – niezależnie od rodzaju i etymologii mają jeden powód – jest to naruszenie krążenia krwi. Proszę pomyśleć teraz, co należy zrobić, aby przywrócić staw? Racja! Przywrócić krążenie krwi.

Na szczęście komórki chrząstki mają zdolność do regeneracji. Oznacza to, że jeśli stworzyć odpowiednie warunki (znormalizować krążenie krwi), wówczas staw może zostać całkowicie przywrócony. Osoba traci ból i zapalenie. Staw staje się tak mobilny jak w młodym wieku. NA ZAWSZE! Osoba nie będzie już musiała pić środków przeciwbólowych i stosować żadne maści. Nie trzeba się obawiać, że nadmierny nieostrożny ruch spowoduje straszliwy ból. Ludzie stają się całkowicie zdrowi.

Reporter: Jak przywrócić krążenie krwi w stawach?

Doktor Yoshinori Ohsumi: Obecnie istnieją bardzo dobre środki, które przywracają krążenie krwi w stawach. Jednym z ważnych składników aktywnych takich leków jest Garbniki. Substancja ta może przenikać do cząsteczek cholesterolu i niszczyć je od wewnątrz. W rezultacie oczyszczane są nawet małe naczynia włosowate.

Na przykład bardzo dobry produkt zaprojektowany w celu poprawy krążenia krwi i przywrócenia stawów –Hondro Sol. Oprócz Garbniki, Hondro Sol zawiera również wiele innych składników zaprojektowanych w celu poprawy funkcji stawów. Nie wymienię ich wszystkich, wymienię tylko kilka.

Kwiat arniki górskiej

Normalizują skład płynu maziowego (śródstawowego), zwiększa elastyczność tkanki chrzęstnej.

Ekstrakt z korzenia Harpagophytum procumbens

Zatrzymują proces zapalny i hamują zniszczenie stawów.

Ekstrakt z żywicy Boswellia serrata

Zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się tkanek stawowych.

Olejek z liści Cupressus sempervirens.

Potężny składnik przeciwbólowy, eliminuje bóle na poziomie neuronów.

Jak widać, Hondro Sol ma złożony efekt.

Reporter: Ten produkt nie jest sprzedawany w aptekach?

Doktor Yoshinori Ohsumi: O to chodzi, n że ie. Lekarze wolą zarabiać na emerytach i chorych niż na pomaganiu im. Ponadto nie ma wątpliwości, że reumatolodzy, przynajmniej ci, którzy są zainteresowani postępowymi metodami terapii, są świadomi leczniczych właściwości Garbniki i jego korzystnego wpływu na stawy.

O ile mi wiadomo, producent Hondro Sol chciał wejść na rynek farmakologiczny. Ale nie pozwolono mu na to, ponieważ wynalazno setki barier (biurokracja jest nie do wyegzekwowania). Jest to zrozumiałe – jeśli ten środek pojawi się w aptekach, mafia apteczna poniesie ogromne straty. Rzeczywiście, dzisiejsza farmakologia to jest biznes! Nawet w Japonii. Ale w Japonii ten biznes jest uczciwy (ma na celu poprawę zdrowia ludzi), ale w Europie nie!

Reporter: Co poradziłb Pan osobom z bólem stawów mieszkającym w Europie?

Doktor Yoshinori Ohsumi: Zwykli ludzie, zwłaszcza osoby po 50 roku życia, najbardziej cierpią z powodu zacofania medycyny. Ale na szczęście istnieje wyjście. Wspólnie z kolegami z Japonii opracowaliśmy stronę, na której można łatwo kupić Hondro Sol. Jest niedrogi, dostępny i łatwy w użyciu.

Teraz opowiem, co należy zrobić, aby uzyskać Hondro Sol:

Należy:

  • Przejśc na oficjalną stronę internetową Hondro Sol i złożyć zamówienie;
  • Po chwili lekarz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania. Musisz podać adres dostawy;
  • Za 5-7 dni trzeba przyjść na pocztę i odebrać paczkę.

Od 3 miesięcy dystrybuujemy Hondro Sol przez oficjalną stronę internetową. Z tej okazji skorzystało już kilka tysięcy obywateli. Wszystkich, którzy otrzymali środek, prosimy o wypełnienie ankiety – jak dobrze im pomógł. Do tej pory w badaniu wzięło udział ponad 3000 osób.

Wyniki badania:

  • Stawy przestały boleć, chrupnięcie i ograniczenie mobilności zniknęło – 98% respondentów
  • Usunięcie stanu zapalnego, w tym wewnątrz stawowego – 97% respondentów
  • Wyeliminowany ból podczas zmiany pogody – 94% respondentów
  • Znacząca poprawa ogólnej funkcji stawów – 99% respondentów

Reporter: Jak długo potrwa sprzedarz Hondro Sol?

Doktor Yoshinori Ohsumi: Do momentu zakończenia określonej partii. Ale chcę od razu ostrzec, że zostało bardzo niewiele paczek Hondro Sol. Ostatnio zamawiają go coraz więcej. Prawdopodobnie ludzie dowiedzieli się o jego wysokiej wydajności w porównaniu z konwencjonalnymi nieskutecznymi środkami.

Do czasu wygaśnięcia przydzielonej liczby paczek Hondro Sol polecam każdemu, kto ma ból w stawach, złożyć zamówienie o go otrzymanie na oficjalnej stronie internetowej

Hondro Sol űrlap

� 294 PLN147 PLN

Zamów teraz po obniżonej cenie, zanim inny czytelnik od Ciebie! Promocja dobiegła końca:
14 : 43

Pamiętaj, że 50% obowiązuje tylko do teraz: 02.28.2024
Sprawdź koszt dostawy u operatora

Komentarze

Kate

Dziękuję! Ciekawy artykuł! Nie trzeba dodawać, że nasza medycyna jest zacofana. Zamówiłam Hondro Sol!

Gianni Solito

Jestem jednym z tych, którym udało się wypróbować Hondro Sol. On jest naprawdę najlepszy. Stawy bolą przez kilka lat. Ramię i kolano ciągle bolały. Teraz wcale nie bolą. Miałem tylko jeden kurs.

Sebastian Falckenberg

Mam 63 lata. Stawy zostały prawie całkowicie zniszczone z powodu artrozy. Chodziłem z różdżką. Ból był okropny, szczególnie w nocy. Nie miałem już nadziei, że pewnego dnia pozbędę się bólu. Teraz mogę nawet biegać! I to w moim wieku! W zeszłym roku byliśmy leczeni Hondro Sol z moją żoną. Córka przyprowadziła nam, kiedy była na wakacjach za granicą.

Ann Jakobis

Zgadzam się z lekarzem!! Nasza medycyna zawsze nie była zbyt dobra. Każdy chce pieniędzy i nikt nie ma sumienia. Już obiecałem, że nie pójdę do lekarzy – w każdym razie to nie ma żadnego sensu. Dzięki ludziom, którzy pomagają zwykłym ludziom w ten sposób…

Sam

Z pomocą Hondro Sol pozbyłem się zaawansowanej osteochondrozy. Zamówiłem go na stronie 2 miesiące temu z rabatem.

Sophia Schmitge

Złożyłam zamówienie. Obiecali, że za kilka dni otrzymam paczkę. Naprawdę nie mogę się doczekać.

Ben Mantke

To jest naprawdę coś z czymś! Tydzień temu bolały mnie stawy, więc nie wiedziałem, gdzie iść. Dziś wcale nie bolą. Używam Hondro Sol przez tydzień. Japońscy naukowcy są super!

Carolina Jose

Mam 61 lat. Wzięłam kurs z Hondro Sol. Około rok wcześniej stawy strasznie bolały, dosłownie się wykręcały. Kości bolały, łokcie, kolana i wszystkie kości od kolan do kostek. Poszedłam do lekarzy i powiedzieli mi, że jestem całkowicie zdrowa. Poza tym kręgi i kości nad miednicą cały czas chrzęściły. Wszystko to minęło, gdy zaczęłam używać Hondro Sol. Moja koleżanka mi doradziła. Ona też została przez ten środek uratowana!

Francesca Donny

Oboje jesteśmy na emeryturze z mężem. Oba mamy bóle stawów. Nie możemy sobie pozwolić na drogie leczenie, więc gdy dowiedzieliśmy się o Hondro Sol, natychmiast go zamówiliśmy. Korzystamy od trzech tygodni. Nawet lekarz powiedział, że stan stawów znacznie się poprawił.

Aurora Esgo

Mam 51 lat, 26 z nich cierpię z powodu bólu pleców – osteochondrozy lędźwiowo-krzyżowej. Czym tylko mnie nie traktowano – wszystko jest bezskutecznie! Jesienią 2010 “pojawiła się” przepuklina kręgosłupa, neurochirurdzy nalegali na operację – odmówilem, żyłem na środkach przeciwbólowych i tabletkach przeciwzapalnych, zastrzykach – bez większego rezultatu. Stawy biodrowe zaczęły boleć od tych leków i w ogóle nie mogłem chodzić. Reumatolog zalecił stosowanie chondroprotektorów w sposób ciągły. Ale też niewiele pomogły. Na początku ubiegłego roku, dzięki znajomym w Japonii, dostałem opakowanie Hondro Sol. W rezultacie w trakcie 1 kursu WSZYSTKIE stawy stały się całkowicie zdrowe. Bardzo polecam zamówić ten środek dla wszystkich i od razu wziąć kurs. Kupiłem to za pełną cenę, było wtedy strasznie drogie. Teraz zamówiłem kolekny kurs, na wszelki wypadek. Ta cena jest prawie trzy razy niższa niż ta, za którą wtedy wziąłem, więc czemu nie

Michael Marciani

Wczoraj otrzymałem zamówienie. Do niedawna myślałem, że to przynęta. Ale środek jest w moich rękach i otrzymałem go dosłownie za darmo.

Rodica Anisoaro

Hondro Sol pomógł mi również pozbyć się zaawansowanej artrozy i dny moczanowej! Bardzo dobre lekarstwo.

Viorel Pacuraru

Sąsiad na działce często narzekał na bóle stawów. Ale w ostatnim miesiącu widzę go aktywnego i wesołego. Powiedział, że używał Hondro Sol. Ma 72 lata.

Cornelia Braileanu

Udało mi się zamówić. Nadal jest dostępny.

Adriana Matei

Dziękuję!

Przejdź na oficjalną stronę Hondro Sol