PeniLarge GÖZDEN GEÇİRMEK 2024

Tanım:

kudret

CC çalışma saatleri:  hafta içi 10:00 – 19:00 – 19:00, hafta sonları 10:30 – 17:30 Pazar günkü ekip yarı yarıya daha küçüktür.

Erkekler için Benelarge kapsüller 60 adet. Benelarg ile 

Cinsel sorunlarınızı çözerek daha sağlıklı ilişkiler kurabilirsiniz. Düzenli kullanımla sertleşme, erken sertleşme, cinsel istek azlığı gibi sorunları çözebilirsiniz.

İçeriğindeki güçle cinsel hayatınıza yön verecek Benelarge tablet, doğal malzemelerden üretilmiş bir karışımdır. Kullanımınızla çok kanallı bir aksiyon yaşarken erkekliğinizi tutarlı ve kapsamlı bir şekilde geliştirir. Benelarge tablet, içerdiği bileşenler sayesinde uyarıldığında hacmini artıran bir pompa görevi görür. Penisin kan dolaşımına etkisi uzun süreli çalışmalarla kanıtlanmıştır. Penilarge’de bulunan bitkisel maddeler damarlardaki hücreleri uyarır ve nitrik oksit üretir. Bu moleküller sayesinde kaslar gevşediğinde kan damarlarının genişlemesine ve kan akışının artmasına neden olurlar. Çünkü bileşenleri bu anti-androjenik etkileri ortaya çıkaracak özelliklere sahiptir.

Cinsel aktivitenizi yeniden kazanın

Penilarge bitkisel içeriği sayesinde cinsel aktivitenizi yeniden kazanmanıza yardımcı olur.

Gücünüzü artırın

Penilarge düzenli kullanımıyla cinsel gücünüzü yeniden kazanmanıza, daha aktif ve kaliteli ilişki yaşamanıza yardımcı olur.

Erken solmayı önleyin

Düzenli kullanımla Penilarge erken varış sorunlarınızı çözebilir. Bu şekilde partnerinizle daha uzun bir ilişkinin tadını çıkarabilirsiniz.

Ses arttırıcı

Penilarge düzenli kullanımla boyutta artış sağlayabilir. Bu sayede kendinize olan güveninizi yeniden kazanabilir ve partnerinize keyifli anlar yaşatabilirsiniz.

A

Etki, 3 aylık bir tedavi sürecinden sonra birkaç aya kadar sürer. ✅

1 paket = 1 aylık kullanım. Üretici, 3 aylık tedavi sürecinin tamamını tamamlamanızı önerir.

Gecede harika fırsatlar ✅

Bir zamanlar bilim kurgu gibi görünen şeyler artık gerçeğe dönüşecek. Partneriniz, hiç kimseyle bu kadar uzun süre, bu kadar yoğun ve tutkulu bir şekilde bunu yapmadığı için, aldığınız zevki uzun süre hatırlayacaktır.

Daha güçlü hissediyorum ✅

Belki bir partnerle iletişim kurmanın yeni olduğu başlangıçlarınızı hatırlıyorsunuzdur. Şimdi onun ikinci versiyonunu keşfedeceksiniz – en güçlüsü

Benelarg nasıl kullanılır?

En iyi sonuçlar, jelin aynı seriden bir katkı maddesiyle birleştirilmesiyle elde edilecektir. İki ay boyunca tam bir tedavi süreci yapılması tavsiye edilir, bundan sonra en iyi sonuçları bekleyebilirsiniz. Ancak ilk etkiler  daha ilk haftalardan itibaren görülmeye başlandı.

Benelarg’ın kullanım alanları nelerdir?

Penilargekullanırken herhangi bir yan etki var mı ?

Ürün doğal malzemelerden üretilmiştir, bu yüzden bu kadar popüler olmuştur   – çünkü tamamen güvenli bir üründür ve  %100 öngörülebilir sonuçlar verir  .

Penilarge™ kullanımına herhangi bir kontrendikasyon var mı ?

Herhangi bir kontrendikasyon yoktur. Ürünü hem gençler hem de yetişkinler kullanabilir. Ürünün aktif maddeleri uzun yıllardır bilinmekte  ve kapsamlı bir şekilde test edilmektedir  . Güvenli bir üründür ve her şeyden önce dünya çapındaki müşterilerden olumlu yorumlar almaktadır.

BENELARG™ İÇERİKLERİ

 • L-Arginin

Nispeten eksojen bir amino asittir ve nitrik oksit (öncüsü), agmatin gibi bileşikler gibi orgazm fizyolojisi için gerekli elementlerin sentezinde rol oynar. Kan basıncını düzenleyici olarak görev yapan bir amino asittir. Arginin ayrıca üre döngüsüne katılır ve ornitinin doğal bir öncüsüdür ve endotel fonksiyonunu iyileştirip kan damarlarındaki kan akışını arttırdığı için erkek penisinin boyutunun artmasına etki eder. Not: Argininin potasyum düzeylerini etkileyebileceğini, mide asitliğini ve kan şekeri düzeylerini artırabileceğini unutmayın. Bu nedenle ilacın günlük dozunu aşmamanız gerektiğini unutmayın.

 • Terbulus terrestris L.

– Paralistaceae familyasından, steroidal saponinler, bitki alkaloitleri ve flavonoidler içeren bir bitki. Tribulus, hipofiz bezini daha güçlü hormon (LH) üretmesi için uyararak erkeklerde testosteron üretimini artırmaya yardımcı olur. Bu hormonun yüksek seviyeleri cinsel isteği artırır ve kavernöz cisimlerin boyut ve boyutunu artırır. Not: Doz aşımı uyku sorunlarına yol açabilir. Sağlık Başmüfettişinin kararının ardından epimedium bileşeninin stoktan çıkarıldığını lütfen unutmayın.

 • Muira Puama (Ptychopetalum olacoides Benth.)

Amazon havzasından gelen, esansiyel yağlar, bitki sterolleri, triterpenler, korpus kavernosadaki düz kas tonusunu düzenleyen önemli bir alkaloid olan muirabuamin, seskiterpenler, monoterpenler ve alkaloitler içeren “aktif bir ağaçtır”. Bu bitki yüzyıllardır Brezilya’nın yerli halkı tarafından düşük güç ve libidoyu tedavi etmek için kullanılmış ve güçlü bir afrodizyak olmuştur. Cinsel sağlığı iyileştirir ve enerji katar. Çalışmalar Muira Puama kabuğu ekstraktının Yohimba’dan daha etkili olduğunu göstermiştir! Muira Puama ayrıca vücudun zayıflamasını önler, stres sırasında sakinleştirici etkiye sahiptir ve saç dökülmesini azaltır. Yan etkiler bilinmiyor.

 • Sabal Palmiyesi (Sabal Küçük Jack)

Anti-androjenik özelliklere sahiptir. Testosteronun dihidrotestosterona dönüşümünü katalize eden 5-alfa redüktaz enziminin aktivitesini etkisiz hale getirirler ve testosteronun östrojene dönüşümünde rol oynayan aromatazın aktivitesini inhibe ederler. İlaç ayrıca anti-eksüdatif ve antiinflamatuar özelliklere sahiptir. İdrar yolunun düz kaslarındaki gerilimi azaltır, mesane boynundaki şişliği ve tıkanıklığı azaltır ve prostat dokusunun elastikiyetini ve mesane geçirgenliğini artırır. Saw palmetto’nun idrar söktürücü ve balgam söktürücü etkisi vardır. Gençleştirici özelliklere sahiptir. Yan etkiler bilinmiyor.

 • Sibirya ginsengi (Eleutherococcus sendicosus Maxim.)

Bu tür Eleutherococcus Çin tıbbında zaten bilinmektedir. Merkezi sinir sistemini uyaran, vücudun uyum sağlama yeteneğini artıran, zihinsel ve fiziksel performansı artıran eleutherosidleri içerir. Genel refahı artırırlar, immün sistemi uyarıcı etkiye sahiptirler ve strese karşı direnci arttırırlar. Eleutherosides, detoksifikasyon süreçlerini ve zararlı metabolitlerin ortadan kaldırılmasını geliştirir ve aktive eder. Hormonal bozuklukları düzenler ve uyarıcı etkisi vardır. Ayrıca psikolojik ve fiziksel stresin arttığı durumlarda da yardımcı olur. Kan dolaşımı problemlerine ve düşük libidoya yardımcı olur. Kontrendikasyonları: Sibirya ginsengi aşağıdaki rahatsızlıklardan muzdarip kişiler tarafından kullanılmamalıdır: yüksek tansiyon, hızlı kalp atışı, sinirli insanlar, uykusuzluk ve hamile kadınlar. Hormonal ilaçlar kullanıldığında önerilmez.

Penilarge tablet kullananlar doğal olarak vücudun testosteron üretmesini teşvik eder. Penilarge, erkek cinselliğini düzenleyen ana hormon olarak kabul edilir . Bu sayede libido düzeyinde, kan dolaşımında ve cinsel organların düzgün işleyişinde önemli rol oynar. Özellikle psikolojik olarak kullanan kişilerde kararlılık, cesaret, bağımsızlık gibi duygular yaratır. Bu şekilde cinsel deneyiminiz daha yüksek seviyelere çıkar. Penilarge Tablet, erkeklerin sorunlarının çözümünde büyük rolü olan ginseng içermektedir. Bu sayede merkezi sinir sistemini uyarır. Zihinsel ve fiziksel performansta eş zamanlı bir artış olur. Genel sağlığı iyileştirir ve bağışıklık sistemi üzerinde uyarıcı bir etkiye sahiptir. Böylece strese dayanma yeteneği artar. Tüm bu bileşenlerin kombinasyonu antioksidan etkiye sahiptir. Bu sayede serbest radikallere karşı koruma sağlar ve erkek vücudunu güçlendirir. Erkeklerin cinsel organlarının gelişimi ve vücut fonksiyonlarının iyileştirilmesine yönelik uzun yıllardan beri araştırma ve geliştirme çalışmaları yapılmaktadır. Bu çalışmalar, testler ve kullanıcı geri bildirimleri ile erkeklerin sorunlarına Penilarge ile çözüm elde edilmiştir. Düzenli kullanım sonrasında karşınıza çıkacak harika sihirli dokunuşlar ise şöyle; Hormonal dengeyi düzenler, kan dolaşımını destekler, penise giden kan akışını arttırır ve merkezi sinir sistemini normalleştirir. Özellikle Penilarge tabletler olağanüstü etkinliğini, uygun oran ve yüksek kalitenin sürekli iyileştirilmesi sayesinde elde edilen sinerjik etkiye borçludur. Bu nedenle penisinizi hak ettiği boyuta büyütmenize yardımcı olan, doğal bitkisel içeriklere dayalı devrim niteliğinde bir besin takviyesidir.

Benelarg'ın kullanım alanları nelerdir?

Penny Büyük İçerik

Benelarge, benzersiz formülü sayesinde cinsel yaşamınızı iyileştirmeye olumlu etki eden içerikler açısından zengin bir besin takviyesidir. Bileşenlerinden biri olan arginin, kan basıncını düzenleyen bir amino asittir. Kan akışını artırarak erkek penisinin boyutunu arttırır. Öyle ki potasyum seviyesindeki değişiklikleri etkileyerek mide asiditesini ve kan şekeri seviyesini yükseltir. Başka bir doğal içerik olan Muira Puama, güçlü bir afrodizyak olarak yüzlerce yıldır düşük libidoyu tedavi etmek için kullanılmıştır. Bu sayede cinsel durum iyileşir ve enerji katar. Vücudun zayıflamasını önlerken stres üzerinde rahatlatıcı etkisi vardır. Hatta saç dökülmesini önler.

Benelarg kapsülü

Benelarg Tablet nasıl kullanılır?

Erkeklerin cinsel hayatına olumlu etkileri kullanıcı incelemelerine yansıyan Penilarge Tablet, özellikle düzenli kullanımla etkisini gösteriyor. Kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra etkisini gösterecek olan Penilarge sayesinde ereksiyonunuz daha da sertleşir ve büyür. Böylece partnerinizin vajina duvarlarına sürteceği yüzey alanı artar. Bu sayede uyarılma, tatmin ve orgazm artan etkiyle en üst seviyeye ulaşır. Benelarg tabletlerini aldıktan sonra günde 1-2 tablet alın. Bol su ile alınması tavsiye edilir. Paketin içerisinde nasıl kullanılacağına dair detaylar yer almakla birlikte günlük dozun aşılmaması gerekmektedir.

PeniLarge Penisi Daha Büyük ve Sert Yapar, Cinsel Performansı Artırır!

Sizin gibi binlerce erkek tarafından 2009’dan beri güvenle kullanılıyor

Bugüne kadar 120 milyon paketten fazla satılan ve 320 binden fazla müşterinin beğenisini kazanan PeniLarge, piyasadaki en önde gelen ve güvenilir erkeklik gücünü geliştiren ürünlerden biridir.

%100 PARA İADESİ GARANTİSİ

OTOMATİK GÖNDERİ YOK

OTOMATİK FATURALAMA YOK

GİZLİ AMBALAJDA ÜCRETSİZ KARGO

“Gerçekten işe yarıyor!”

PeniLarge, penisin daha güçlü sertleşmesini sağlama, etkileyici düzeyde uzun süre boşalmadan dayanma gücü elde etme, özgüveni geliştirme ve hatta evlilikleri kurtarma gibi etkileriyle her gün sizin gibi pek çok erkeğin cinsel yaşamını değiştiriyor!

İtiraf edeyim ki kullanmaya başladıktan 10 gün sonra herhangi bir iyileşme fark etmediğim için “bu da yalanmış” diye düşünmüştüm. Fakat 20 gün geçtikten penisimin sertleşmesi tatmin edici hale geldi. Bugün düzenli olarak her gün PeniLarge kullanmaya başlayalı neredeyse 2 ay oldu. Şimdi eskiden olduğu gibi sabahları penisim kalkmış olarak uyanıyorum hahahaha. Herkese PeniLarge kullanmalarını tavsiye ederim çünkü gerçekten işe yarıyor

Her gün PeniLarge alıyorum. Aletinizin hem daha güçlü sertleşmesini sağlıyor hem de partnerinizi tatmin etmenizi sağlayacak ilave gücü veriyor. Ne zaman PeniLarge alsam, sonucu kusursuz oluyor. Artık çok mutlu bir erkeğim ve kullanmaya devam edeceğim. Bu bir aldatmaca değil, gerçekten faydası oluyor. Üstelik hiçbir yan etkisi olmadan!

Etkisini 2. ve 3. haftadan itibaren hissettim. Penisim kalktığında daha sert olmaya başladı ve libidom arttı. Günde 3 kez sevişebiliyorum. Bir ay düzenli PeniLarge kullandım ve işe yaradığını gördüm. PeniLarge ekibine teşekkürler!

Son zamanlarda ilave güce ihtiyaç duyduğum için cinsel hayatımı iyileştirmek için satın aldım. Kullanmaya başladıktan yaklaşık 15 gün sonra cinsel isteğimin her zaman hazır olduğunu fark ederek ilk belirtileri hissetmeye başladım.

PeniLarge’in İşleyiş Şekli

PeniLarge, etkisi kanıtlanmış, güvenli ve doğal bileşenlerin birlikte ortaya çıkardıkları güçlü etkiden yararlanarak cinsel performansı iyileştirmenin yanı sıra penis sertleştiğinde hem boyutunu ve sertliğini artırmaya hem de daha uzun süre sert kalmasını sağlamaya yardımcı olur.

Bunu öncelikle kanıdaki doğal nitrik oksit seviyesini artırarak yapar. Nitrik oksit bir damar genişleticidir. Yani, damarları gevşetip genişletir, vücuttaki kan dolaşımını ve oksijen akışını iyileştirir.

PeniLarge, kan dolaşımını iyileştirerek penisin daha uzun süre sert kalmasını sağlar. Böylece kişi daha yoğun ve zevkli orgazm yaşar.

Kan dolaşımının iyileşmesi aynı zamanda daha fazla oksijen ve besinin hücrelere daha hızlı bir şekilde iletilmesini sağlayarak fiziksel aktivite sırasında yorgunluğu geciktirir. Bu sayede kişi daha iyi cinsel performans gösterir ve boşalmadan daha uzun süre dayanma gücü elde eder.

Sertleşme sırasında penisteki dokular kanla dolar. Bu dokular ne kadar çok kan tutarsa, penis o kadar büyür ve sertleşir.

PeniLarge, penisteki erektil dokulara giden kan damarlarını genişletir. Bu sayede sertleşme sırasında penise daha fazla kan gider.

Kan akışındaki bu artış daha uzun süren, daha büyük, daha kalın ve daha sert ereksiyon sağlar, bu sayede kişi daha güçlü, daha yoğun orgazm yaşar.

Hemen PeniLarge Siparişi Vermeniz İçin 5 Büyük Neden

Daha Büyük, Daha Sert Ereksiyon: Daha uzun süre sert kalan penis sayesinde hem siz hem de partneriniz alacağınız hazın farkını gerçekten hissedersiniz.

Güçlü Orgazm: Artan kan akışı ile elde edeceğiniz daha güçlü sertleşme sayesinde daha yoğun ve zevkli orgazmlar yaşarsınız

Cinsel Dürtüde Artış: Cinsel isteğiniz ve libidonuz artar; sevişmek için her zaman istekli ve hazır hale gelirsiniz

Performans İyileşmesi: PeniLarge, size yatakta partnerinizi etkilemek için ihtiyaç duyduğunuz dayanıklılığı ve boşalmdan uzun süre sert kalma kalma gücünü verir.

Özgüven Artışı: Yatak odasında kontrolü yeniden ele geçirin, partnerinizin isteklerini karşılayabilecek yeteneğe sahip olduğunuza güvenin

Başka Hiçbir Üründe Bulamayacağınız Etkisi Kanıtlanmış Malzemeler İçeren Güçlü ve Etkili Formül

PeniLarge, erkek sağlığını iyileştiren tek üründür. Formülü, libidoyu artıran ve sertleşmeyi güçlendiren doğal, süper güçlü bileşenler içerir.

Bu bileşenler, sertleşmenin kalitesini ve cinsel performansı önemli ölçüde iyileştirme konusundaki kanıtlanmış özellikleri nedeniyle özel olarak seçilmiştir. Etkinliklerini kanıtlayan çok sayıda çalışma bulunmaktadır.

PeniLarge’in içerisindeki her bir bileşen %100 doğal ve güvenlidir. Bu, HİÇBİR yan etkisi olmadan kanıtlanmış sonuçlar alacağınız anlamına gelir.

Başka hiçbir erkeklik geliştirici üründe bulunmayan benzersiz, güçlü formül

Birden fazla çalışma ile desteklenen kanıtlanmış içerik maddeleri

Hızlı ve etkili sonuçlar için özenle optimize edilmiş dozaj

%100 güvenli, yan etkisi olmayan doğal içerik maddeleri

Demir Dikeni

Steroid saponinler, bitkisel alkaloidler ve flavonoidler içerir. Demir Dikeni bitkisi, testosteron hormonunun üretim sürecini destekler, genel dayanıklılığı ve strese karşı direnci artırır. Sonuç olarak, libido seviyesi yükselir, üst üste seks yapabilme gücü artar ve iboşalma aralarındaki dinlenme süresi kısalır.

Muira Puama

İnsanlar asırlardır erkeklik gücünü artırmak ve cinsel yaşamı iyileştirmek için bu bitkinin kabuğunu kullanıyorlar. Bu bitkisel uyarıcı, penisin sertleşmesini artırma ve cinsel ilişkiyi uzatma özelliğine sahiptir. Ayrıca Muira Puama güçlü bir antidepresandır. Stresi azaltır ve uyku düzenini normalleştirir. Yapılan iki ayrı araştırma sonucunda Muira Puama, başlangıçta libidosu düşük olan erkeklerin %60’ında libidoyu artırmış ve sertleşme sorunu olan erkeklerin %50’sinde sertleşme işlevini iyileştirmiştir.

L-Arginin

Egzojen bir amino asittir. Bu madde fiziksel dayanıklılığı artırır, damarları güçlendirir ve kan dolaşımını iyileştirir. Bu sayede, penisin sertleşme gücü ve sert kalma süresi üzerinde olumlu etkide bulunur. Ayrıca, L-arjinin doğurganlığı artırır. Spermin kalitesini (hareketli sperm yüzdesi) ve miktarını yükseltir.

Sibirya Ginsengi Ekstresi

Güçlü bir doğal uyarıcıdır. Nitrik oksit üretimini artırma ve kan damarlarını genişletme yeteneği sayesinde penise kan akışını artırır. Bu durum, cinsel organ bölgesindeki kan dolaşımını güçlendirerek cinsel arzuyu artırır.

Stres seviyesini azaltır ve cinsel dayanıklılığı artırır. Cinsel hormonların dengesini normalleştirir, testosteron üretimini teşvik eder.

Bu bitkinin bir diğer faydası da antioksidan içeriği sayesinde, sertleşme sorununa neden olan endişe hissini azaltmasıdır. Bu semptomları minimum seviyeye indirerek erkeğin yatakta kendinden emin ve enerji dolu olmasını sağlar.

Cüce Palmetto

Cüce Palmetto ekstresi, testosteronun dihidrotestosterona dönüşümünü katalize eden enzimleri baskılar, böylece erkeklik hormonu olan testosteronun kadın hormonu estrojene dönüşümünü önler. Üriner sistemdeki düz kasların tonunu düşürür, şişlikleri azaltır, küçük pelvis organlarında kan akışını normal hale getirir

Büyük Çiçekli Epimedium

Doğal bir afrodizyaktır ve Çin tıbbı tarafından asırlardır libido seviyesi üzerindeki doğal uyarıcı etkisinden faydalanılmaktadır. İçerdiği ikarin maddesi, hiçbir yan etkisi olmadan ürüne Viagra’nın özelliklerini sağlar. Biyolojik olarak aktif azot oksit üretimini artırır ve testosteronun etkilerini taklit eder. İkarin, aynı zamanda prostat adenomu ve prostat kanseri oluşması riskini azaltma gibi birçok diğer tedavi edici özelliğe sahiptir.

PeniLarge Nasıl Kullanılır?

Ne Kadar Sürede Sonuç Alırım?

PeniLarge ürününü günde 1-2 kez, yemeklerle birlikte günde 1 tablet alın. Kalıcı ve belirgin bir etki elde etmek için 30 günlük kürün tamamlanması gerekir.

Bu süre zarfında daha güçlü, daha sert, daha uzun süreli ereksiyon elde ettiğinizi, orgazmı daha yoğun yaşadığınızı ve cinsel dayanıklılığınızın geliştiğini fark edeceksiniz.

Düzenli olarak PeniLarge almaya devam ettiğiniz sürece bu etkilerden faydalanırsınız. Almayı bıraktığınızda bileşenler yavaş yavaş sisteminizden kaybolur. Sonuçları görmeye devam etmek için her gün PeniLarge almaya devam etmeniz önemlidir.

Güvenli ve Doğal, Kanıtlanmış İçerik Maddeleri

Daha Büyük, Daha Güçlü, Daha Sert Ereksiyonun Keyfini Çıkarın

Penisinize Giden Kan Dolaşımını Artırın

Yatakta Başarıya Ulaşın

Yatakta Sıradan Olmayın.
Hemen PeniLarge Siparişi Verin.

Daha büyük, daha sert ereksiyon, daha iyi orgazm ve dayanma gücünde artış için etkisi kanıtlanmış içerik maddeleri. Garantili.

İçeriği Gizli Faturalandırma ve Ambalajda Gönderi

Tüm Siparişlerde 256bit Güvenlik

Otomatik faturalandırma YOK

Mısır

1398 TL 699 TL

Referanslar

 • 1Klots, T., Mathers, MJ., Braun, M., Bloch, W. ve Engelmann, U. (1999): ‘Kontrollü çapraz çalışmada erektil disfonksiyonun birinci basamak tedavisinde L-arjinin amino asidinin ağızdan alınmasının etkisi’ . Urologia Internationalis, 1999;63(4):220-3, PMID: 10743698

 • 2Chen, J., Wollman, Y., Chernichovsky, T., Iaina, A., Sofer, M. ve Matzkin, H. (1999): ‘Organik sertleşme sorunu olan erkeklerde yüksek doz nitrik oksit donörü L-arjinin amino asidinin ağızdan alınmasının etkisi: Çift kör, randomize, plasebo kontrollü çalışma sonucu’. BJU International, 1999 Şubat;83(3):269-73, PMID: 10233492

 • 3Sumner, MD., Elliott-Eller, M., Weidner, G., Daubenmier, JJ., Chew, MH., Marlin, R., Raisin, CJ. ve Ornish, D. ’ Koroner Kalp Hastalığı Olan Hastalarda Nar Suyu Tüketiminin Miyokardiyal Perfüzyon Üzerine Etkileri ’

 • 4Forest, CP., Padma-Nathan, H. ve Liker, HR. (2007): ‘Hafif ile orta şiddette sertleşme sorunu olan hastalarda problemin giderilmesinde nar suyunun etkisi ve güvenliği: Randomize, plasebo kontrollü, çift kör, çapraz çalışma.’ International Journal of Impotence Research, 2007 Kasım- Aralık;19(6):564-7. Epub 2007 14 Haz, PMID: 17568759

 • 5Trexler, ET., Smith-Ryan, AE., Melvin, MN., Roelofs, EJ. ve Wingfield, HL. (2014): ‘Nar ekstraktının kan dolaşımı ve tükenmeye kadar geçen süreye etkisi.’ Applied Physiology, Nutrition, and Metabolism, 2014 Eylül;39(9):1038-42. doi:10.1139/apnm-2014-0137. Epub 2014 16 Mayıs. PMID: 25051173

 • 6Ignaro, LJ., Byrns, RE., Sumi., D, de Nigris, F. ve Napoli, C. (2006): ‘Nar suyu nitrik oksidi oksidatif yıkıma karşı korur ve nitrik oksidin biyolojik etkilerini arttırır.’ Nitric Oxide: Biology and Chemistry / Official Journal of the Nitric Oxide Society, 2006 Sep;15(2):93-102. Epub 2006 19 Nisan. PMID: 16626982

 • 7Prasad, AS., Mantzoros, CS., Beck, FW., Hess, JW. ve Brewer, GJ. (1996): ‘Sağlıklı yetişkinlerin çinko durumu ve serum testosteron seviyeleri.’ Beslenme (Burbank, Los Angeles County, Kaliforniya) 1996 Mayıs;12(5):344-8. PMID: 8875519

 • 8Ottaviano, G., Zuccarello, D., Frasson, G., Scarpa, B., Nardello, E., Foresta, C., Marioni, G. ve Staffieri, A. (2013): ‘ Genç yetişkin ve yaşlı erkeklerde koku alma hassasiyeti ve cinsel istek: Giriş niteliğinde bir araştırma. ‘ American Journal of Rhinology & Allergy, Cilt 27, Sayı 3, Mayıs/Haziran 2013. pp.157-161(5)

 • 9Wegmuller, R., Tay, F., Zeder, C., Brnic, M. ve Hurrell, RF. (2014): ‘Genç yetişkinlerin çinko sitrat katkı maddesinden çinko emilimi, çinko çinko glukonat ile karşılaştırılabilir ve çinko oksitten daha yüksektir.’ The Journal of Nutrition, 2014 Feb;144(2):132-6. doi: 10.3945/jn.113.181487. Epub 2013 20 Kasım. PMID: 24259556

 • 10Zhu, JS., Halpern, GM., ve Jones, K. (1998): ‘ Eski çağlara ait Çin bitkisel ilacının bilimsel olarak yeniden keşfi: Cordyceps sinensis: 1. Bölüm ‘ Journal of Alternative and Complementary Medicine, 1998 Güz;4(3):289-303.

 • 11Ng, CF., Lee, CP., Ho, AL. ve Lee, VW. (2011): ‘Sertleşme ve kanda aşırı oranda yağ bulunması sorunu olan erkeklerde niyasinin sertleşme sorunu üzerindeki etkisi.’ The Journal of Sexual Medicine, 2011 Oct;8(10):2883-93. doi: 10.1111/j.1743-6109.2011.02414.x. Epub 2011 2 Ağustos. PMID: 2181010191


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *