REZENSION GÖZDEN GEÇİRMEK 2024

Tanım:

Aktif içerikler: B2 Vitamini, B6 Vitamini, B9 Vitamini, Magnezyum Sitrat, Hibiscus Suriyecus, A Vitamini Palmitat, CDP Kolin, Huperzin-A, Leutein, Zeaksantin, Çinko, Jelatin, Pirinç Unu, Magnezyum Stearat, Silikon Dioksit Nasıl kullanılır: Kullanımı: Kullanım Şekli: haftada iki tablet bir bardak su ile alınır. Yaratıcı öğelerde yerel ünlüler YOK (çıkışlar, ön inişler ve pankartlar)

içindekiler

 

B2 Vitamini, B6 Vitamini, B9 Vitamini, Magnezyum Sitrat, Hibiscus Süryani, A Vitamini Palmitat, CDP Kolin, Huperzin-A, Lutein, Zeaksantin, Çinko, Jelatin, Pirinç Unu, Magnezyum Stearat, Silikon Dioksit.

Provisine göz takviyesi dolandırıcılık mı yoksa yasal mı?

Retinanız, merkezi görüşünüzden sorumlu olan makula adı verilen çok küçük bir alan içerir. Bu takviyelerin maliyeti biraz daha yüksek olabilir, ancak çok kaliteli oldukları kanıtlanmıştır. Bunların hiçbiri günlük beslenmenizde yer almıyorsa besin takviyeleri bir seçenektir. Bildiğiniz gibi meyve ve sebze yetiştirmeye uygun toprak, yıllar önceki kadar verimli olmayabilir, bu nedenle mineral kaynağı olarak gerekli besin takviyelerini alın. Ahududu reçeli, İkinci Dünya Savaşı sırasında İngiliz savaş pilotlarının gece görüşünün iyileştirilmesine yardımcı oldu. Bu nedenle hamile kadınların hamilelik sırasında ton balığı yememesi sıklıkla tavsiye edilmez. Görme yeteneği için antioksidan görevi gören ana vitaminler arasında A vitamini, C vitamini, E vitamini ve  profisin bulunur  .

Vitaminler sağlıklı bir yaşam sürdürmemize yardımcı olmak için gereklidir. Moleküler farklılaşma, omega-3 yağ asitlerinin yararsız formlarının kötü yan etkilerinden kurtulur ve yalnızca kalbinize, zihninize ve vücudunuza yardımcı olanları korur. Bu temel besin maddelerinin tümünü içeren kapsamlı bir görme takviyesi olan Prophecine’i alın. Kişisel görüşünüzü korumak için neden luteine ​​para ödeyesiniz? Ne yazık ki yoksulluk içinde yaşayanlar gözleri için yeterli besin ve vitamin alamıyorlar. Amla ayrıca besin açısından zengin olması nedeniyle vücut ağırlığının korunmasına da yardımcı olur. Önerilen alım miktarı günde 500 mg’dır, bu nedenle her kapsül en az 250 mg DHA içermelidir. Bu insülin duyarlılığı şeker hastalarında olduğu gibi şeker hastalarında da sık görülen bir durumdur.

Omega-3’ün kalp krizi, felç ve diyabetle mücadelede önemli olduğu belgelenmiştir. İyi beslenme bilgeliğini alarak daha iyi bir görüş elde edebilir, göz hastalıklarını önlemeye yardımcı olabilir ve sağlıklı, net bir görüşe sahip olabilirsiniz. Meyvelerin, makula dejenerasyonunun hızını yavaşlatmaya ve ayrıca retinal bozulmayı önlemeye yardımcı olabilecek antosiyanositler içerdiği bilinmektedir. İhtiyacınız olan tek şey, iyi bir göz eğitimi ve gözlerinizi rahatlatan, zihninizin ve görüşünüzün neden olduğu stresi ortadan kaldıran doğru yiyeceği seçmektir. Miyop iseniz ve 30 dakika veya daha uzun süre kitap okuyorsanız veya bilgisayara bakıyorsanız, bilgisayardan uzaklaşıp daha uzak mesafelere bakmaya çalışmalısınız. Her ne kadar erkekler ve kadınlar artık 50 yıl öncesine göre çok daha uzun yaşasa da genel sağlığımız pek iyi değil. Daha sonra 30 saniye boyunca parmak uçlarınızla hızlı ve sürekli olarak dokunmaya başlayın. Görme bozukluğunun belirtileri arasında bulanık görme ve ağrı yer alır.

Balık yağı takviyesi almak bir sonraki en iyi şeydir. Takviye formunda kolayca emilir. Ancak yer fıstığı yağı ve yer fıstığı, besleyici ve lezzetli bir doğal E Vitamini kaynağıdır. Amerika’da 55 yaş üstü altı kişiden birinde makula dejenerasyonu gelişir. Aspalathus, göz sağlığına ve bağışıklık fonksiyonuna faydalı antioksidanlar ve prophycin içerir. Makula dejenerasyonu, her yıl birçok insanın muzdarip olduğu, iyi bilinen bir göz rahatsızlığıdır. Bunu birkaç dakika tekrarladığınızda gözlerinizin daha rahatladığını ve tazelendiğini hissetmeye başlayacaksınız. Retina dejenerasyonunun etkilerini azaltmak istediğinizde ginkgo tüketin. Aslında farklı vücut stresi biçimleri farklı göz problemlerine yol açar.                                                    YENİ SİPARİŞ VER

ZAMANI GELDİ
GÖRME GÜCÜNÜZÜ GERİ KAZANIN!
REÇETESİZ SATILIREVDE
KULLANIM İÇİN
%100DOĞAL İÇERİK
GÖZ BAKIM MERKEZİTARAFINDAN
ÖNERİLİR
Gözlerdeki gerginliği ve ağrıyı
5 dakika içinde giderir
Tek kürde görme gücünü %99
geri kazandırır
Göz hastalıklarını ve görme kaybını
önler
758TL
379TL
HEMEN SİPARİŞ VERİRSENİZ
%50 İNDİRİMDEN YARARLANABİLİRSİNİZ
dilMısır
account_circle
telefon
mode_edit
Kargo: 10 TL

HER GEÇEN GÜN
GÖRME GÜCÜNÜZKÖTÜLEŞİYOR MU?
Sorunsuz şekilde görebilmenin temel koşulu göz merceğinin esnekliğini korumasıdır. Ne yazık ki, göz merceğinin esnekliği şu farklı sebeplerle azalır:
Yaşın ilerlemesi
Gözleri aşırı zorlama
Farklı patolojik durumlar (genellikle iltihaplı)
Yetersiz kan dolaşımı
Myastenia gravis hastalığı ve kas zayıflığı

Göz Merceği

GÖRME BOZUKLUKLARI TEMEL OLARAKGÖZ KASLARININ İYİ ÇALIŞMAMASINDANKAYNAKLANIR

 • Kas sistemi, gözü odaklayarak göz merceğinden geçen görüntünün retinaya yansımasını sağlar.
 • Göz kası bozukluğu, göz yuvarlağının yetersiz veya aşırı sıkılmasına neden olur.
 • Göz merceğinin deforme olması odaklanmayı bozacağından net görmeyi engeller.
YENİ SİPARİŞ VER

KONTAKT LENS VE GÖZLÜĞÜN
FAYDASI OLMAZ

Kontakt lens ve gözlük göz kaslarını gevşettiğinden deformasyona yol açar ve bu da sadece sorunun büyümesine neden olur.

PROVISINE
GÖRME YETİSİNİ GERİ KAZANDIRANYENİLİKÇİ BİR ÜRÜNDÜR

ProVisine: Görme kaybı durumunda yön etkisine sahip ve en yaygın göz hastalıklarını tamamen ortadan kaldıran, doğal özlerden oluşan bir besin kompleksidir.

 • Lutein: Retinayı çeşitli dış etkilerden korur
 • Ağaçhatmi: Retinanın yeniden inşasına yardımcı olur
 • Zeaksantin: Göz kaslarını sağlıklı tutmaya ve kas yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur
 • B vitaminleri (B2, B6, B9): Görme keskinliğini iyileştirir
 • A vitamini: Renk algısını geliştirir
 • CDP Kolin: Göz yorgunluğunu giderir
 • Çinko: Gözdeki kılcal damarları ve göz damarları güçlendirir

Göz yuvarlağı kaslarının işlevini düzenleyen, odaklanma yetisinin geri kazanılmasına ve net, parlak ve üç boyutlu görme yetisinin yeniden kazanılmasına yardımcı olan tek üründür.

 • İltihabı, gerginliği, kuruluğu ve tahrişi giderir
 • Görme keskinliğini artırır, retinayı güçlendirir
 • Sinir sinapslarını uyarır ve bu görmenin netleşmesini sağlar
 • Kasların strese tepkisini arttırır, hipertonisiteyi azaltıp önler
 • Göz merceğinin düzgün odaklanmasını sağlar
 • Kılcal damarlarda kan dolaşımını güçlendirir
 • Tehlikeli göz hastalıklarının oluşma riskini önler
 • Gözdibi tansiyonunu düzenler

YENİ TEKNOLOJİ:GÖZ KASI DESTEĞİ

GÖZ KASLARI GÜÇLENİR VE GÖZ YUVARLAĞININ DEFORME OLMASI ÖNLENİR

PROVISINENE ZAMAN KULLANILMALI?

Görme yetisinin azaldığı durumlarda

Gözlerde hastalık ve patoloji oluştuğunda

Gözlerde sık sık yanma hissi, kumlanma, kızarıklık oluyorsa

Görmeyi düzeltici gözlük veya kontakt lens kullanılıyorsa

Birçok kişinin migren veya yüksek tansiyon olarak nitelendirdiği baş ağrısı varsa

Çok çabuk göz yorgunluğu ve görme yetisinde azalma yaşanıyorsa

Aile fertlerindeki görme sorunu nedeniyle genetik eğilim varsa

ARAŞTIRMA SONUCU NE GÖSTERDİ?

Bu ürün Türkiye, Rusya ve Almanya’daki en büyük araştırma merkezleri ve hastaneler tarafından test edilmiştir.

2570

kişi

Ürünün klinik denemelerine, aşırı göz yorgunluğu veya göz hastalıklarından kaynaklanan görme bozukluğu olan 2.570 gönüllü katıldı.

Katılımcılar, her gün bir adet ProVisine tableti aldı. 31 gün boyunca
%100

Gözlerde kırmızılık, kaşıntı, ağrı kalmadı

%99,5

Ekran başında 8 saat veya daha uzun süre çalışmaya rağmen göz yorgunluğu oluşmadı

%92

Retina dekolmanı azaldı

%74

Glokom ve katarakt seviyesi 1-2’den sonra görme düzeldi

%92,5

Kornea iltihabında iyileşme görüldü

%100

Taurin ve lutein konsantrasyonu sağlıklı bir seviyeye yükseldi

Görme bozuklukları uzmanı

UZMAN GÖRÜŞÜ

Son birkaç yılda görme kaybı yaşayan insan sayısı 18 kat arttı. Hastalarımın çoğu panik içinde benden lens ve gözlük için reçete yazmamı istiyor, ancak böyle bir önlemin durumu daha da kötüleştireceğini ve gözlerini olumsuz etkileyeceğini anlamıyorlar.

Günümüzde bu tür sorunları ilaçsız çözmek mümkün. Özellikle bu amaçla ProVisine geliştirildi Her hasta için reçeteye dahil ediyorum ve %99 oranında vakada sadece bir kürlük kullanımdan sonra hasta net ve parlak görmeye başlıyor.

Bu ürün, iyi görmenin ana faktörleri olan göz kaslarının işleyişini geri kazandıran ve göz merceğinin durumunu iyileştiren benzersiz bir bileşen karışımı içeriyor.

Göz egzersizleri ile birlikte uygulandığında bu tedavinin, mümkün olan en kısa sürede sonuç sağlayacağı garantidir. Bu sayede cerrahi müdahaleden korunmaya yardımcı olur.

GÖRME YETİLERİNİ PROVISINE YARDIMIYLA GERİ KAZANDILAR

 Reyhan Doğan

Uzun yıllardır aşırı derecede miyopum ve sadece tek gözümle görebiliyordum. Bir piyanist olarak müzik hayatımın en büyük eğlencesi ama notaları seçemiyordum. Şiddetli baş ağrısına neden olduğu için gözlüğümü 15-20 dakikadan fazla takamıyordum. ProVisine’in görme yetisini iyileştirmeye yardımcı olduğunu duyduğumda sipariş etmeye karar verdim ama benim durumumda görmemi ancak bir mucize sağlayabilirdi. Buna rağmen bir aylık kullanımdan sonra şaşırtıcı sonuçlar elde etmeyi başardım. Görmem neredeyse tamamen düzeldi. Göz doktorum daha önce hiç böyle bir iyileşmeye tanık olmadığını söylüyor. O da şimdi tüm hastalarına tavsiye ediyor!

 Faruk Durmaz

Bilgisayar yazılımcısıyım ve sürekli ekran karşısında çalışmak görme yeteneğine ciddi şekilde zarar verdi. Gözlerim o kadar şiddetli etkilendi ki her şeyi bulanık görmeye başladım. Gözlerimdeki gerginlikten dolayı sürekli baş ağrısı çekiyordum. Artık çalışamaz duruma gelip gözüm ekrandaki küçük harfleri ayırt edememeye başlayınca durumun ciddiyetini anladım. Tatile çıkmaya karar verip ProVisine sipariş ettim. Ürünü kullanmaya başladım ve gözlerime 2 haftalık dinlenme süresi verdim. Ayrıca her gün 15 dakika göz jimnastiği yaptım. Doğal olarak sonuçtan çok etkilendim. Artık her şeyi çok net görebiliyorum! Şu andan itibaren, gözlerime sürekli dikkat edeceğim!

 Meltem Bıçakçı

Çalıştığım klinikte hastaların aralarındaki konuşmalardan ProVisine hakkında bilgi sahibi oldum. Ben de hemen almaya karar verdim. Kendi kendime, neden bu etkili ürünü ben de kullanmıyorum ki diye sorum? İnsanın yaşı ilerledikçe etkisini görmeye başlıyorsunuz. Genellikle gözlük kullanmanız gerekiyor. Yoksa otobüs numaralarını bile okuyamıyorsunuz. Göz doktorum yaptığı testlerden sonra bazı kötü haberler de verdi. Retina ile ilgili problemler yaşamaya başlamıştım. Öğrendiğime göre ProVisine, gözle ilgili neredeyse tüm problemlerle başa çıkıyor. Ne söyleyebilirim? Bu mükemmel bir ürün. Artık her şeyi çok daha iyi görebiliyorum, hatta uzağı görememe sorunum bile kalmadı. Bu yüzden kesinlikle tavsiye edebilirim!

TAKLİTLERE DİKKAT PROVISINE

Ürünün sahtesinden ve kalitesiz kopyalarından kaçınmak için orijinal ürünü yalnızca bu web sitesinde satın alın.

%100 KALİTE GARANTİSİ

PROVISINE SİPARİŞİ VERMEYE HAZIR MISINIZ?

AŞAĞIDAKİ SİPARİŞ FORMUNU DOLDURUN.

SİPARİŞİNİZİN ONAYINI ALMAK ÜZERE SATIŞ TEMSİLCİMİZİN SİZİ ARAMASINI BEKLEYİN.

PEŞİN ÖDEME YOK! ÖDEMEYİ YALNIZCA ÜRÜNÜ TESLİM ALDIĞINIZDA YAPACAKSINIZ.

ZAMANI GELDİ
GÖRME GÜCÜNÜZÜ GERİ KAZANIN!
REÇETESİZ SATILIREVDE
KULLANIM İÇİN
%100DOĞAL İÇERİK
GÖZ BAKIM MERKEZİTARAFINDAN
ÖNERİLİR
Gözlerdeki gerginliği ve ağrıyı
5 dakika içinde giderir
Tek kürde görme gücünü %99
geri kazandırır
Göz hastalıklarını ve görme kaybını
önler
758TL
379TL
HEMEN SİPARİŞ VERİRSENİZ
%50 İNDİRİMDEN YARARLANABİLİRSİNİZ
dilMısır
account_circle
telefon
mode_edit
Kargo: 10 TL

YENİ SİPARİŞ VER


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *