Quick Fit RISHIKIM 2024

Përshkrim:

– Shurupi për dobësim Quick Fit është një përzierje e L-Carnitine, Q10 dhe Vitamina E, e cila synon të zbërthejë yndyrnat e depozituara në trup. Quick Fit rregullon metabolizmin, stimulon ekskretimin e produkteve të dëmshme, duke stimuluar në fund humbjen e peshës.

JO personazhe të famshëm vendas në kreativë (zbritje, parazgjedhje dhe parulla)

Shurup bimor me formulë natyrale, i përdorur si suplement ushqimor, i përshtatshëm për personat aktivë (atletët). Nuk duhet të jetë zëvendësues i ushqimit të përditshëm. Shumë nga përdoruesit tanë kanë vënë re ndryshime në strukturën e trupit të tyre.

Përgatitja bimore që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për programin Quick Fit

Ky preparat është një suplement ushqimor që përmban përbërës bimorë të zgjedhur me kujdes.

Informacion

Formulë e zhvilluar me kujdes me përbërës të cilësisë së lartë për efektin më të mirë pozitiv.

Informacion

Informacion
porosit tani
Quick Fit përmban një përzierje unike të substancave stimuluese.
Informacion

Disa përdorues të kënaqur të këtij produkti pohojnë se kanë vërejtur një përshpejtim të metabolizmit

Mënyra e aplikimit:

 • Pini Quick Fit çdo ditë.
 • Është e nevojshme të merret një lugë gjelle 60 minuta pas ngrënies.

Përbërësit natyralë të produkteve Quick Fit:

 • L-carnitine (200 mg);
 • Zink (5 mg);
 • Vitamina E (5 mg).Çfarë është Quick Fit dhe si funksionon?

  Suplementi Quick Fit paraqitet në formën e një shurupi në një shishe 100 ml, e cila është e pajisur me një kapak dozimi të përshtatshëm për të shmangur derdhjen e produktit dhe për të përcaktuar me saktësi dozën e kërkuar.

  Quick Fit, si çdo produkt në gamën Natural Fit, ka një formulë tërësisht natyrale. Efekti që çlirohet me përdorim të vazhdueshëm është të ndërhyjë në depozitat e yndyrës me një efekt të vërtetë djegieje të yndyrës. Quick Fit, përmes procesit të tij efektiv të kullimit, do të largojë yndyrën e gëlltitur përpara se të depozitohet në trup.

  Megjithatë, veprimi kullues do të jetë i dyfishtë, pasi lëngjet dhe yndyrat tashmë të pranishme në trup do të eliminohen dhe këto të fundit do të digjen falë metabolizmit të përshpejtuar.

  Në fakt, marrja e Quick Fit jo vetëm që ka një efekt shpëlarjeje, por gjithashtu ka përfitime të tjera për të gjithë organizmin:

  • Metabolizmi do të aktivizohet sërish
  • Lëngu i tepërt ekskretohet fiziologjikisht                                                                porosit tani
  • Efekt i shkëlqyer anticelulit
  • Veprim i shkëlqyer detoksifikues i dobishëm për të hequr qafe mbetjet e grumbulluara
  • Heqja e depozitave të yndyrës

  Mënyra e jetesës sedentare, ushqimi i dobët dhe çrregullimet e mundshme hormonale janë shkaqet kryesore të shtimit të peshës. Por me Quick Fit do të jetë e mundur të ndaloni këtë pozicion dhe të ndryshoni drejtimin plotësisht.

  Përbërësit Quick Fit

  Është një formulë e bërë me përbërës 100% natyralë që e bën suplementin Quick Fit unik në kategorinë e tij. Brenda çdo shishe Quick Fit, do të ketë vetëm përbërës natyralë dhe nuk do të ketë asnjë gjurmë të elementëve potencialisht toksikë si parabenë, parafine ose ngjyra kimike, si dhe substanca që mund të dëmtojnë sistemin tretës.

  Në vend të kësaj, ajo që përmban ky suplement janë substanca natyrale të zgjedhura me kujdes nga më efektivet për të riaktivizuar metabolizmin dhe për të humbur peshë.

  Përbërësit janë:

  • Milk Thistle – një përbërës aktiv natyral që ka një efekt të fuqishëm pastrues në të gjithë trupin.
  • Kafeja jeshile – e cila siguron detoksifikimin e shkëlqyer dhe djegien e yndyrës, është substanca më efektive për humbjen e peshës dhe detoksifikimin.
  • Bromelina e ananasit – Promovon veprimin anti-inflamator të dobishëm në luftimin e celulitit.
  • Portokalli e hidhur, filanto dhe shafran i Indisë – këta tre elementë punojnë në metabolizmin duke e përshpejtuar nëse është e nevojshme, në mënyrë që kaloritë të digjen edhe në mungesë të aktivitetit fizik.

  Elementet në suplementin Quick Fit funksionojnë në mënyrë sinergjike me qëllimin e vetëm për të djegur yndyrën e akumuluar në trup, pasi ato punojnë në mënyrë natyrale mbi yndyrën e grumbulluar në trup pa e vënë re praktikisht.

  Formula e përshtatjes së shpejtë                              porosit tani

  Formula Quick Fit përmban përdorimin ekskluziv  të përbërësve natyralë  të përzier me kujdes për të dhënë rezultate të jashtëzakonshme. Edhe pse ka një përmbledhje të detajuar në fletëpalosjen e produktit, një përmbledhje e shkurtër e përbërësve ofrohet për lehtësinë tuaj:

  • Koenzima Q10 (CoQ10) luan  një rol kyç në prodhimin e energjisë brenda qelizave. Ndihmon në konvertimin e ushqimit në energji, e cila mund të mbështesë metabolizmin dhe të ndihmojë në kontrollin e peshës. Për më tepër, CoQ10 mund të ketë veti antioksiduese, të cilat mund të ndihmojnë në reduktimin e stresit oksidativ të lidhur me obezitetin.
  • Ekstrakti i xhensenit është përdorur tradicionalisht për përfitimet e tij të mundshme shëndetësore, duke përfshirë aftësinë e tij për të rritur nivelet e energjisë dhe për të përmirësuar performancën fizike. Disa kërkime tregojnë se xhensen mund të ndihmojë në rregullimin e niveleve të sheqerit në gjak dhe në uljen e oreksit, gjë që mund të kontribuojë në menaxhimin e peshës.
  • L-carnitine  është një përbërës që ndihmon në transportimin e acideve yndyrore në mitokondri, ku ato mund të shndërrohen në energji. Duke nxitur lipolizën, L-karnitina mund të nxisë humbjen e peshës dhe të përmirësojë performancën e ushtrimeve. Mund të luajë gjithashtu një rol në reduktimin e lodhjes së muskujve dhe në promovimin e rikuperimit pas stërvitjes.
  • Zinku  është një mineral thelbësor i përfshirë në procese të ndryshme metabolike, duke përfshirë metabolizmin e karbohidrateve dhe yndyrave. Nivelet e duhura të zinkut janë thelbësore për funksionimin e duhur të gjëndrës tiroide, e cila rregullon metabolizmin. Zinku gjithashtu mund të ndihmojë në rregullimin e oreksit dhe zvogëlimin e inflamacionit, që të dyja janë të rëndësishme për kontrollin e obezitetit.

  Klikoni këtu për të porositur shurup me veprim të shpejtë me 50% zbritje nga faqja e internetit e prodhuesit!

  Si të përdorni Quick Fit?

  Marrja e Quick Fit është shumë e lehtë dhe paketimi i përshtatshëm me shpërndarës ju lejon të keni gjithmonë suplementin me vete, në mënyrë që ta merrni kudo që të jeni (në punë, në udhëtim ose gjatë ecjes).

  Doza e suplementit Quick Fit është vetëm një dozë në ditë. Nëse përdoret vazhdimisht, përfitimet e diskutuara më parë mund të vlerësohen.

  Procesi i rekrutimit, siç e përmendëm, është shumë i thjeshtë, si më poshtë:

  Me ndihmën e kapakut matës, merrni sasinë që i përgjigjet 10 ml produkti nga shishja Quick Fit

  Holloni aditivin në 200 ml ujë

  Pijeni përzierjen që rezulton.

  Siç mund ta shihni, disa hapa të thjeshtë do t’ju lejojnë të vini re menjëherë energjinë e sapogjetur, zhdukjen e urisë nervore dhe humbjen graduale të peshës.

  Si të blini Quick Fit

  Për të marrë Quick Fit origjinal, duhet të kontaktoni faqen zyrtare të internetit ku do të gjeni, përveç përshkrimit të saktë të produktit, nga i cili do të plotësoni të gjitha të dhënat personale të dobishme për dorëzim.

  Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të zgjidhni promovimin tuaj të preferuar nga:

  Pas dorëzimit të formularit, brenda 24 orëve, një operator do t’ju kontaktojë pa detyrim për të konfirmuar porosinë. Pas konfirmimit, produkti do të arrijë në shtëpinë tuaj pa kosto shtesë transporti brenda 48 orëve të ardhshme.

  Tarifat mund të paguhen lehtësisht pas dorëzimit me para në dorë, nuk kërkohet paradhënie.

  Komentet e klientëve që përdorin Quick Fit

  Tashmë ka shumë njerëz që janë mbështetur tek Ultra Metabolizmi për të humbur peshë dhe për të pastruar trupin nga toksinat. Të gjithë janë të kënaqur me rezultatet dhe vlerësojnë veçanërisht energjinë që mund të japë ky suplement dhe të largojë ndjesinë e pakëndshme të ënjtjes. Le të lexojmë disa deklarata.

  Eva, 37 vjeç: “Po kërkoja një produkt që do të më ndihmonte të ndihesha më pak i ënjtur, atëherë një mik më rekomandoi Quick Fit dhe që kur fillova ta përdor ndihem më mirë dhe më e fortë dhe ajo ndjesi e ënjtjes, veçanërisht në këmbët e mia është zhdukur. Por jo vetëm kaq, unë humbas edhe ato kilogramë të tepërt që më ndjekin prej disa kohësh dhe pa u kujdesur veçanërisht për porcionet e ushqimit jam shumë i kënaqur!”

  Maja, 45: “Më në fund, një produkt që është i lehtë për t’u përdorur dhe i përshtatshëm për t’u mbajtur me vete, unë jam shpesh rrugës për në punë dhe më duhet të mbaj me vete gjithçka që më nevojitet suplemente, me Quick Fit shoh rezultatet e premtuara për herë të parë.

  A ka Quick Fit efekte anësore?

  Është e nevojshme të lexoni përmbajtjen e Quick Fit përpara përdorimit për të shmangur një reaksion të mundshëm alergjik ndaj ndonjë prej përbërësve të tij. Në përgjithësi, Quick Fit nuk ka  efekte anësore kryesore të raportuara  . Megjithatë, disa grupe këshillojnë ta shmangni atë:

  • Fëmijët nën 18 vjeç
  • Gratë shtatzëna dhe nënat gjidhënëse
  • Njerëzit me një alergji të njohur ndaj ndonjë prej përbërësve të Quick Fit

  Duke pasur parasysh të gjitha gjërat, Quick Fit është një zgjidhje e sigurt dhe e besueshme.

  Mashtrim i Quick Fit

  Nuk ka mashtrim me Quick Fit; Është një zgjidhje e certifikuar dhe e provuar. Vlerësimet negative zakonisht vijnë nga blerjet e palëve të treta. Siguroni autenticitetin tuaj duke porositur ekskluzivisht nga  faqja zyrtare e internetit  .

  Klikoni këtu për të porositur shurup me veprim të shpejtë me 50% zbritje nga faqja e internetit e prodhuesit!

  QUICK FIT
  -15.5 KG NË VETËM 4 JAVË PA
  DIETA DHE USHTRIME
  A doni të ndiheni:
  • Më të lehtë?
  • Me më shumë vëmendje?
  • Me më shumë komplimente?
  Kërkoni Quick Fit dhe humbni peshë në 4 javë! 50% zbritje këtë muaj!
  9600 ALL 4800 ALL
  PËRBËRËSIT E TIJ JANË: 1. PANAX GINSENG 2. ZINK 3. VITAMINË D3
  EFEKT I TESTUAR KLINIKISHT DHE I PROVUAR
  JO MË GJINJ APO LËKURË TË VARUR
  PRODUKTI ËSHTË I CERTIFIKUAR NË BE
  Kapsulat Quick Fit zhvillohen me kontribute nga qendrat e famshme të klinikave për shëndetin dhe ushqimin.
  Fatmir L.
  ekspert i të ushqyerit të shëndetshëm

  porosit tani

  Fatmiri
  Unë kam studiuar testet e Quick Fit për një kohë të gjatë. Komponentët e tij aktivë – L-karnitina, Q10 dhe vitamina Е – djegin dhjamin në zonat problematike. Quick Fit ruan metabolizmin, nxjerr jashtë toksinat dhe ndihmon në humbjen e peshës. Gjatë testeve, 97% e pjesëmarrësve humbën peshë me ndihmën e Quick Fit brenda vetëm 3-4 javësh. Si ekspert, unë e rekomandoj këtë produkt për të gjithë ata që duan të humbin peshë, por nuk mund të mbajnë një dietë dhe të merren me sporte.
  SI MUND TA NDRYSHONI TRUPIN TUAJ ME QUICK FIT BRENDA 28 DITËVE?
  1-7 ditë
  Quick Fit fillon të transformojë depozitat “e këqija” në trup (lipidet e bardha) në lipide “të mira” kafe, duke zvogëluar masën dhe peshën e trupit.
  8-19 ditë
  Humbje peshe deri në 5.5-7.5 kg. Fillon të shfaqet një siluetë e bukur trupore.
  20-28 ditë
  Trupi pastrohet dhe përtëritet. Humbje peshe deri në 11 – 13 kg. Konsolidimi i qëllimeve të arritura.
  Ne garantojmë 100% kofnidencialitet të të dhënave tuaja personale
  PSE JANË KAPSULAT QUICK FIT KAQ EFEKTIVE?
  COENZYME Q10
  Djeg dhjamin visceral, eliminon toksinat e dëmshme dhe ndyrësinë nga trupi. Stimulon mënyrën e funksionimit të qelizave dhe parandalon plakjen e tyre të parakohshme.
  EKSTRAKT XHINSENG
  Forcon imunitetin, nivelin e fitnesit dhe mënyrën se si trupi lufton streset gjatë humbjes së peshës
  L-CARNITINE
  Përshpejton metabolizmin dhe, në atë mënyrë, rrit numrin e kalorive të shpenzuara dhe i kthen ato në energji.
  ZINK
  Ul nivelet e glukozës dhe kolesterolit, duke ulur kështu ndjenjën e urisë dhe duke sjellë humbje të shpejtë të peshës.
  ËSHTË E LEHTË TË KESH TRUP NË FORMË IDEALE!
  • Merrni 1 kapsulë në 1 orë pas buke çdo ditë.
  • Nëse merreni me sport, merrni 2 kapsula çdo ditë: njërën 40-60 minuta para stërvitjes dhe tjetrën menjëherë para fillimit të stërvitjes.
  • Trajtimi i rekomanduar: jo më pak se 30 ditë
  OPINIONE TË NJERËZVE QË KANË BËRË TRUP IDEAL ME QUICK FIT
  Laura, 55 vjeçe,
  më parë peshoja 81 kg, tani 70 kg.
  Pas vitit të 50-të fillova të vërej se isha mbipeshë, humori më kishte rënë dhe lëkura ime ishte shkatërruar. Ky nivel moshe është një provë shumë e vështirë për gratë, e cila i zë plotësisht në depresion. Mjeku rekomandoi një terapi të bazuar në fitoestrogjen për shëndetin e grave dhe gjithashtu më tregoi për Quick Fit, i cili është shumë i sigurt dhe normalizon metabolizmin tim. Epo, nuk prisja rezultate kaq shpejt! Kjo Fitoterapi më ndryshoi krejtësisht dhe më rriti moralin. Tani gjithçka është ndryshe, më dha lehtësinë që kisha kur isha e re.
  Kamila, 32 vjeçe,
  Unë peshoja 73.5 kg, tani peshoj 65 kg
  Nuk u besoj “kimikateve”, dua gjëra natyrore. Kjo është arsyeja pse vendosa t’i provoja kur lexova për kapsulat e humbjes së peshës Quick Fit në një forum rreth ushqyerjes së shëndetshme. Për më tepër, ishte koha për të humbur peshë – Kam hequr dorë nga sporti pas të 30-ave dhe kam shtuar shumë peshë. Në përgjithësi, unë rifitova trupin që dua me Quick Fit shumë shpejt! Kjo është dhurata që i dhashë vetes në 32 vjetorin e lindjes! I dashuri im thotë që dukem sikur të jem 25 vjeç dhe kjo është fitorja ime!
  Xhoni, 44 vjeç,
  më parë peshoja 81 kg, tani peshoj 70 kg.
  Të them të drejtën, nuk mendoja se kjo do të funksiononte. Duhet të them se në përgjithësi, nuk besoja shumë në trajtimet natyrale, por arsyetimi shkencor më bindi dhe vendosa ta provoj. -13 kg – Nuk më ka ndodhur KURRË diçka e ngjashme. Kjo është e pabesueshme. Do t’ia rekomandoja kujtdo.
  Laura, 55 vjeçe,
  më parë peshoja 81 kg, tani 70 kg.
  Pas vitit të 50-të fillova të vërej se isha mbipeshë, humori më kishte rënë dhe lëkura ime ishte shkatërruar. Ky nivel moshe është një provë shumë e vështirë për gratë, e cila i zë plotësisht në depresion. Mjeku rekomandoi një terapi të bazuar në fitoestrogjen për shëndetin e grave dhe gjithashtu më tregoi për Quick Fit, i cili është shumë i sigurt dhe normalizon metabolizmin tim. Epo, nuk prisja rezultate kaq shpejt! Kjo Fitoterapi më ndryshoi krejtësisht dhe më rriti moralin. Tani gjithçka është ndryshe, më dha lehtësinë që kisha kur isha e re.
  Kamila, 32 vjeçe,
  Unë peshoja 73.5 kg, tani peshoj 65 kg
  Nuk u besoj “kimikateve”, dua gjëra natyrore. Kjo është arsyeja pse vendosa t’i provoja kur lexova për kapsulat e humbjes së peshës Quick Fit në një forum rreth ushqyerjes së shëndetshme. Për më tepër, ishte koha për të humbur peshë – Kam hequr dorë nga sporti pas të 30-ave dhe kam shtuar shumë peshë. Në përgjithësi, unë rifitova trupin që dua me Quick Fit shumë shpejt! Kjo është dhurata që i dhashë vetes në 32 vjetorin e lindjes! I dashuri im thotë që dukem sikur të jem 25 vjeç dhe kjo është fitorja ime!
  2
  3
  PrevNext
  KUJDES NGA PRODUKTET FALSE!
  Duke qenë se Quick Fit fitoi popullaritet, shumë produkte false hynë në treg. Ju lutemi kini parasysh që mund të blini kapsula origjinale të certifikuara Quick Fit vetëm në këtë faqe në internet. Mos kurseni para për shëndetin tuaj! Produkti është i certifikuar nga një furnizues shqiptar
  1 KAPSULË QUICK FIT NË DITË JEP REZULTATE TË SHKËLQYERA!
  Me Quick Fit mund të:
  Vishni rroba që janë 2-3 masa më të vogla
  Merrni më shumë vëmendje dhe komplimente
  Bëni diçka që keni ëndërruar më parë!
  Nuk humbni asgjë! Porositni kapsulat Quick Fit tani dhe përfitoni 50% zbritje!
  KËTË MUAJ 50%
  ZBRITJE!
  Çmimi origjinal: 9600 ALL
  Çmimi i zbritur 4800 ALL
   

  Pagesa e porosisë bëhet vetëm në kohën e marrjes së produktit

   


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *