TestoY Ge lRISHIKIM 2024

Përshkrim:

Përbërësit: Aqua, Glicerinë, Ekstrakt i gjetheve të Aloe Barbadinsis, Acid Caprylhzdroxamic, Gliceryl Caprylate, Capsicum Annuum Fruit Extraxt, Çamçakëz Xanthan, Vaj lulesh Calendula Officinalis, Vaj Sativa Officinalis, Phenoxyethanol, Panoxyethanol, Elektronik, Phenoxyethanol, Elektronik, Elektronik, Phenoxyethanol, Elektronik, Elektronik, Elektronik, Phenoxyethanol, E.

TestoY – kapsula inovative për të përmirësuar fuqinë

përmbajtjen

TestoY është një ilaç i vlefshëm që përftohet nga përbërës natyralë dhe është në formë kapsule për lehtësinë e përdorimit. Ky produkt mjekësor është krijuar për të përmirësuar çdo aspekt të jetës seksuale të një mashkulli. Me shumë përfitime të dokumentuara dhe të sigurt për t’u përdorur, TestoY është një zgjedhje popullore për shumë burra në Maqedoninë e Veriut.

TestoY rrit rrjedhjen e gjakut në organin riprodhues mashkullor, duke rezultuar në rritjen e ereksionit dhe rritjen e performancës seksuale. Procesi i ereksionit bëhet më i lehtë dhe më i gjatë, duke çuar në fund të fundit në kënaqësi dhe kënaqësi më të madhe për ju dhe partnerin tuaj.

Si funksionon Testoy?

TestoY funksionon duke rritur rrjedhjen e gjakut në organin seksual mashkullor. Sekreti kryesor i produktit përbëhet nga përbërës biologjikë që ndihmojnë në procesin e ereksionit. Këta përbërës rrisin prodhimin e oksidit nitrik, i cili nga ana tjetër çon në relaksim të muskujve të lëmuar që rrethojnë enët e gjakut të të gjithë organit. Përveç kësaj, TestoY përmirëson nivelin e testosteronit në trup, i cili ndikon pozitivisht në funksionin seksual te meshkujt.

TestoY shquhet si një produkt mjekësor që përfiton jashtëzakonisht shumë nga performanca e përbërësve natyralë të pranishëm në formulën e tij. Ky formulim është i njohur për sigurinë dhe efektivitetin e tij dhe e bën TestoY një zgjedhje popullore mes meshkujve.

Përparësitë e përdorimit të TestoY:

1. Rritja e performancës seksuale dhe kënaqësisë

2. Rritja e qarkullimit të gjakut në organin riprodhues mashkullor

3. Më shumë energji dhe qëndrueshmëri

4. Ereksion i përmirësuar dhe orgazma intensive                                     

porosit tani

Si të përdorni Testoy?

TestoY është në dispozicion në formë kapsule dhe rekomandohet të merret një kapsulë në ditë, mundësisht me vakt. Kjo siguron përthithje optimale të përbërësve dhe efikasitet maksimal. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i vazhdueshëm për disa muaj.

TestoY është i sigurt për t’u përdorur dhe nuk ka efekte anësore të pakëndshme ose të rrezikshme. Megjithatë, para përdorimit, rekomandohet të konsultoheni me mjekun ose farmacistin, veçanërisht nëse jeni duke marrë ndonjë trajtim tjetër medicinal.

Si funksionon Testoy?

TestoY është një produkt mjekësor që përdoret për të rritur fuqinë. Përbërësi kryesor në produkt është testosteroni, i cili ndihmon në përmirësimin e funksionit seksual dhe rritjen e niveleve të energjisë dhe qëndrueshmërisë.

Si përdoret Testoy?

TestoY përdoret si suplement ushqimor dhe merret një kapsulë në ditë, mundësisht me stomakun bosh. Rekomandohet të merret me një sasi të mjaftueshme uji.

TESTOY Ndonjë efekt anësor negativ?

TestoY përbëhet nga përbërës natyralë dhe nuk duhet të shkaktojë efekte anësore negative nëse përdoret sipas dozës së rekomanduar. Por si me çdo produkt, reagimet mund të ndodhin tek disa njerëz. Nëse vëreni ndonjë simptomë të pakëndshme, ndaloni përdorimin e tij dhe konsultohuni me një mjek.

Si e rrita madhësinë e penisit tim me 5.5 cm brenda 2 javësh ?!

Përshëndetje, unë quhem Zamir dhe jam nga Shqipëria. Djema! Kam gjetur një gjë të vërtetë!  Me pak fjalë, unë kam një jetë normale. Por mendova se penisi im është shumë i vogël dhe prandaj më mungon besimi. 

Femrat nuk dukeshin shumë të impresionuar kur panë penisin tim. Ato kurrë nuk më thanë drejtpërdrejt, por vura re që ato nuk e pëlqenin karin tim.

Penisi im ishte 15 cm i gjatë dhe unë ejakulova brenda 3 minutash. U konsultova me një seksologe, shkova në palestër, mora xhelin që ishte në dispozicion pa recetë …. Madje provova një pompë që kisha parë diku. Asgjë nuk ndihmoi. 

Por një herë hasa në një blog të një aktori amerikan të pornografisë. Ai zbuloi sekretin e karlave të mëdhenj që kanë të gjithë aktorët pornografikë. Ata përdorin pilula speciale për penisin e tyre.

Vendosa se ia vlente të provoja dhe vendosa porosinë. Pas 2 ditësh mbërriti në një paketë të padukshme që e dashura ime nuk e vuri re. Fillova ta përdor sipas udhëzimeve dhe pas 2 javësh mata penisin tim. Unë isha shumë i mahnitur! 

Dikur ishte 15 cm dhe tani është 20.5. mu deshen vetem 14 dite !!!

Sada devojke lude za mojim penisom.  Tani vajzat thjesht çmenden për penisin tim. Edhe nëse është në pantallonat e mia, ata mund të shohin se kam diçka që do t’i habiste. Ata me të vërtetë duan të bëjnë seks me mua. Ndihem shumë më e sigurt tani. 

 

Shikoni, mbarova gjysmë ore më parë dhe ai as që mendon të bjerë!

Supozoj se e kuptoni që nëse doni një kar të madh që do t’i bëjë të gjitha vajzat të duan të bëjnë seks me ju, ia vlen të provoni. Pra, vazhdo, shok!

Amir Veseli                     

porosit tani

– Kryemjek i Departamentit të Urologjisë

Si mjekë, ne u rekomandojmë TestoY Gel meshkujve që duan të zmadhojnë penisin e tyre dhe/ose kanë probleme me ereksionin.

TestoY Gel nuk përmban asnjë nga rreziqet që lidhen me operacionin, por efektet e tij në zmadhimin e penisit dhe vonimin e derdhjes janë shumë të kënaqshme.

Gjithnjë e më shpesh, gratë ose të dashurat vijnë tek unë sepse nuk janë të kënaqur me jetën e tyre seksuale, por nuk duan të ndryshojnë burrat e tyre. Unë atëherë rekomandoj TestoY Gel dhe nuk është e pazakontë që ata kthehen me burrat e tyre për të më falënderuar.

TestoY Gel rrit madhësinë e penisit me një mesatare prej 5 deri në 8 cm dhe unë personalisht kam parë se sa i suksesshëm ka qenë me pacientët e mi, ata janë më të sigurt dhe të përmbushur.

Ju lutemi vini re! Portali ynë u siguron lexuesve tanë zbritje në produktet e barërave të këqija të dhisë. Provoni fatin tuaj dhe shtypni butonin “SPIN”. Nëse jeni me fat, mund të porosisni ilaçe me një çmim më të ulët se zakonisht! Paç fat!

TRETJE
Sofia
Jo keq! Ti me binde. Unë porosis: D
06.06.2024 | Per t’u pergjigjur
Mirush
Arrita të marr një zbritje 50% dhe porosita 2 pako në të njëjtën kohë, faleminderit shumë për artikullin tuaj
06.06.2024 | Per t’u pergjigjur
Taulant
Djema, kini kujdes. Doja ta bëja penisin tim pak më të madh, por mora një mjet 27 cm. Gratë tronditen kur shohin gjigantin tim, madje më duhet të përdor një unazë ndaluese për të bërë seks, përndryshe, gratë ikin në panik…
06.06.2024 | Per t’u pergjigjur
Ata
Lol Ju kam zili … mendoj se do ta porosis edhe tani =))
07.06.2024 | Per t’u pergjigjur
Damiano
Djema, rezultati është i mahnitshëm, porosita TestoY Gel, gjithashtu, mezi pres të provoj.
07.06.2024 | Per t’u pergjigjur
Jakup
Anshtë një gjë e mahnitshme, e përballueshme dhe e lehtë për t’u përdorur. E bëra penisin tim 6 cm më të gjatë në 2 javë dhe rezultati është më i mirë sesa pas operacionit. Thjesht hidhini një sy.
07.06.2024 | Per t’u pergjigjur
Lindita
Mbresëlënëse! Unë do ta porosis atë për burrin tim sa më shpejt të jetë e mundur!
08.06.2024 | Per t’u pergjigjur
Bledar
E porosita. +7 cm Pastaj ndalova së përdoruri … tashmë mjaft)))
08.06.2024 | Per t’u pergjigjur
Dritan
Zgjatësit janë mbeturina, jam dakord. Këto pilula funksionojnë vërtet. Unë e kam përdorur atë vetëm për 2 javë, por djali im tashmë po bëhet më i madh!

09.06.2024 | Per t’u pergjigjur
Teuta
Wow, rezultatet janë të shkëlqyera! Duhet t’ia jap burrit tim. E dini, një penis 15 cm nuk është as peshk as zog. Asnjë kënaqësi 🙁
09.06.2024 | Per t’u pergjigjur

KLIKONI KTU P RER TQ KRKUAR Ofertën tuaj të veçantë

porosit tani


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *