Matcha Slim PRESKÚMANIE 2024

Popis:

Doplnok stravy. Zloženie: maltodextrín, extrakt z listov matcha čaju, extrakt z kyseliny citrónovej, extrakt zo spiruliny. Spôsob použitia: 1 porcia/deň. Zmiešajte 1 čajovú lyžičku s pohárom (150 ml) horúcej vody až do úplného rozpustenia.

ŽIADNE miestne celebrity na kreatívach (predbežky, pristátie a bannery)

Každá vstupná stránka propagujúca potravinové doplnky musí obsahovať nasledujúce poznámky pod čiarou:
*Tento inzerát je založený na fikcii a akákoľvek podobnosť so skutočnými ľuďmi, miestami alebo udalosťami je čisto náhodná.
*Inzerovaný produkt je doplnkom stravy. Výživové doplnky sú produkty určené na doplnenie stravy. Nie sú to lieky a nie sú určené na liečbu, diagnostiku, zmiernenie, prevenciu alebo liečenie chorôb.
Je zakázané:
– akékoľvek zmienky o zdravotníckych pracovníkoch, zdravotníckych zariadeniach, pacientoch a ich komentároch sú zakázané;
– obrázky ľudí, ktorí by mohli pripomínať zdravotníckeho pracovníka;
– vyhlásenia, ktoré znevažujú tradičnú medicínu a alopatické lieky;
– pripisovať potravinovým doplnkom schopnosť predchádzať, liečiť alebo vyliečiť ľudské ochorenie alebo odkazovať na takéto vlastnosti;
– obsahujú priame vyhlásenia alebo naznačujú, že pestrá a vyvážená strava nemôže vo všeobecnosti poskytnúť dostatočné množstvo živín. Potravinové doplnky sa podávajú na udržanie zdravia, na podporu rastu a vývoja organizmu.
– zaručiť účinok
– zaručiť absenciu vedľajších účinkov

Čo je Matcha Slim?

Je to produkt na báze zeleného čaju matcha a podľa jeho oficiálnej stránky pomáha zrýchliť metabolizmus, zbaviť sa telesného tuku a zlepšiť duševné, emocionálne a fyzické zdravie.

Ingrediencie Matcha Slim

Tvrdí, že je 100% prírodný, bezpečný na použitie a nemá žiadne vedľajšie účinky. Toto sú jeho komponenty, podľa jeho webovej stránky:

Extrakt zo zeleného čaju Matcha
obsahuje antioxidanty, katechíny a chlorofyl. Podporuje regeneráciu, čistí toxíny, spaľuje telesný tuk a zvyšuje odolnosť.

Matcha Slim Recenzie

Väčšina recenzií sa zdá byť priaznivá. Dokonca aj lekárskeho pôvodu, ako sa môžete dočítať na stránkach ako  Psychoter  .

Videli sme, že samotné chudnutie nestačí, skôr je potrebné dodržiavať vyváženú stravu a pravidelne cvičiť. Pamätajte, že neexistujú žiadne magické riešenia na zvýšenie telesnej hmotnosti a že je najlepšie dodržiavať zdravé návyky, ktoré vám budú dlhodobo prospešné.

Matcha Slim – nová filozofia chudnutia

Štíhlosť nie je len vonkajšia príťažlivosť a sebavedomie, ale aj ľahkosť a zdravie. Nadváha zase zvyšuje záťaž kĺbov a kardiovaskulárneho systému. Mnohí odborníci na výživu obhajujú chudnutie, ale v srdciach väčšiny ľudí v Taliansku je tento proces stále ťažký a vyčerpávajúci.

Metódy chudnutia sa môžu líšiť. Nie vždy vám diéta pomôže schudnúť kvôli pomalému metabolizmu a nie každý znesie namáhavé cvičenie. Aj keď tieto agresívne metódy môžu spôsobiť chudnutie, ich vedľajšie účinky spôsobujú viac škody ako úžitku. Stres na telo je príliš veľký a stratené kilogramy sa čoskoro znova objavia.

Moderné vedecké metódy vám umožňujú využiť fyziologické procesy vášho tela na prirodzené a jednoduché chudnutie. Funkčná organická zmes nápoja Matcha Slim dokáže poskytnúť ľudskému telu najpohodlnejší spôsob chudnutia bez toho, aby spôsoboval stres, únavu a spomaľoval metabolizmus. Toto je hlavný rozdiel medzi ním a tradičnými metódami.

Harmonický starodávny recept

Podľa starých ázijských tradícií sa pitiu čaju vždy venovala osobitná pozornosť v duchovnej praxi. Matcha sa používa už od staroveku na obnovenie harmónie medzi telom a mysľou. To nie je prekvapujúce, pretože jeho liečivé vlastnosti poznali budhistickí mnísi už v staroveku a boli vysoko cenené aj vo vládnucej dynastii. Teraz Taliansko konečne objavilo tento nápoj.

Starý recept sme len vylepšili, aby bolo chudnutie intenzívnejšie, no zároveň nespôsobovalo žiadne nepohodlie. S jeho pomocou môžete nielen rýchlo schudnúť, ale aj zlepšiť svoje telo. Komplexné účinky sa pripisujú vlastnostiam čaju:

 • Silne spaľuje podkožný tuk.
 • Uvoľnenie veľkého množstva energie na udržanie aktívneho života;
 • Zrýchlite metabolizmus niekoľkokrát;
 • Odstráňte toxíny, soľ a prebytočné tekutiny.
 • Potlačenie chuti do jedla.
 • Bohaté na vitamíny a antioxidanty;
 • Zjednoťte tón pleti a zabráňte jej ochabovaniu a mastnote.

Komplexné spôsoby, ako schudnúť

Minimálna odporúčaná doba pitia čaju matcha na chudnutie je jeden mesiac. Je to spôsobené tým, že v tele postupne začínajú rôzne procesy, čo ovplyvňuje celkový účinok.

1 týždeň

Adaptácia

Zníži sa chuť do jedla a nervozita a obnoví sa zdravý spánok. Schudnite od 1 do 2,5 kg
2. týždeň

detoxikácia

Odstráňte prebytočnú tekutinu, urýchlite metabolizmus, naviažte adsorbenty a odstráňte toxíny. Chudnutie od 4,5 do 6 kg
3. týždeň

Spaľovať tuk

Tukové usadeniny sa redukujú aktívnou oxidáciou a rozkladom tukov. Chudnutie 7 až 10 kilogramov
4. týždeň

Opravený výsledok

Metabolizmus uhľohydrátov sa zrýchli a všetky spotrebované kalórie sa premenia na energiu. To môže zabrániť ďalšiemu priberaniu na váhe. Chudnutie od 11,5 do 13 kg

Holistické metódy chudnutia vám môžu v budúcnosti zabrániť, aby ste opäť získali svoju predchádzajúcu váhu. Po zoštíhľovacej kúre matcha, keď sa všetko jedlo premení na energiu a telo je plné ľahkosti, sa telo zharmonizuje.

Štúdia o účinnosti čaju matcha pri chudnutí

Melbourne Institute of Food Science and Technology vykonal dvojročný laboratórny test a výsledkom bol čajový prášok na chudnutie Matcha.

Nezávislé štúdie v Európe a Ázii potvrdili, že čaj Matcha Slim je najlepším prírodným produktom na rýchle a bezpečné chudnutie.

Štúdia zahŕňala približne 5 800 ľudí rôznych rás a veku, ktorí mali nadváhu viac ako 15 kg. Po mesačnom jedení Matcha Slim je chudnutie nasledovné:

3 až 5 kg 13 %
5 až 8 kg 28 %
8 až 12 kg 36 %
Od 12 do 15 kg 23 %

Zároveň v záujme zabezpečenia čistoty experimentu celá experimentálna skupina nezmenila svoj obvyklý životný štýl, nedržala diéty a nevykonávala žiadnu fyzickú námahu. Na konci štúdie boli účastníci požiadaní, aby opísali svoj stav. Takmer každý povedal, že sa celkovo cíti lepšie. To je vyjadrené ako energia, normalizácia fáz spánku a znížená únava. 95 % účastníkov vyjadrilo nádej, že v budúcnosti budú piť čaj Matcha Slim ako preventívny kurz na udržanie zdravia a dobrej postavy. Neboli zistené žiadne vedľajšie účinky.

Matcha  Slim Schudnite rýchlo a bezpečne bez priberania

Podľa výsledkov nezávislého výskumu  je Matcha  Slim považovaný  za najlepší produkt na chudnutie. Jeho aktívne zložky zlepšujú metabolizmus a pomáhajú spaľovať podkožný tuk niekoľkonásobne rýchlejšie. Matcha už pomohla schudnúť desiatkam tisíc ľudí z celého sveta. Môže pomôcť iným, tak pomôže aj vám!

Mary Atkinson, odborníčka na zdravie žien (12 rokov skúseností)

Matcha Slim                                    OBJEDNAŤ

 Pre vitamíny a antioxidanty.

Japonskí vládcovia dlho držali tajomstvo štíhleho tela. Aby si udržali telo fit a udržali si vnútorný pokoj, použili na prípravu nápoja prášok z listov čaju matcha. Tento čajovník sa stal hlavnou zložkou nového produktu.

Matcha  Slim  je jedinečný produkt založený na dávnych tradíciách zmiešaný s aktívnymi zložkami, ktoré pomáhajú naštartovať metabolizmus a potláčajú chuť do jedla. Tento čaj má bohatú chuť. Matcha obsahuje antioxidanty a vitamíny, ktoré sa podieľajú na metabolizme a niekoľkonásobne ho urýchľujú.

Ak chcete vyzerať krásne, zabudnúť na zlú náladu, únavu a poruchy spánku a stať sa zdravšími,  Matcha  Slim  je presne to, čo potrebujete.

Pomocou Matcha Slim schudli už tisíce ľudí   . Skúste to tiež.

 • Výhody  Matcha Slim  **

  Posilnite metabolizmus: Matcha Slim obsahuje antioxidanty, ktoré môžu urýchliť metabolizmus a pomáhajú spaľovať kalórie a tuk.
  ZVÝŠENIE ENERGIE: Vychutnajte si trvalú energiu bez chvenia, ktoré sa často spája so stimulantmi, vďaka čomu budete nabití energiou po celý deň.
  Detoxikácia: Jeho prirodzené vlastnosti pomáhajú odstraňovať toxíny z tela a podporujú zdravšie vnútorné prostredie.
  Mentálna čistota: Matcha Slim bohatá na L-theanín môže poskytnúť upokojujúci účinok, podporovať sústredenie a duševnú jasnosť.

  Ako používať Matcha Slim**
  Aby ste využili výhody Matcha Slim, začleňte ho do svojej každodennej rutiny:
  Nepretržitá konzumácia: Vychutnajte si Matcha Slim primiešaním do vašej obľúbenej vody alebo šťavy raz denne.
  Zdravý životný štýl: Pre dosiahnutie najlepších výsledkov skombinujte jeho konzumáciu s vyváženou stravou a pravidelným cvičením.
  Konzultácia: Odporúča sa poradiť sa so zdravotníckym pracovníkom pred začatím akéhokoľvek režimu doplnkov c

  ZDRAVÉ CHUDNUTIE POMOCOU ŠÁLKZ ČAJU
  Instantný nápoj z Matcha zeleného čaju
  PRED

  Po týždni pitia tohto čaju:
  • Chuť do jedla klesá
  • Spánkové návyky sa normalizujú
  • Celkový stav tela sa zlepšuje

  PO

  Po mesiaci pitia tohto čaju:
  • Zlepšuje sa trávenie
  • Metabolizmus uhľohydrátov sa zvyšuje
  • Funkcia nervového systému je obnovená

  Príčinou zlého zdravia je nadváha a toxíny
  Šálka čaju Matcha Slim za deň:
  • Zlepšuje náladu a výkonnosť

   Čaj Matcha Slim obsahuje zložky, ktoré ovplyvňujú kognitívne funkcie, znižujú úzkosť a depresiu

  • Zlepšuje trávenie a spánok

   Jedinečné zloženie Matcha Slim pomáha odstraňovať tukové usadeniny a toxíny, trávenie sa automaticky normalizuje, čo má pozitívny vplyv na kvalitu spánku.

  • Udržuje pokožku v dobrom stave a čistí telo

   Antioxidanty vyživujú pokožku zvnútra, čím minimalizujú riziko vzniku strií. Navyše pomáhajú rýchlo a bezpečne detoxikovať organizmus.

  Konzumácia Matcha Slim vám môže pomôcť schudnúťbez pravidelného a namáhavého fyzického cvičenia
  Šálka čaju alebo dve hodiny cvičenia v posilňovni ?

  2 šálky Matcha Slim denne
  • Priemerná strata hmotnosti 11 kg
  • Po absolvovaní kúry váha klesla o ďalších 3-5kg

  24 hodín tréningu za mesiac
  • Priemerná strata hmotnosti 7 kg
  • Po ukončení tréningu na 6 mesiacov sa priberá späť 4 až 8 kg.
   Testované vedcami
  Štúdie vykonané zamestnancami Medzinárodného centra pre výskum ľudského zdravia preukázali:
  Kúra s Matcha Slim nahrádza dve hodiny pravidelného fyzického cvičenia

  Štúdie sa zúčastnilo 97 ľudí rôzneho veku a pohlavia a skupina užívajúca Matcha Slim mala lepšie a konzistentnejšie výsledky ako tí, ktorí cvičili.

  Zbavte sa nadbytočných kíl s Matcha Slim
  Jedinečná kombinácia zložiek v zložení Matcha Slim pomáha s:
  • odstránením toxínov z tela
  • urýchlením metabolizmu
  Po štyroch týždňoch užívania Matcha Slim bude vaše telo schopné
  udržiavať stabilnú hmotnosť blokovaním ďalšieho hromadenia tuku

   

  1 týždeň
  Nervový systém sa vráti do normálu

  Prestanete zajedať stres

  2 týždne
  Eliminácia toxínov z tela

  Škodlivé látky v tele spôsobujú zlyhanie vnútorných orgánov a podporujú priberanie.

  3 týždne
  Zvyšuje sa metabolizmus uhľohydrátov

  Nebojte sa jesť. Vaše telo premení nadbytočné kalórie na energiu a nie na tukové zásoby.

  4 týždne
  Konsolidácia výsledku

  Je čas aktualizovať svoj šatník. Budete potrebovať oblečenie o pár čísel menšie.

  MATCHA

  SLIM

  PRED
  PO
  PRED
  PO
  PRED
  PO
  Prečo je Matcha Slim lepší ako iné doplnky na chudnutie?

  Matcha Slim je variant zeleného čaju matcha, ktorý bol zdokonalený špeciálnou fermentáciou. Jeho vzorec bol obohatený o ďalšie prírodné zložky.

  Ide o úplne bezpečný nápoj, ktorý nielen spaľuje tuky, ale pomáha aj normalizovať činnosť čriev, zrýchľuje metabolizmus a vedie k zdravému chudnutiu.

  Prvé výsledky pitia

  MATCHA SLIM

  možno vidieť do týždňa!

  PRED
  PO

  OBJEDNAJTE SI

  Nemáme čo skrývať! V kompozícii nie je nič zbytočné
  Extrakt zo zeleného čaju matcha

  sú prírodné fenoly so silnými protizápalovými a antioxidačnými vlastnosťami. Vďaka svojim vlastnostiam aktívne bojujú proti tuku.

  Extrakt kyseliny citrónovej

  Viaže a odstraňuje toxíny, soli a prebytočnú vodu, urýchľuje metabolizmus, podporuje bezpečný úbytok hmotnosti, zlepšuje črevné funkcie a zvyšuje imunitu.

  Extrakt zo spiruliny

  je rastlinný pigment, ktorý dáva zelenú farbu, pomáha znižovať rizikové faktory spojené s obezitou a reguluje pocit hladu

  maltodextrín

  priaznivo ovplyvňuje tvorbu protilátok, ako aj energetický metabolizmus

  OBJEDNAJTE SI

  Urobte prvý krok k zdravému telu
  Ideálna dávka pre dobrý a trvalý účinok Matcha Slim je vypiť šálku dvakrát denne pred jedlom.
  Okrem toho sa nápoj veľmi ľahko pripravuje:
  1. 1 porcia/deň.
  2. Zmiešajte 1 čajovú lyžičku s pohárom (150 ml) horúcej vody až do úplného rozpustenia.
  Zdravé chudnutie bez spätného efektu
  Testované našimi zákazníkmi

  PRED
  PO
  Kristína, 30 rokov, manažérka spoločnosti

  Pre mňa je nadváha veľký večný problém. Celý život s tým bojujem. Vyskúšala som veľa rôznych diét. Poradila som sa s výživovým poradcom, robila som jogging a jogu. Ale nedosiahla som výsledok, ktorý som chcela. Diéty boli vyčerpávajúce, niekedy som dokonca omdlela. A ja kvôli práci nemám čas pravidelne športovať.
  Videla som kolegu, ktorý pil Matcha Slim a sledovala som, ako sa za mesiac zmenil. Schudol a vyzeral mladšie. Tak som sa rozhodol vyskúšať to aj ja.
  Za mesiac užívania čaju som schudla desať kíl. Myslím si, že je to skvelý výsledok.

  AKO BYŤ KRÁSNA A ZDRAVÁ PRÁVE TERAZ?
  39
  78
  Do konca mesiaca platí zľava 50% na aktuálnu várku Matcha Slim
  Egypt 5 balení = 117 €  7 balení = 156 € 


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *