TestoY Gel RISHIKIM 2024

Përshkrim:

Përbërësit: Aqua, Glicerinë, Ekstrakt i gjetheve të Aloe Barbadinsis, Acid Caprylhzdroxamic, Gliceryl Caprylate, Capsicum Annuum Fruit Extraxt, Çamçakëz Xanthan, Vaj lulesh Calendula Officinalis, Vaj Sativa Officinalis, Phenoxyethanol, Panoxyethanol, Elektronik, Phenoxyethanol, Elektronik, Elektronik, Phenoxyethanol.

Përbërja bimore e bazuar në L-carnitine, në një paketë të re! Formulimi i xhelit është një lehtësim vetëm për përdorim të jashtëm. Përbërësit me bazë natyrale synojnë të forcojnë vetëbesimin dhe energjinë tek meshkujt e moshës së pjekur. Nuk shkakton irritim të lëkurës dhe nuk përdoret si zëvendësues i lubrifikantit.Pothuajse çdo e treta e  meshkujve Testoy Gel  përjetojnë probleme me ereksionin pas moshës dyzet vjeçare dhe një në dy pas moshës gjashtëdhjetë vjeçare. Cilat janë burimet më të zakonshme të dështimit? Çfarë duhet bërë për të pasur një ereksion të pranueshëm? Medikamente, injeksione, pompa, implante dentare… të gjitha detajet e vogla që duhet të dini në rastin e disfunksionit erektil. Emri “impotencë” ka zëvendësuar në vitet e fundit përvojën e impotencës, e cila sot nga shumica e mjekëve dhe burrave të shqetësuar vlerësohet si e pafavorshme dhe e dhunshme. “Termi impotencë, ose impotencë, është më pak ndëshkues emocionalisht për një mashkull sesa impotenca, gjë që sigurisht do t’i bëjë presion atij të ndihet i pafuqishëm në jetën e tij në tërësi.”

Praktikuesi përcakton. Disfunksioni erektil ose disfunksioni erektil korrespondon me problemin, ose ndoshta pamundësinë e plotë, për të arritur ose mbajtur një ereksion të mjaftueshëm për të pasur marrëdhënie seksuale të kënaqshme dhe për t’i komunikuar përgjithmonë reagimet partnerit. Impotenca mund të jetë margjinale, episodike ose të zgjasë me muaj apo edhe vite nëse nuk trajtohet. Mund të shfaqet në formën e pamundësisë së ereksionit, pamundësisë për të depërtuar te partneri, problemit të mbajtjes së një ereksioni jo fleksibël dhe të qëndrueshëm gjatë marrëdhënieve seksuale, tek disa meshkuj, madje edhe në një ndërprerje të shpejtë të ereksionit pas depërtimit të penisit në trupin e tij. partneri, pa kaluar në orgazëm.

Mënyra e aplikimit:

  • Merrni një sasi të vogël produkti nga tubi dhe sigurohuni që të mbyllni kapakun për të ruajtur përbërësit aktivë;
  • Aplikoni butësisht kremin në zonën intime. Kremi do të marrë disa minuta që të përthithet dhe të fillojë të veprojë.
  • Kremi duhet të aplikohet menjëherë para marrëdhënies seksuale, rreth gjysmë ore përpara, në mënyrë që të çlirohen vetitë e përbërësve.

TestoY Gel – xhel për zmadhimin e penisit

TestoY Gel është një produkt revolucionar i destinuar për meshkujt që duan të përmirësojnë performancën e tyre seksuale. Falë formulës së tij unike të pasur me përbërës natyralë, xheli TestoY është bërë zgjedhja perfekte kur bëhet fjalë për zmadhimin e penisit dhe përmirësimin e kënaqësisë së përgjithshme seksuale.

Si funksionon xheli TestoY?

Xheli TestoY funksionon në parimin e një formule unike që kombinon përbërës të zgjedhur me kujdes për të përmirësuar qarkullimin e gjakut në penis, për të stimuluar rritjen e indeve dhe për të rritur qëndrueshmërinë seksuale. Përbërësit kryesorë të xhelit janë ekstraktet e bimëve mjekësore të njohura për vetitë e tyre afrodiziake dhe aftësinë e tyre për të stimuluar prodhimin e testosteronit.

Cilat janë avantazhet e përdorimit të xhelit TestoY?

Përdorimi i xhelit TestoY ofron një sërë përfitimesh për burrat që duan të përmirësojnë cilësinë e jetës së tyre seksuale. Këtu janë disa nga përfitimet kryesore të TestoY Gel:

Rritja e madhësisë së penisit

TestoY Gel është projektuar posaçërisht për të rritur rrjedhjen e gjakut në penis, duke rezultuar në rritjen e madhësisë dhe perimetrit të penisit. Duke aplikuar rregullisht xhelin, mund të prisni një rritje të dukshme në gjatësinë dhe trashësinë e penisit.

Përmirësoni qëndrueshmërinë seksuale

Përbërësit e xhelit TestoY ndihmojnë në rritjen e niveleve të energjisë dhe qëndrueshmërisë. Kjo do t’ju lejojë të keni një përvojë seksuale më të gjatë dhe më intensive, me potencialin për të arritur një ereksion më të fortë dhe më të qëndrueshëm.

Përmirësoni vetëbesimin

Përdorimi i xhelit TestoY mund të përmirësojë ndjeshëm besimin tuaj në shtrat. Kënaqësia që do të ndjeni nga performanca më e mirë seksuale mund të ketë një ndikim pozitiv në shëndetin tuaj mendor dhe emocional.

Si të përdorni xhelin TestoY?

Xhel TestoY është i lehtë për t’u përdorur. Këtu janë hapat që duhet të ndiqni:

  1. Pastroni dhe thani zonën e penisit përpara se të aplikoni xhelin.
  2. Aplikoni një sasi të vogël xheli në zonën e penisit dhe masazhojeni butësisht.
  3. Prisni disa minuta derisa xheli të përthithet plotësisht.
  4. Përsëriteni këtë proces dy herë në ditë, një herë në mëngjes dhe një herë para gjumit.

Pyetjet e bëra më shpesh në lidhje me TestoY Gel:

1. A ka ndonjë efekt anësor kur përdorni TestoY Gel?

Xhel TestoY është i sigurt për t’u përdorur sepse është bërë ekskluzivisht nga përbërës natyralë. Megjithatë, si me çdo produkt, reagimet individuale janë të mundshme. Nëse vëreni ndonjë efekt anësor, ndaloni përdorimin dhe konsultohuni me mjekun tuaj.

2. Sa kohë duhet të përdor xhelin TestoY për të parë rezultatet?

Rezultatet mund të ndryshojnë në varësi të reagimit individual të trupit. Me përdorimin e rregullt të xhelit TestoY, shumica e përdoruesve vërejnë shenjat e para të përmirësimit brenda 2-4 javësh. Megjithatë, rekomandohet përdorimi i xhelit për të paktën 3 muaj për rezultate më të mira.

3. A disponohet xhel TestoY pa recetë?

Po, xhel TestoY është në dispozicion pa recetë. Mund ta porosisni përmes faqes zyrtare të internetit dhe të përfitoni nga të gjitha avantazhet e tij nga komoditeti i shtëpisë tuaj.

4. A mund të përdor xhelin TestoY nëse kam probleme shëndetësore ose marr medikamente të tjera?

Para se të përdorni TestoY Gel, gjithmonë konsultohuni me një mjek nëse keni probleme shëndetësore ekzistuese ose jeni duke marrë medikamente të tjera. Mjeku juaj do t’ju japë këshillat më të mira se si xheli është në përputhje me gjendjen tuaj aktuale.

Xhel TestoY është zgjedhja e duhur për të gjithë meshkujt që duan të rrisin madhësinë e penisit dhe të përmirësojnë përvojën e tyre seksuale. Provojeni sot dhe shijoni momente seksuale më të forta, më intensive dhe më të kënaqshme!

Xhel Testoy – përbërësit – përbërja

Si të ruani një jetë seksuale të kënaqshme pavarësisht lodhjes? Lodhja ka një ndikim të madh në jetën tuaj seksuale, veçanërisht në dëshirën tuaj seksuale. Falë disa ndryshimeve, është e mundur të ruani një jetë seksuale të kënaqshme  . Lodhja e rëndë praktikisht çon në uljen ose zhdukjen e dëshirës seksuale. Aktiviteti seksual nuk është një nevojë e rëndësishme, ndryshe nga ushqimi, për shembull, ashtu si trupi përcakton prioritetet.

Kjo nënkupton kërkesën e tij për dëmshpërblim, si dhe kërkesën e tij për t’u fokusuar në kërkesat bazë, për shkak të mungesës së shpërndarjes dinamike. Në rrafshin emocional, shtytja seksuale kërkon një vitalitet dhe rregullim të veçantë mendor që nuk e lejon rraskapitja… Prandaj është e natyrshme të ndihesh më pak i prekshëm ndaj gjërave të parëndësishme kur trupi vuan nga një mangësi!  Reagimet e trupit mund të reduktohen pak më shumë, dhe lubrifikimi dhe ereksioni janë komponentë më pak idealë se zakonisht  . Pasi të ketë përfunduar vlerësimi klinik dhe nëse kombinimi i shkakut mjekësor është eliminuar, rekomandohet që të merrni kohë për të pushuar, veçanërisht për të lehtësuar orarin tuaj të fundjavës, si dhe pushimet gjatë gjithë javës. Ndonjëherë ritmi i jetës, mes punës dhe jetës familjare, përbërja e Testoy Gel është gjithashtu intensive.

Xhel Testoy – Rezultatet – Efektet anësore

Mbrëmja e së dielës, Xhel Testoy , mund të jetë  një kohë e mirë për mbledhje ndijore, kur fëmijët janë në gjumë. Edhe kur jeni të lodhur, është shumë e rëndësishme t’i rezervoni këto minuta butësi me partnerin tuaj për të mos ikur prej tij… Dallimet në nevojat mes bashkëshortëve janë të vështira për t’u menaxhuar, por këto efekte anësore mund të kapërcehen falë ndërveprimit. , kuptimi dhe pranimi i luhatjeve në dëshirën seksuale.

Masturbimi është një pajisje e shkëlqyer rregullatore për ata që kanë një dëshirë shumë më të madhe: sigurisht që do të reduktojë zhgënjimin e tyre, si dhe rezultatet dhe stresin tek partnerët e lodhur! Komunikimi është thelbësor në mënyrë që partneri juaj të mos ekspozohet ndaj hamendjeve të gabuara në lidhje me mungesën e dëshirës…  Është e rëndësishme të flisni me të për lodhjen e tij, si dhe efektin e saj në dëshirën seksuale, duke e qetësuar për dashurinë që na bashkon. . Ai, si dhe dëshira e tij në përgjithësi  . Sigurisht që do ta bënte më të lehtë për t’u kuptuar. Nëse është zakon që të hidhen poshtë motivet e inflamacionit në Serbi nga frika e rrëshqitjes së saj drejt “dëshirës më shumë”, është turp të mbyllen dyert e saj. Mjafton të pajtohemi me butësi, ndërsa kujtojmë nëse e blej apo e shes, është e nevojshme për gjendjen e tij të lodhjes dhe domosdoshmërinë e mosbazimit të rezultateve në tension, i cili është i dëmshëm.

Zbulimi sekret i rritjes së madhësisë së penisit tuaj +3,2 cm në javë

I dashur lexues

Më në fund! Këtë mund ta ndajmë me ju..

Për 2 muajt e fundit ne kemi punuar mbi këtë sekret dhe mezi presim t’ju tregojmë për të.

Nëse keni qenë lexues për një kohë të gjatë, e dini që ne shpesh ndajmë informacion mbi kurat dhe trajtimet natyrale – të treguara nga shkenca se funksionojnë – që, për një arsye ose një tjetër, nuk përfliten nga rryma kryesore.

Dhe sot ne do të ndajmë me ju histori se si suplementi dietik ka ndihmuar mbi 9000 burra ta rritin me 2-4 CM dhe kanë përmirësuar qëndrueshmërinë dhe besimin e tyre seksual. Gratë dhe të dashurat e tyre po e quajnë këtë zbulim “Krijuesi i Fshehtë i Pornove” për shkak të bishës seksuale që janë bërë partnerët e tyre.

Për shkak të këtyre pretendimeve, ne vendosëm të kryejmë hetimin tonë dhe të vërtetojmë sigurinë dhe efektivitetin e këtij produkti.

FREDI DHE MARIA
35 vjeç / 28 vjeç
Ne jemi çift prej 3 vitesh dhe jetojmë në Tiranë.

Jeta jonë seksuale u ndal pak më shumë se një vit më parë dhe ishim të vetëdijshëm që lidhja jonë nuk do të zgjaste shumë nëse do të vazhdonte kështu. Kështu që ne kërkuam zgjidhje.

Penisi im ishte 9.8 cm i gjatë dhe unë ejakulohesha brenda 3 minutash. U konsultova me një seksolog, shkova në palestër, hoqa pilulat… madje provova një pompë që pashë diku.. Asgjë nuk më ndihmoi.

Më në fund, një mik rekomandoi që unë të provoja këtë llak ai është marrë për një kohë. Kam hulumtuar në internet dhe kam gjetur dëshmi të mrekullueshme që tregojnë foto mbresëlënëse para dhe pas. Burrat thanë se e ruajtën lidhjen e tyre duke përdorur TestoY. E kam pasur gjithmonë të vështirë të besoj në këtë lloj publiciteti, por këtë herë vendosëm ta provonim, nuk kisha asgjë për të humbur.

Mbërriti 2 ditë më vonë në një paketë diskrete që e dashura ime nuk e vuri re fare.

Unë ndoqa udhëzimet e thjeshta dhe pas 2 javësh u befasova nga madhësia dhe energjia ime e re kolosale…

E dashura ime gjithashtu u vu re kur unë e qiva atë.. rezulton se ajo nuk ishte e lodhur nga seksi… ajo thjesht donte një kar të madh të fortë si gur për ta adhuruar.

Tani, ajo nuk mund të ngopet me të.

Ajo më zgjon me një gojore pothuajse çdo ditë, dhe më lutet ta qij atë!

Pra, rezultatet e mia që kur fillova të përdor TestoY, penisi im është 5,2 cm më i gjatë dhe gjithashtu shumë më i trashë. Tani mund të zgjas 1 orë rresht pa ardhur dhe më në fund mund të kënaq të dashurën time. Kanë kaluar vetëm një muaj e gjysmë që kur kam filluar kurën, por kam ende të njëjtën madhësi dhe qëndrueshmëri…

POROSIT TESTOY

SEKSOLOGËT DHE SPECIALISTËT REKOMANDOJNË TESTOY

MJEKE TË SHUMTË REKOMANDOJNË TESTOY SI TRAJTIM PËR DISFUNKSIONIN EREKTIL DHE RRITJEN E MADHËSISË SË PENISIT, SHKAKUT # 1 TË PAKËNAQËSISË SË GRAVE NË MARTESA DHE MARRËDHËNIE.

Dr. Dritan J.
SEKSOLOG

Si mjekë ju rekomandojmë TestoY burrave që duan të zmadhojnë penisin e tyre dhe/ose kanë probleme me ereksionin.

TestoY Nuk përfshin asnjë nga rreziqet që lidhen me operacionin, megjithatë efektet e tij në zgjatjen dhe vonimin e ejakulimit janë shumë të kënaqshme.

Gjithnjë e më shumë, janë gratë apo të dashurat që vijnë për konsultime me mua, sepse nuk janë të kënaqura me jetën e tyre seksuale, por nuk duan të ndryshojnë burrin e tyre. Më pas rekomandoj Test Booster dhe ata kthehen me burrat e tyre për të më falënderuar.

TestoY Rrit madhësinë e penisit me 3,1 deri në 4,2 CM mesatarisht dhe personalisht kam parë se sa i suksesshëm ka qenë tek pacientët e mi, ata janë të dy të sigurt dhe më të përmbushur.

Përzierja e 5 bimëve të lashta ka një efekt të pabesueshëm në ereksionin tuaj

Nuk po flasim për ilaçe të reja të çuditshme të prodhuara në laborator (si Viagra).

Këto janë bimë që janë përdorur për mijëra vjet, për shumë arsye të ndryshme. Përparimi kryesor këtu është që TestoY ka kombinuar të 5 dhe ka zbuluar fuqinë e jashtëzakonshme që kanë për ereksionet tuaja.

Pjesa më e bukur?

Nuk ka efekte anësore të padëshiruara!

Gjithçka që ju merrni është pikërisht ajo që dëshironi … dhe ajo që ajo ka nevojë!

Qëndroni më gjatë në shtrat me një penis që rreh njëlloj sikur 18 vjeç… dhe bëhu njeriu me vetëbesim! Shpërtheni me fuqi dhe energji duke rritur rrjedhjen e gjakut në penis tuaj në mënyrë të sigurt dhe efektive, duke krijuar ereksione të forta që kënaqin gruan (ose gratë). Ndiz pasionin e saj dhe bëje që të fillojë të të adhurojë ashtu siç e meriton.

Porosit TestoY

9600 ALL
4800 ALL

   

MESHKUJT QË U BËNË ME PENIS “SI PORNISTAR” QË GRATË DUAN

Fotot dhe videot e paraqitura në këtë blog shfaqen me pëlqimin e të interesuarve. Ndalohet përdorimi i fotove të tyre në faqe të tjera.

Nardi
Unë e kam përdorur TestoY tani e tre muaj. Në fund të muajit të dytë, penisi im ishte rritur 5,4 CM. Tani ka një gjatësi prej 18,6 cm dhe mund të bëj dashuri për gjysmë ore pa ejakuluar.

Redi
Unë e kam përdorur TestoY tani e një muaj. Ishte një mjek që ma rekomandoi sepse kisha një kompleks sa përmasat e penisit tim. Penisi im është rritur tashmë disa centimetra, por është veçanërisht shumë më i trashë dhe ereksionet e mia shumë më të forta. Unë patjetër i kam harruar komplekset e mia!

KUJDES

Kemi marrë mijëra emaile nga burra që duan të marrin TestoY
Ne u detyruam të kontaktonim distributorin dhe kërkuam një zbritje të veçantë çmimi. Ata ranë dakord t’u jepnin lexuesve tanë KOHË E KUFIZUAR marrëveshje.

PS. Kini kujdes! Ky XHEL mund ta bëjë PENISIN tuaj shumë të madh. Ju lutemi, së pari lexoni udhëzimet.

MË SHUMË PËRDORËS TË TESTOY

Filip: Nuk jam penduar që e kam provuar TestoY Gruaja ime është shumë e kënaqur me rezultatin dhe marrëdhëniet tona seksuale zgjasin 3 herë më shumë. Marrëdhënia jonë është shumë më e përmbushur dhe unë kam gjetur një besim të ri tek vetja.

Sapo kam përfunduar pakon time të tretë. Nuk do hezitoj të porosis më shume pasi të përdor të 6 kutitë e mia, por thonë që efektet zgjasin edhe pas ndalimit kë kurës, ndaj do kthehem për t’ju treguar nëse është e vërtetë.

NJË PENIS GJIGANT PORNISTARI!

TestoY PËRDORIMI MATHEW P. DËSHMIT E TIJ

Unë nuk kisha një penis veçanërisht të vogël, por kur një mik më tha për TestoY, doja ta provoja. Rezultati: penisi im është bërë i madh! Por mbi të gjitha, unë mund të bëj dashuri për orë të tëra! Çfarë mund të dëshironi më shumë?

FEMRAT TANI MË NDJEKIN FALË MADHËSISË SË PENISIT TIM

PËRDORUESI PËRDORUESI MATEO JEP DËSHMINË E TIJ

Isha një person i turpshëm dhe i tërhequr, ende i virgjër në moshën 21-vjeçare. Unë nuk jam i pashëm dhe vajzat as që më shikonin, kështu që nuk guxova t’i afrohesha kurrë. Që kur kam përdorur TestoY, jeta ime ka ndryshuar krejtësisht.

Kuptova që pamja nuk ishte aq e rëndësishme. Gjithçka që ka rëndësi është madhësia. Në vetëm 1 muaj mora rezultatet e para. Në fund të tre muajve, penisi im ishte bërë i madh. Dhe nuk kaloi pa u vënë re! Nuk mendoja se vajzat i kishin vënë re këto gjëra, në fund kuptova se kjo është gjithçka që ata mendojnë ndonjëherë!

Gjithçka filloi kur arrita të kaloj një natë të pabesueshme me një vajzë nga kursi im i anglishtes. Pastaj gjithçka ktheu. Ashtu si burrat flasin për marrëdhëniet e tyre, edhe gratë flasin për përvojat e tyre seksuale me njëra-tjetrën. Pastaj të gjitha vajzat nga kolegji im filluan të fantazojnë për madhësinë e penisit tim. Tani kaloj netë të paharrueshme. Nëse dikush do të më kishte thënë këtë disa muaj më parë, nuk do ta kisha besuar kurrë…

Redaktorët tanë kanë biseduar me seksologë dhe kirurgë të specializuar në rritjen e penisit, ata kanë konfirmuar efektet e pabesueshme të TestoY mbi zmadhimin e penisit dhe përmirësimin e performancës.

Vinikam porositur TestoY në faqen e tyre të internetit dhe 3 ditë më vonë mora paketën në zyrë. Pakoja kaloi plotësisht pa u vënë re, kolegët e mi nuk dyshuan për asgjë. E kam ndjekur kurën për 6 muaj, të cilën e kam mbaruar 3 muaj më parë; tani, rezultatet janë mbresëlënëse dhe të qëndrueshme!

POROSIT TESTOY RimiUnë gjithmonë kisha një penis të vogël dhe ishte turpi i jetës sime. Sot, unë kam një penis me madhësi normale, gruaja ime është e kënaqur dhe mua gjithashtu, nuk di si të falënderoj TestoY për ndryshimin e jetës sime.

AndiKam jetuar 2 vjet jashtë dhe kam zbuluar se TestoY ishte shumë i famshëm atje! Më vjen mirë që prodhohet dhe tregtohet në vendin tim tani, do të mund ta porosis direkt dhe kostot e transportit janë të lira.

BleriUnë mendoj se fotografia flet vetë… kaq krenar për karin tim tani, faleminderit TestoY!

AldiPas vitesh sikleti dhe zhgënjimi, e pata me penisin tim të vogël. Ndihesha më pak se një burrë dhe vetëbesimi im ishte i turpshëm. Një mik më rekomandoi të provoja TestoY. Vendimi më i mirë ndonjëherë! Penisi im është i madh, unë mund të qij për orë të tëra dhe gratë nuk mund të ndalojnë së ndjekuri mua për rrahje të shpejta. Ata dëshirojnë karin tim përbindësh!

ArdiPas një kure prej 4 muajsh, u rrit me 3.8 CM! Por TestoY pati një efekt të dytë krejtësisht të papritur tek unë, fitova aq shumë besim, saqë u bëra një magnet i vërtetë për vajzat, edhe pse ato as që më kishin vënë re më parë, tani më duan të gjitha! Dhe nuk zhgënjehen kurrë… Miqtë më pyesin se çfarë ka ndryshuar, por nuk do ta zbuloj sekretin tim.

KOMENTE NGA LEXUESIT

Eli

Më parë, penisi im ishte 10.7 CM dhe kisha frikë t’u afrohesha vajzave ose të shkoja më tej. Në vetëm një muaj, penisi im arriti 17.6 CM dhe tani mund t’i afrohem çdo vajze me besim.
Pëlqej Shto një koment 23.03.2024

Arbi

Jam i martuar prej 5 vitesh dhe për herë të parë e kam parë gruan time duke shijuar seksin. Çfarë krenarie ta bësh atë të ulërijë me kënaqësi ndërsa para se të përdorja TestoY, gjithçka mbaronte në pak minuta.
Pëlqej Shto një koment 23.03.2024

Lida

Unë nuk kam pasur orgazmë prej vitesh. Jam i emocionuar duke lexuar komentin tuaj. Komentet tuaja më bindën t’ia blej burrit tim. Faleminderit shumë për rekomandimin tuaj.Pëlqej Shto një koment 24.03.2024

Nela

Ne e blemë këtë produkt për shkak të problemit të ejakulimit të parakohshëm të burrit tim. Problemi u zhduk pas disa ditësh dhe pas një muaji, penisi i tij u rrit ndjeshëm.
Pëlqej Shto një koment 25.03.2024

Ledi

Kanë kaluar 3 muaj që kur fillova të përdor spërkatjen time 2 ditore. Kari im fitoi 4.5 cm dhe është gjithashtu më i trashë. Mund të qij 20-30 minuta para ejakulimit dhe tani të gjitha vajzat flasin për mua. Madje më telefonojnë vajza që nuk i njoh. TestoY më revolucionarizoi jetën time seksuale.Pëlqej Shto një koment 26.03.2024

Mehdi

E bleva këtë produkt vetëm për të pasur kar më të madh, por në fund të fundit ishte kura për të gjitha problemet e mia seksuale. Nuk kam më mosfunksionim seksual apo ejakulim të parakohshëm. Kari im fitoi 1.9 inç. Është e mrekullueshme!PëlqejShto një koment 27.03.2024

Bela

E porosita këtë produkt për të dashurin tim. Jeta jonë seksuale nuk ishte vërtet shumë emocionuese vitin e kaluar. Pas vetëm një jave përdorim, filluam të bënim sërish dashuri si në natën e parë bashkë. Nëse keni probleme në shtrat, mos e humbisni mundësinë për të porositur këtë produkt.PëlqejShto një koment 28.03.2024

Nardi

Për vite me radhë, madhësia e karit tim ishte diçka që më shqetësonte. Më vjen keq për gjithë ato vite të kaluara duke qenë në depresion për shkak të tij. TestoY i zgjidhi problemet e mia në 2 muaj dhe tani kari im është 19,2 CM 🙂Pëlqej Shto një koment 29.03.2024

Aldi

Gruaja ime tani e ka të vështirë ta fusë karin tim në gojë. Mund ta shihni vetë. Nuk e mendoja se mund të rritej kaq shumë.
Pëlqej Shto një koment 30.03.2024

Duka

Disa femra janë me fat… e kam zili. Është një fitim i madh… Në gjatësi dhe trashësi.Pëlqej Shto një koment 31.03.2024

Tani

Kari im është më i madh tani dhe mund të vendos se kur të ejakuloj, nuk e di se çfarë është të jesh i parakohshëm, më duket sikur jam bërë një zot seksi.PëlqejShto një koment 01.04.2024

Bari

Ky produkt praktikisht e ka shpëtuar martesën time. Penisi im është shumë më i madh dhe gruaja ime i pëlqen. 😉Pëlqej Shto një koment 02.04.2024

Sandi

E pabesueshme! Dhe gjithashtu parandalon derdhjen e parakohshme? Burri im vuan nga kjo, kështu që unë do të mendoj për blerjen e këtij produkti. Nëse mund të përgjigjeni, na bën të ndihemi mirë.Pëlqej Shto një koment 03.04.2024

Sandi

Po, më parë edhe unë ejakulohesha në 5 minuta max. Me TestoY, unë kurrë nuk kam ejakuluar në më pak se 20 minuta. Dhe gruaja ime më në fund përjeton orgazma të vërteta.Pëlqej Shto një koment 04.04.2024

Ahmed

Faleminderit TestoY. Ti më shpëtove martesën! Përveç një penisi të vogël, unë nuk pata ereksion për 3 vjet. Tani penisi im ka një madhësi normale dhe unë kam ereksione sipas kërkesës. Nëse dikush këtu pyet nëse duhet ta blejë këtë produkt, nuk ka nevojë të dyshojë. Më shpëtoi martesën dhe ua rekomandoj të gjithëve.Pëlqej Shto një koment 05.04.2024

Vivian

Pa koment. Unë do t’ju tregoj një foto, ju takon ju të gjykoni. E kam filluar vetëm 1 muaj më parë dhe kari im është 4,3 cm më i gjatë.
PëlqejShto një koment 06.04.2024

Rildi

kam marrë TestoY një muaj më parë dhe tani që kam zbuluar këtë blog, përfitova nga zbritja për të blerë edhe 2 muaj të tjerë. Kari im u rrit 3,6 cm në vetëm një muaj. Është vërtet e mrekullueshme.Pëlqej Shto një koment 07.04.2024

POROSIT TESTOY

Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *