Keto Matcha Blue – PL2024 RIEVEW PRISE 28DOLLAR

Description:

Promo restrictions:
In promos and creatives it is forbidden to use template sites of any Ministry of Health, as well as copying the State symbols.

NO local celebrities in the creatives!

Age target: 35-40+

Directions of use and dose: Dissolve 1 spoon (approximately 10 g) in a glass or shaker with 250 ml of water.
AGITATE AND SHAKE WELL UNTIL COMPLETE DISSOLUTION AND DRINK. TAKE ONE DOSE PER DAY.

It’s forbidden to use Małgorzata Socha and Dorota Szelągowska!!

Ingredients: Whey Protein Concentrate (MILK) (emulsifier: sunflower lecithin); Corn (Zea mays L.) stigmata fibers;
cocunat flavour; Medium Chain Triglycerides (MCT) powder (sodium caseinate (MILK), glucose syrup, emulsifier:
citric acid esters of mono and diglycerides of fatty acids); anti-caking agent (silicon dioxide); Magnesium oxide;
Avocado (Persea Americana Mill.) fruits extract ratio 4:1; Sweetener (sucralose); Potassium citrate; Calcium HMB

People also ask

 

Alina zaproponowała fantastyczny pomysł, nad którym pracowały polskie instytucje naukowe.

Wieści o tym pomyśle rozeszła się natychmiast nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

Do produkcji preparatu zaangażowani zostali specjaliści z Oddziału Endokrynologii Polikliniki w Warszawie oraz kilku prywatnych klinik. Obecnie produkt już powstał, ale w tej chwili mogą go kupić tylko mieszkańcy Polski.

Dziś dowiemy się, w jaki sposób ten nowy produkt może uratować miliony istnień ludzkich i dlaczego mieszkańcy Polski mogą go dostać ze zniżką.

Tragedia w jej rodzinie uświadomiła Alinę, że diety, ćwiczenia fizyczne i tabletki, a także liposukcja są co najmniej w połowie przypadków niebezpieczne dla zdrowia i nie rozwiązują problemu zbędnych kilogramów.

Dziennikarz: Alina, jesteś wśród dziesięciu najzdolniejszych studentów kierunków medycznych na świecie. Dlaczego zdecydowałaś się zająć problemem nadwagi?

Alina Goljec: Wolałabym nie mówić o tym publicznie, ale w tym przypadku motywacja jest czysto osobista. Kilka lat temu moja matka zmarła na nadciśnienie spowodowane nadwagą. Wydawało się, że wszystko jest w porządku, ale miała nagły atak we śnie i umarła w bólach. Moja babcia zmarła w ten sam sposób. Potem badałam różne tematy związane z otyłością i jej zwalczaniem. Byłam bardzo zaskoczona, gdy odkryłam, że diety, aktywność fizyczna, tabletki czy liposukcja są niebezpieczne dla naszego zdrowia i tylko pogarszają problem otyłości. Moja mama również była na kilku dietach i chodziła na aerobik prawie 5 lat.

W ciągu ostatnich trzech lat całkowicie zagłębiłam się w ten temat. Właściwie, podczas pisania pracy dyplomowej okazało się, że teraz wszyscy mówią o nowym sposobie walki z nadwagą. Zdałam sobie sprawę, że znalazłam coś nowego. Ale nawet nie pomyślałam, że wzbudzi to zainteresowanie różnych instytucji.

Polska firma farmaceutyczna zaoferowała Aline 1 milion za jej recepturę, planowali sprzedawać produkt za około 1 000, ale odmówiła wiedząc, że niewielu ludzi kupiłoby tak drogi produkt. Celem Aliny było pomóc możliwie największej liczbie osób.

Dziennikarz: O jakiej instytucji mowa?

Alina Goljec: Jak tylko pojawiły się posty o mojej metodzie, natychmiast zaczęłam otrzymywać liczne oferty sprzedaży mojego pomysłu. Jako pierwsi skontaktowali się ze mną Francuzi i zaoferowali mi 120 000 euro. Ostatnia była amerykańska firma farmaceutyczna, która chciała kupić moją recepturę za 35 milionów dolarów. Zmieniłam numer telefonu i nie korzystam z mediów społecznościowych, ponieważ każdego dnia otrzymuję oferty przez wszystkie kanały komunikacyjne.

Dziennikarz: O ile mi wiadomo, nie sprzedałaś receptury?

Alina Goljec: Nie. Może to zabrzmi dziwnie, ale nie stworzyłam tej receptury, aby zarabiać pieniądze. Co będzie, jeśli sprzedam recepturę? Otrzymają patent, zakażą produkcji innym i podniosą cenę leku. Może jestem młoda, ale nie jestem idiotką. W takiej sytuacji Polacy nie będą mogli pozbyć się problemów związanych z nadwagą. Jeden z zagranicznych lekarzy powiedział mi, że taki lek w Polsce powinien kosztować co najmniej 1 000 $. Ale to niesprawiedliwe! Kto w Polsce będzie mógł kupić go za 1000 $?

Więc kiedy otrzymałam od państwa propozycję udziału w opracowaniu produktu krajowego, natychmiast ją przyjęłam. Pracujemy z najlepszymi specjalistami z Instytutu Endokrynologii i kilku prywatnych klinik. To było niesamowite doświadczenie. Teraz lek przeszedł badania kliniczne i jest dostępny dla wszystkich.

Ze strony rządu, rozwijanie produktu koordynował Olaf Alkorski, ekspert akademicki w tej dziedzinie. Poprosiliśmy go by opowiedział o tym nowym produkcie i swoich planach.

Dziennikarz: Jaki jest cel pomysłu Aliny Goljec? Czy to prawda, że produkt pozwala osobie zrzucić dodatkowe kilogramy bez diet i ćwiczeń?

Olaf Alkorski: Pomysł Aliny jest jak podjechanie samochodem, pokazuje drogę do odchudzania na skróty. Metoda, która pomaga schudnąć na całe życie…

Produkt nazywa się Keto Matcha Blue. Po dostaniu się do organizmu usuwa toksyczne substancje na dwa mechanizmy. Po pierwsze ze względu na adsorpcję i jej porowatą strukturę. Po drugie, ze względu na redukcję katalityczną (proces, który powoduje, że ujemnie naładowane jony zanieczyszczające przyciągają dodatnio naładowane jony węgla).

Produkt został stworzony na bazie pomysłu Aliny, Keto Matcha Blue węgiel aktywny wiąże toksyny w ludzkim ciele i dzięki wiązaniu jego cząsteczek szybko je usuwa przez jelita.

Keto Matcha Blue to produkt, którego należy używać zgodnie z poniższą instrukcją. Produkt ten przyspiesza przemianę materii i przywraca funkcjonowanie układu hormonalnego, stymuluje regenerację tkanek i cudownie zmniejsza głód. To całkowicie neutralny produkt: jest tylko aktywnym stymulatorem naturalnych procesów organizmu człowieka. Ponieważ spalanie tłuszczu następuje dzięki szybkiemu procesowi metabolicznemu, diety w końcu odejdą w przeszłość. W rezultacie podskórny tłuszcz i obszary problemowe znikają NA ZAWSZE w tempie: 500 gram dziennie! Ale najważniejsze jest to, że Keto Matcha Blue nie powoduje efektów ubocznych!

Olaf Alkorski: Oto widoczne efekty kobiet, które uczestniczyły w próbach klinicznych Keto Matcha Blue:


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *